Survarium

نام های جایگزین: Survarium

بازی Survarium - چند نفره رایگان تیرانداز اول شخص که کاربران به ارمغان می آورد به آینده ناشناخته است. شما خود را در یک زمان مبهم در جهان پس از فاجعه زیست محیطی بالغ را پیدا کنید. دلایل ناشناخته آن است. اما نتایج به دست آمده وجود دارد. ناهنجاری های رخ می دهد که نمی دانم آنچه اتفاق می افتد در اطراف حیوانات به شدت حمله به مجتمع های صنعتی و اشیاء دیگر مانند گیاهان از جا در رفته و طیور در ضخامت آسفالت و بتن رفتار جوانه بی سابقه است. شهرستان احاطه شده توسط یک حلقه متراکم از جنگل غیر قابل نفوذ، که نیز در تلاش برای به قلمرو زندگی انسان است. در حالی که تمام مراحل به میزان باور نکردنی است. دانشمندان در وحشت است، چرا که هیچ کس نمی داند چگونه برای توقف چنین هرج و مرج. انسان برای زنده ماندن در هرج و مرج متعاقب آن به طور فزاینده دشوار می شود. چه شما انتظار می رود کسانی که به وحشت افتاده اند اگر آنها می توانند به زندگی در یک محیط جدید وفق دهند - همه شما می توانید، با شروع بازی Survarium یاد بگیرند.

درب باز می شود به یک جهان ثبت نام Survarium فوق العاده. شما باید یک حساب کاربری ایجاد کنید، و سپس فعال کردن آن را با کلیک کردن بر روی لینک های ویژه است که نامه مربوطه ارسال توسط دولت. پر کردن فرم ثبت نام باید زمینه های زیر: نام کاربر، آدرس ایمیل (تکرار در خط بعدی)، رمز عبور (با تایید)، منطقه زمان، تاریخ تولد، نام کشور است. زمینه های مورد نیاز با ستاره مشخص شده اند. اما انجام نمی شود تنبل و به ارائه اطلاعات کامل است. در تایید ثبت نام باید در یک کد رشته خاص از تصویر وارد شده است. و در نهایت اجباری موافقت با قوانین انجمن

اجازه Survarium بازی پیکربندی کامپیوتر باید پارامترهای زیر را داشته باشند: سیستم عامل ویندوز XP/Vista/7/8. با DirectX کارت صدا سازگار، کارت گرافیک NVIDIA 8800 512 مگابایت و نسخه های بالاتر از DirectX 10؛ پردازنده متوسط ​​قدرت، کمتر از 2 گیگابایت RAM و اتصال به اینترنت 64 KB \ ها و بیشتر. نیاز به کنترل صفحه کلید و ماوس.

هنگامی که به دنیای فانتزی حمل و نقل، قادر به بازی Survarium آزاد است، اما برای موفقیت شما نیاز به یک مقدار مشخصی از دانش است. اجازه بدهید ما مجموعه ای از ویژگی های طراحی وستوک بازی در نظر بگیرند. شما می توانید انتخاب حالت داده شده:

1. PVP (بازی تیم)

2. PVE (بازی رایگان)

3. تعاونی (بازی تعاونی).

در واقع گیم پلی شامل حملات. از شما انجام ماموریت های مختلف، که تجهیزات مناسب نیاز دارد. مراقبت از زره مناسب و معقول، شما نمی خواهید به خراب کردن کار. هر روز باید برای از بین بردن جهش مزاحم، و همچنین برای مقابله با رقبا، بی رحمانه آنها را به قتل. همه ساکنان جهان - یا آوارگان و ولگردان بی بضاعت در گذشته شهروندان عادی از این سیاره، و یا غارتگران از جان گذشته، که تصمیم گرفت که آنها چیزی برای از دست دادن نداشتند، یا نمایندگان اشتباه ارتش یک بار قدرتمند به تنهایی با طبیعت سرکش به سمت چپ بود. و همه آنها به دنبال سرپناه در جهان جدید قاتل. بازیکنان پیدا کردن نوع خود، و گروه بندی می شوند به طور مشترک به دنبال سرپناه برای خود. ایجاد شده کل اردوگاه. احساس راحتی در اردوگاه خود را به شما خواهد شد از منابع مختلف نیاز دارند. نه تنها آثار مکشوفه، اما غذا، آب، دارو، و همچنین بنزین جوراب زنانه ساقه بلند تولید کند. ماموریت با موفقیت به اتمام اعتبار را افزایش می دهد. علاوه بر این، به طوری که شما کسب درآمد.

برای اینکه قادر به زنده ماندن در Survarium آنلاین ، شما نیاز به آموزش مناسب مبارزه، استراتژی درستی انتخاب شده، توانایی اعمال در زمان، به درستی و از همه مهمتر، دارو در دسترس است. افزایش شانس خود را از مهارت ها و اقدامات پنهانی. یک دسته است که قادر است شما را به دشمن نامرئی وجود دارد. اما در ابتدا برای یادگیری به استفاده از آن ضروری است.

بازی Survarium ارائه می دهد تا کاربر را به سعی در نقش های مانند دیده بان، کمانگیر، مصنوعات شکارچی، استاکر، مجازاتگر، مشت زن. را انتخاب کنید که چه چیزی بیشتر می خواهم به ملاقات و به یک ماجراجویی به یاد ماندنی. در طول گیم پلی به طور خستگی ناپذیری خورد قهرمان، افزایش عملکرد آن است. پارامترهای اصلی عبارتند از: بهداشت، وزن، انرژی، پوشش، حفاظت، عایق، اکسیژن است.

آیا شما قادر به انطباق با شرایط دشوار و تبدیل به یک قهرمان از دوران مدرن؟ آن را در پشتکار و قدرت شخصیت شما بستگی دارد! سعی کنید آن را! و ممکن است شما را همیشه منجر شانس خانم!

 

بازی همچنین