برتری 1،914

نام های جایگزین: برتری 1،914

بازی برتری 1914 یک بازی مرورگر رایگان که در آن بازیکن تبدیل به سران کشورهای قدرتمند در اروپا به نوبه خود خطرناک قرن است. چالش آنها این است که برای تبدیل شدن به رهبر بلامنازع در درجه بالا قاره مستقل از طریق دیپلماسی و یا به سادگی نیروی بی رحم ارتش شکوه خود را برتری 1914 آنلاین. ایجاد اتحاد قدرتمند، ساخت اقتصاد خود و آماده شدن این کشور برای جنگ. سرب مردان خود را به نبرد و تبدیل شدن به حاکم اروپا برتری 1914 آنلاین .

قبل از بازی برتری 1914، مطمئن شوید که کامپیوتر شما با سیستم مورد نیاز مانند: پردازنده فرکانس - 2GHz، حافظه 1GB RAM، کارت گرافیک - 128 MB. برتری 1914 ثبت نام می کند بسیاری از وقت خود را و آسان را ندارد:

1. در صفحه اصلی، را انتخاب کنید گزینه "بازی به صورت رایگان".

2. نام کاربری خود را وارد کنید،

3. یک رمز ورود ایمن را وارد کنید و تکرار آن.

4. لطفا یک ایمیل معتبر وارد کنید.

5. تاریخ تولد خود را بنویسید.

6. "ثبت نام" را انتخاب کنید.

شما بازی را در سال 1914 بازی برتری و توسعه تاکتیک ها و استراتژی برای حرکت نیروهای نظامی. بازیکنان باید بسیار دقت کنید، به عنوان جنگ همیشه ممکن است اعلام شود، حمله ناگهانی بسیار رایج می باشد.

مدت زمان یک دور برتری 1914 آنلاین از چهار تا هشت هفته متغیر است. شما بر روی یک نقشه که در آن واحد حرکت به طور مداوم، همانطور که در اکثر بازی های مرورگر بازی. بازی برتری 1914 شما از 30 کشور و مخالفان کامپیوتر کنترل هوشمند را، نوسازی گسترده ای از استان ها، منابع تجارت و دیپلماسی! واحد در برتری 1914 حرکت آنلاین را در زمان واقعی بر روی نقشهی تاریخی است.

بازی برتری 1914 آنلاین بدون صدا اما شاید با بازیکنان دریافت ها اضافی می تواند برخی از فایل های موسیقی دانلود . این افزایش علاقه در این بازی، زمانی که شما در برتری 1914 بازی هستیم کمک خواهد کرد.

به طور کلی، برتری 1914 خط دارای سه مقوله های مختلف از منابع که برای بقای مردم اروپا لازم است: غذا، مواد ساخت و ساز و انرژی است. خوشبختانه، تمام این منابع در خاک اروپا در دسترس است. در آغاز دوره تصدی خود را به عنوان فرماندار این کشور، اموال خود را خواهد شد از 12 استان تشکیل شده است. هر استان برتری 1914 آنلاین دارای تمرکز بر یک منبع واحد، که در مقادیر زیاد به سراسر کشور به اشتراک گذاشته شود.

بازی برتری 1914 همچنین دارای کارخانه. اگر این استان شده است با کارگران کارخانه به روز رسانی، او قادر به تولید فن آوری های پیشرفته از سلاح بسته به ارتقاء است. آنها اجازه استفاده از استراتژی های پیشرفته تر و برای این دوره بیشتر از بازی ضروری است. تولید در این بازی برتری 1914 بستگی به کارخانه، زمان مورد نیاز برای گیاه برای رسیدن به یک سطح معینی.

رابط برتری 1914 آنلاین به طور کامل نیست، اما برخی از کاستی را می توان به اندازه کافی برداشته به کمی صبر و میل به بازی بازی برتری 1914.

همه پیشرفت بازی خود را برتری 1914 امتیاز رتبه بندی آنلاین تخمین زده است که به قهرمان خود کمک می کند. وجود دارد تعدادی از صفوف شما را در راه کسب درآمد، و این نمرات استفاده می شود برای شما متمایز از بازیکنان دیگر، نمادی از مهارت و تجربه در بازی برتری 1914 [شما _3_] آنلاین .

 

بازی همچنین