قصه های سولاریس

نام های جایگزین: قصه های سولاریس

داستان بازی از سولاریس ترکیبی از بهترین کیفیت بازی های RPG آلیاژ تفاوت های ظریف کلاسیک انیمیشن. روشن، گرافیک غنی و داستان های سرگرم کننده می تواند جذب، چه خوب، حیله گری، در حال حاضر جذب بسیاری از علاقهمندان به بازی در سراسر جهان است. مقدار به طور منظم عظیمی از اطلاعات در مورد این بازی در انجمنها و صفحات به روز شده در شبکه های اجتماعی، که در آن شرکت کنندگان در پروژه به طور جدی به بحث در مورد روند و ویژگی های از بازی ها.

قصه از سولاریس آنلاین کمک خواهد کرد که شما را به این قاره افسانه ای حرکت می کند، که می تواند با موفقیت سحر و جادو و قدرت دستگاه وجود داشته باشند. با این حال، گروه های در حال تلاش برای انجام ماموریت شوم خود و با یک کودتای در این قاره صلح آمیز است. شما را تبدیل به یک از شرکت کنندگان در بازی سفارش، الحاق به این جنگ بی سابقه و مبارزه برای احیای تاریخ واقعی است. این است که به مقصد را برای رهبری این قاره ترتیب آسمانی به یک زندگی جدید و برای کمک به او را به یک صفحه جدید از دوران خود را باز کنید. اما این برای اولین بار خواهد بود، و بعد، زمانی که شما می توانید پای خود را خیس در بازی با دوستان خود را دریافت کنید قادر به ایجاد نظم که بسیار قوی تر و قوی تر خواهد بود.

این یک بازی آنلاین می باشد، اما دلیل این که شما بلافاصله در ذهن داشته باشیم که در قصه های از مراحل ثبت نام سولاریس لازم خواهد بود. حتی این واقعیت است که در حال حاضر رهبری بازی اقتباس از بازی است که برای کاربران انگلیسی زبان در نظر گرفته شده و تمام اطلاعات به زبان انگلیسی ارائه شده است، آن است که هنوز nepomeshaet شما در پیدا کردن با تمام جزئیات از پر کردن فرم، و همچنین به عنوان ویژگی های اصلی گیم پلی.

برای شروع روند ثبت نام، شما باید بر روی دکمه «بازی شروع»، که در سمت چپ بالای صفحه بازی قرار دارد کلیک کنید.

شما به صورت خاص، پس از پر کردن است که می تواند در قصه های از بازی سولاریس آغاز شده مشاهده کنید. شما باید نام کاربری و رمز عبور خود را وارد کنید و ارسال آدرس صندوق پستی الکترونیکی.

همچنین اگر شما می خواهید هر نام تجاری عضو جدیدی از این پروژه خواهد شد با یکی از حساب مناسب ترین در شبکه های اجتماعی ثبت شده، فیس بوک، گوگل، یاهو و یا پی پال، که سرعت بخشیدن به روند کمک خواهد کرد.

در حال حاضر این بازی را بازی قصه های از سولاریس و حتی بیشتر جالب توجه خواهد بود، چرا که توسعه دهندگان تعدادی از اشکالات ثابت بود. و امروز در این پروژه پیاده سازی یک سیستم جدید از جنگ های پویا، سازمان دیده بان است که در حال حاضر تنها می تواند نفس نفس. انواع حالت های بازی به شدت می تواند تبدیل رابط آشنا از این پروژه است. قبل از بازی، شما نیاز به انتخاب یک سرور بازی، کلاس را انتخاب کنید و یک نام برای شخصیت خود را.

در حال حاضر در قصه از سولاریس به صورت رایگان شما می توانید با چنین کلاس های شخصیت بازی:

جنگجو .

مجله.

تیرانداز از خفا .

سیج.

واحد .

کشیش .

و شما قادر خواهید بود به یک حیوان خانگی و او را تا باشد. شما می توانید از بیش از 150 گونه از حیوانات خانگی را انتخاب کنید، که هر کدام در ظاهر متفاوت است، نه تنها، اما همچنین دارای یک شخصیت کاملا فردی است.

برو به ماجراجویی! از آنجا که در حال حاضر شما تعداد زیادی از وظایف و ماموریت پیدا کنید. شما باید برای غلبه بر موانع بسیاری پیش از شما موفق شوند.

 

بازی همچنین