کانگستر خیابان

نام های جایگزین: کانگستر خیابان

بازی خیابان کانگستر - این شانس خود را برای تبدیل شدن به بزرگترین و بدنام ترین اموات گانگستر از شهرستان، که هیچ کس تا به حال دیده است! اما در ابتدا شما نیاز به با جرایم جزئی شروع و به آرامی راه خود را به بالای ...

شما شروع سفر خود را در بازی خیابان کانگستر آنلاین شما به عنوان یک جوان زندانی که فقط شروع از زندان آزاد شد. آیا شما 1،000 دلار است که شما موفق به در زندان نگه دارید. یک دوربین کوچک، پلیس، که دائما در حال تماشای شما: مدت زمان صرف شده در زندان بدترین در زندگی شما بود. هدف اصلی شما خیابان کانگستر آنلاین این است که شما به پلیس گرفتار دوباره و برای شما برای تبدیل شدن به ثروتمندترین و با نفوذ ترین بازی های جنایت کار خیابان کانگستر آنلاین ! اول، شما بازی بدون متحدان و دوستان که بازی های واقعا پیچیده بازی خیابان کانگستر . بنابراین شما مجبور به استفاده از پول خود را عاقلانه، پس شما در نهایت احترام شما سزاوار.

قبل از بازی خیابان کانگستر ، مطمئن شوید که کامپیوتر شما با سیستم مورد نیاز مانند: پردازنده فرکانس - 2GHz. RAM-1GB کارت گرافیک - 128MB. تاریخ در بازی خیابان کانگستر خواهد زمان زیادی را ندارد و آسان:

1. در صفحه اصلی، انتخاب گزینه « بازی اکنون ». [ _9_]

2. نام کاربری خود را وارد کنید،

3. یک رمز ورود ایمن را وارد کنید.

4. لطفا یک ایمیل معتبر وارد کنید.

5. B انتخاب گزینه « ثبت نام من و خیابان کانگستر ثبت نام به پایان رسیده است.

بازی خیابان کانگستر مافیایی یک استراتژی مبتنی بر مرورگر MMO بازی است. با "گانگستری" سبک گرافیکی منحصر به فرد خود را همراه با تصویر گرافیکی اصلی، شما خیابان کانگستر بازی و شیرجه رفتن به داخل فضای منحصر به فرد از عالم اموات. اعم از مرد مسلح تنها فقیر در کوچه و خیابان، این بازیکن می تواند به رشد و توسعه شبکه های زیرزمینی خود را دارند.

شما باید برای توسعه اقتصاد خود در خیابان کانگستر آنلاین برای تبدیل شدن به یک میلیونر. اگر شما میلیون ها، شما می توانید کارخانه ساخت، و به این ترتیب شما می توانید همه چیز شما نیاز تولید - ماشین، اسلحه و نژاد سگ. شما می توانید صاحب یک نوار و یا حتی یک بازی دلال محبت خیابان کانگستر . و اگر شما می خواهید، شما می توانید تنها در بازار و کنترل قیمت حدس و گمان - خرید ارزان و فروش گران است.

هنگامی که شما به اندازه کافی تجربه در بازی خیابان کانگستر ، شما را قادر به شکست دشمنان شما. اما مراقب باشید - پلیس همه جا هستند و شما می توانید در زندان به پایان برسد. به جهان خوش آمدید خیابان کانگستر آنلاین ، که در آن شما می توانید هر آنچه می خواهید - شما می توانید راهزنان گرفتن اگر شما پلیس شما می توانید در جهان جنایی و یا یک تاجر ثروتمند، و حتی ایجاد خود را با بازی های کازینو واقعی است. شما می توانید وقت خود را در کوچه و خیابان را صرف خیابان کانگستر آنلاین و یا لذت بردن از یک نوشیدنی در کافه ها که متعلق به بازیکن های دیگر.

خصوصیات بازی خیابان کانگستر آنلاین شامل 38 مدل های مختلف از اسلحه کمری، 23 مبارزه با نژادهای سگ، 26 ویژه موارد، 12 از quests، توانایی بازی در هر نقطه، در هر زمان، به طور مستقیم از طریق مرورگر بدون بارگذاری مقدار زیادی از تصاویر گرافیکی با کیفیت بالا، و فرد یا تیم بازی خیابان کانگستر [ _3_] آنلاین .

اگر شما به اندازه کافی انجام شده در بازی خیابان کانگستر ، شما شانس هر روز را به نفع خود پول مجازی! هر روز صبح شما افزایش از روز قبل، رشد هر بازیکن است که به طور خودکار تعیین می کند، و اگر شما در بالا 1000 جهان را به خود، شما پول مجازی را به حساب کاربری خود خیابان کانگستر آنلاین ، که می تواند پول واقعی است. هر 3 ماه به بهترین بازیکنان از هر کشور در صورت نهایی جهانی را فرصتی برای تبدیل شدن به بهترین و کسب پول.

 

بازی همچنین