مخازن آنلاین

نام های جایگزین: Tanki آنلاین، tanki، مخازن، مخازن، مخازن، مخازن آنلاین، مخازن آنلاین 2.

Tanki آنلاین - محبوب ترین جنگنده مرورگر بعدی. بازی Tanki آنلاین ترکیبی از عناصر کلاسیک "Tanchiki" عصر Dendy، سرگرمی و پویایی از فیلم 3D عمل مدرن است. مخازن بازی آنلاین بازی آنلاین نیاز به هیچ شرایط ویژه به کامپیوتر و اجرا بر روی هر کامپیوتر با دسترسی به اینترنت.

حداقل سیستم مورد نیاز:

 • پردازشگر: اینتل پنتیوم II 450 مگاهرتز / AMD پردازنده های Athlon 600 مگاهرتز
 • حافظه: 128 MB
 • حافظه گرافیک: 128 MB

توصیه می شود:

 • پردازشگر 2 گیگاهرتز
 • حافظه: 1 GB
 • حافظه گرافیک: 128 MB


Tanki آنلاین 2. 0 بازی است که شما می توانید سعی کنید قبل از ثبت نام و ثبت نام خود را در بازی Tanki آنلاین سریع و گیج کننده .

ثبت نام Tanki آنلاین به شرح زیر است:

 • باید نام را وارد کنید که تحت آن شما بازی
 • را انتخاب کنید و رمز عبور پخش سلول
 • دکمه ادامه، و به این ترتیب شما تایید می کنند که شما از قوانین و شرایط از این بازی را مطالعه کرده و با آنها موافق

بازی Tanki آنلاین ثبت نام کاملا رایگان! در ابتدا شما در مخازن به عنوان یک تازه کار، اما پس از رتبه بندی خود را افزایش می دهد با توجه به دستاوردهای خاص: از بین بردن تانک های دشمن، پرچم دشمن ضبط، درمان و سایر متحدان Tanki آنلاین بازی است که بر روی یک سیستم از درجات نظامی است. رتبه نظامی برای امتیاز دریافت، بالاتر از رتبه، مخزن قوی تر. بازی Tanki آنلاین افزایش از طریق صفوف، شما می توانید بدن را از مخزن را بهبود بخشد، خرید ابزار های اضافی برای ماشین جنگی خود. بنابراین شروع به بازی بازی Tanki آنلاین استخدام ساده، شما می توانید به رتبه مارشال افزایش یابد.

بازی بازی مخازن آنلاین آنلاین شما باید برای زندگی بازیکنان، و آن را هیجان انگیز تر. شما از این فرصت برای رقابت و همچنین همکاری با دیگر بازیکنان و نبرد خود را در اصل "هر انسان برای خود" در Deathmatch حالت آزمایش، و یا شما می توانید یک تیم در تیم Deathmatch پیوستن به، و مبارزه برای پرچم در ضبط دارند پرچم.

:

در حالی که بازی tanki شما می توانید "پاداش" است که از آسمان قرار می گیرند جمع آوری

 • کریستال
 • شتاب
 • کیت
 • انرژی دو
 • حفاظت دو

کریستال - این بازی پول است که می تواند در جنگ به دست آورد، خرید و یا دریافت به عنوان هدیه برای اشتراک به بازی دوستان من. شتاب اجازه می دهد تا شما را به سرعت از طریق سایت حرکت و برای جلوگیری از حملات. کیت کمک های اولیه کمک خواهد کرد درمان مخزن. انرژی دوگانه را تفنگ خود را قدرتمند تر است، و محافظت از دو مخزن شما قوی تر خواهد شد.

برای کریستال های شما می توانید در گاراژ خود را بهبود های مختلف به مخزن (Calligonum بالا، بدن، بازوها، مخزن رنگ خرید، و غیره

این بازی از جمله سلاح های موجود است

اسموکی - صادر شده به استخدام تمام بازی های جدید بهترین در جنگ دوئل در نظر گرفته.

شعله افکن - برای حمله در محدوده نزدیک، سلاح کامل برای کشتار جمعی در محدوده نزدیک، در محدوده زمانی آن را به سادگی بی فایده

بیوتکنولوژی پزشکی ابن سینا - خوبی برای برد متوسط ​​do60 سلاح متر است. دارای نرخ آتش و توانایی شلیک کردن دید دشمن.

راه آهن - سلاح محبوب ترین در محدوده زمانی است که آسیب بالا و توانایی ضربه نافذ می تواند گیج کردن نزد یک تانک در حال حرکت.

ایسیس - این یک سلاح غوغا خطرناک تا 15 متر، که با استفاده از زندگی در هنگام حمله حریف را برای بهبود خود است.

تندر - سلاح برای مبارزه نزدیک به متوسط. دارای میزان بالایی از آتش سوزی، خسارت مناسب و معقول و همچنین می تواند مخالفان چند حمله. شکست.

فریزر - سلاح های مناسب برای برد کوتاه تا 20 متر است. این پرتاب کننده شعله پیشرفته دارای اثر انجماد است.

کمانه - سلاح برای مبارزه در هر فاصله تا 80 متر است. دارای میزان بالایی و اثر "جستن".

مخازن بازی آنلاین انواع جالب از مکان های از فضاهای باز حومه شهر به مناطق پیچیده با آسانسور مختلف، نرده ها، و غیره در این بازی است که یک جدول با عنوان "فهرست از جنگ" که در آن شما می توانید نام نبرد را مشاهده کنید وجود دارد، تعداد شرکت کنندگان، نوع محل. و نیز در جعبه در سمت راست شما می توانید اطلاعات بیشتری در مورد جنگ را ببینید. این مهم است که این بازی را بازی آنلاین Tanki آنلاین معرفی رعایت تاکتیک های خاص، برای نشان دادن حیله گری و ابتکار به اختراع تله های مختلف برای مخالفان. بازی Tanki آنلاین بسیار جالب و هیجان انگیز است، به عنوان بازی اجازه می دهد تا در نبرد به چت با دیگر اعضای نبرد و دوستان جدید.

اگر Tanki آنلاین بازی به طور مداوم، ما با سرعت بیشتری می توانید دریافت رتبه بالا و تبدیل شدن به یک رهبر در میان دیگر بازیکنان. بنابراین در مبارزه کنید!

مخازن آنلاین - این بازی است که شما هرگز حوصله و شب و روز مبارزه است!

 

بازی همچنین