شمشیر و معجون سازی 2

نام های جایگزین: شمشیر و معجون سازی 2

بازی شمشیر و معجون سازی 2 [_2_ ] فرمت از سلف برنده جایزه است. این پروژه همچنین دارای گرافیک زیبا و گیم پلی بزرگ است. این بازی - که لازم است به تصویب یک شب زمستان سرد است. فقط آنچه که شما به دنبال آن است، نه؟ شما هیچ وقت برای خسته می شود، زیرا در حال حاضر شما به طور مداوم به نظارت بر اوضاع در مغازه اش.

بله، دقیقا، شمشیر و معجون سازی 2 [_1_ ] آنلاین به شما کمک کند تبدیل به صاحب یک فروشگاه کوچک است. ماموریت اصلی شما، که شما باید دائما در تلاش برای در طول بازی انجام - برای دوباره پر کردن محصول مورد نظر خود را با محصولات جدید، فروش محصولات بیشتر به مشتریان را قادر به دسترسی به دستور العمل های مخفی جدید. خب، البته، شما باید مطمئن مزایای فروشگاه خود را به شما. تجهیز و بهبود مغازه اش، ارسال مسافران برای انجام وظایف و مأموریت های که آنها می توانند سطح خود را افزایش جدید، نتیجه اجازه می دهد تا شما را به افزایش هزینه کالاهای فروخته شده در مغازه.

این بازی - یک پروژه آنلاین معمولی، به طوری که در حال حاضر یک سنت در شمشیر و معجون سازی [تبدیل _2_] 2 ثبت نام نیاز به شروع به گیم پلی. شما باید این واقعیت است که در حال حاضر در مدیریت از این بازی است که هیچ کلمه ای در روسیه وجود دارد، اشتباه نکنید. در پایان، پروژه طراحی بسیار ساده و مقرون به صرفه است که نمی خواهد مشکل است تا با ویژگی های اساسی آن و برخورد با چگونه به درستی پر کردن فرم ثبت نام می باشد.

1. به مراحل ثبت نام می تواند شروع شود، شما نیاز به پر کردن فرم در سمت چپ صفحه اصلی پروژه.

2. را پر کنید در همه زمینه ها به منظور، پیوستن راهنمایی و سیستم مشاوره. وقتی همه چیز در پر شده است، کلیک بر روی لینک « ثبت نام تا به بازی اکنون »، پس از آن شما می توانید در شمشیر و معجون سازی 2 بازی شروع می شود.

پیش نویس تمام خریداران خواهد شد که فروشگاه خود را ببینید، با توجه به نیازهای خود به چند دسته تقسیم می شوند. آماده می شود وجود خواهد داشت که بسیاری از مشتریان، و تمام خواسته های خود را به ملاقات کرد. مانند هر مشتریان فروشگاه، آنها از شما خواهند خواست به چانه زنی و پایین آوردن قیمت - که در واقع که در آن شما قادر خواهید بود برای تمرین مهارت های فردی خود را.

بازی بازی شمشیر و معجون سازی 2 نیز جالب توجه است زیرا در حال حاضر شما قادر خواهید بود به استخدام کارگران. این کمک خواهد کرد که شما بهتر خدمت به مشتریان و کمک به توسعه این شهرستان است. خب، البته، شما می توانید رئیس واقعی احساس راحتی کنید. به نظر می رسد وسوسه انگیز!

:

شما می توانید از ویزارد زیر را اجرا کنید

1. جادوگر، که هنر تاریک آشنا هستند.

2. اسلحه سازی.

3. Bowyer.

4. جواهر.

همانطور که در زندگی، در این بازی شما باید برخی از قوانین اساسی را دنبال کنید. برای مثال، اگر خریدار خواستار غیر ممکن است، بهتر است به او پاسخ یک شکست. هرگز در آنجا بماند و توسعه.

این بازی کمک خواهد کرد که شما توسعه رهبران دارای مهارت، و مهمتر از آن را انجام دهد شمشیر و معجون سازی 2 رایگان !

 

بازی همچنین