و دژ محکم امپراطوری

نام های جایگزین: و دژ محکم امپراطوری

و و دژ محکم امپراطوری کاتولیک - شرکت بازی کرم شب تاب استودیو - بازی خط معروف توسعهدهنده و دژ محکم . پس از صرف مقدار بسیار زیادی از کار، توسعه دهندگان یک بازی واقعا ارزشمند است، که خواهد شد ارزیابی، به عنوان دوستداران از نسخه های قبلی، و فقط دوستداران بازی های چند نفره خوب ایجاد کرده اند.

و قابل قبول در بازی آنلاین و دژ محکم امپراطوری می توانید اگر کامپیوتر شما الزامات. و کاتولیک و دژ محکم امپراطوری آنلاین چنین مورد نیاز

- سیستم عامل: XP / ویستا / هفت

- پردازنده: 1 گیگاهرتز یا بالاتر

- حافظه: 512 MB برای XP، حداقل 1 گیگابایت برای ویندوز ویستا / هفت

- سازگار ویدئو با DirectX 9.

- 150 MB فضای آزاد هارد دیسک.

- اتصال به اینترنت می باشد.

گام ضروری بعدی ثبت نام است در بازی دژ محکم امپراطوری، است ساخته شده است که به عنوان ساده و قابل فهم، به طوری که تنها چند دقیقه طول می کشد. P egistratsiya و دژ محکم امپراطوری حاکی از داده های ورودی زیر را در فرم مخصوص در وب سایت از بازی:

- آدرس پست الکترونیکی؛

- رمز عبور.

ثبت نام دژ محکم امپراطوری آنلاین پس از اتمام دانلود و نصب کلاینت بازی. پس از نصب، شما می توانید به طور مستقیم به بازی ادامه دهید.

و دژ محکم امپراطوری بازی آنلاین که بسیاری از پیشینیان خود گرفت، اما بخش قابل توجهی تغییر وجود دارد. اول، این تغییرات تحت تاثیر بازی های حوزه های تجاری، که در حال حاضر بسیار واقعی تر. بنابراین، در معاملات مختلف، در نتیجه قابل رویت نیست، بلافاصله، اما بعد از مدتی، از اجرای آن است. تجارت و سهم منابع هم اکنون می توانید تنها با سرمایه. همچنان یک مدل اقتصادی - است که برای تولید مقررات لازم برای باغ گیاه، ساخت مزارع و امکانات دیگر که در وراج تولید uchuvstvuyut. پس از تولید مفاد ذخیره شده در انبار، و چوب، سنگ و سایر منابع در انبارها نهفته است.

در و دژ محکم امپراطوری بازی را می توان به دنبال سه کارت: جهانی، نقشه روستا و نقشه قلعه.

و قابل قبول در بازی دژ محکم امپراطوری آنلاین با نقشه جهانی لازم است زمانی که نیاز به هر گونه تلاش یا برای مشاهده دو شهرک نزدیک، روستا، دشمن و یا واحد متحد وجود دارد.

در نقشه روستای شما می توانید تمام ساختمان خود را ببینید، به تماشای روند زندگی در روستا.

قلعه نقشه اجازه می دهد که در تقویت بخش نگاه کنید، اما برای حضور این بازیکن در آنچه اتفاق می افتد ارائه نمی دهد. برای مثال، شما شبیه به یک قلعه تلاش برای جذب نیروهای دشمن نگاه کنید، و در صورت لزوم، تغییر تاکتیک و مدافعان رفتار.

تمام ساختمان ها ساخته شده است مقدار متفاوتی از زمان - دقیقه تا چند ساعت. توجه داشته باشید پنجره کمک های پژوهش می تواند به سرعت ساخت و ساز را افزایش می دهد، اما این نیاز به تجربه که در آن بازیکن می شود در سطوح بالاتر، یا سرمایه گذاری پول واقعی در بازی.

این بازی دارای شش نوع واحد: پایتخت N ها ، دهقانان، و اسپیرمن، کمانداران، شمشیرزن و منجنیق. برای همکاری نزدیک تر می توانید هر جناح بپیوندید. حداکثر تعداد بازیکنان محدود به 40 در تیم است، و ارتباط می گیرد یا از طریق انجمن های ویژه یا با استفاده از ساخته شده در چت.

و قابل قبول در مقر امپراطوری خواهد بود به ویژه به طرفداران از قسمت های قبلی از این بازی افسانه ای جالب توجه است، اما نه تنها آنها را یک بازی جالب خواهد بود. عاشقان از بازی های خوب این بازی قدردانی، از آنجایی که ما تعداد زیادی از بهبود و ارتقاء دریافت کرد، بازی را به سطح جدیدی رسیده است. گرافیک خوبی طراحی شده در بازی اجازه می دهد تا شما را به لذت بردن از جنگ های قرون وسطی با جزئیات قابل توجه.

 

بازی همچنین