مخازن جنگ زمین

نام های جایگزین: مخازن جنگ زمین

مخازن بازی جنگ زمین - مرورگر چند نفره رایگان استراتژی مبتنی بر تم جنگ، رویدادی که در واقع گرایانه سه بعدی جهان بازی باز. توسعه دهنده پروژه - شرکت چینی Changyou، اعمال ناشر - ایمیل. گروه انگشت های دست فاصله. این محصول در اتحاد موتور مدرن بر اساس، که برای تلفن های موبایل بسیار امیدوار کننده. شما به جبهه حمل و نقل، و مدیریت مدل های مختلف تانک، خواهد شد که در مخاصمات فعال. این است که با رقابت پویا بین بازیکنان پر خواهد شد که به طعم و مزه هر دو کاربران تازه کار و کسانی که تلاش کرده اند از فضای مجازی فراتر از آن. برای برنده شدن یک قهرمانی در دیوانگی، شما می توانید ماشین های جنگی قدرتمند و زرادخانه از انواع سلاح استفاده کنید. این خوب است که تمام تجهیزات واقعا دوباره جزئیات و نیاز به بهبود تانک که در اختیار شما باشد، ساخت گیم پلی حتی بیش از هیجان انگیز است. هنگامی که شما در میدان جنگ به نظر می رسد، خواهد بیفکری نه فقط شلیک توپ، و از طریق هر مرحله فکر می کنم، یک مانور روی حیله و تزویر انجام و تاکتیک های موثر ترین را انتخاب کنید. تعامل اجتماعی می دهد جنگ زمین: مخازن آنلاین جذابیت خاص. پس از همه، کار با دیگر افراد برای رسیدن به اهداف خود - یک هنر است و شما می توانید این حق را یاد بگیرند در اینجا و در حال حاضر، در فضای مجازی مخازن پست انگشت های دست فاصله. تاریخ - و تمام اوقات فراغت خود را با شور و هیجان پر!

برای دانلود نیاز به یک مشتری بازی عظیم وجود ندارد. درب به جهان فوق العاده جنگ زمین باز: ثبت نام مخازن. این پروژه به Friendster در، فیس بوک بارگذاری می شود، در فیس بوک و توییتر . اگر شما یک حساب کاربری در یکی از این شبکه های اجتماعی را نداشته باشند، آن را آسان به تعمیر. روند ثبت نام شامل مقدمه ای از اطلاعات حیاتی مانند نام کاربر، آدرس ایمیل و رمز عبور. این کار را تنها یک بار، پس از آن دوباره و دوباره برای لذت بردن از سرگرمی های مورد علاقه شما.

جنگ زمین: مخازن حمل و نقل هر کسی می تواند بازی کند. نکته اصلی که کامپیوتر باید این سیستم حداقل مورد نیاز را تامین کند: سیستم عامل ویندوز XP SP2 / سرور 2003 SP1 / ویندوز ویستا / 7/8 و یا همان لینوکس ، مک پردازنده پنتیوم 4 حمایت از SSE 2، 200 MB فضای آزاد هارد دیسک و 512 MB از RAM. پس از فارغ التحصیلی از سازندگان PTA وعده به اعلام فهرست مفصل تر از سیستم مورد نیاز. اما ترس که آنها را بیش از حد بالا، ارزش آن را ندارد.

در واقع، بازی جنگ زمین: مخازن جهانی رقیب طولانی شناخته شده از مخازن است. بین این بازی ها یک مقدار زیادی مشترک هستند. و با این حال، این پروژه نمی توان به نام سرقت ادبی بی فکر، به این دلیل که سهام بسیاری از ویژگی های است که می تواند منافع عمومی اینترنت هوس باز. پر از مخزن شدید اکشن نبرد اجازه نمی دهد کاربران یک دقیقه به دست! نگاه به جلو به پیاده روی آدرنالین PvP است، جنگ ها، و همچنین بسیاری از هیجان انگیز PVE-ماموریت (اضافه کردن بعد از PTA). در جنگ توده می تواند به طور همزمان در مورد 30 بازیکن شرکت کنند. لازم به ذکر است که توسعه دهندگان وعده به زودی توانایی ایجاد کل قبیله فراهم می کند.

بازی جنگ زمین: مخازن شما، رانندگی سبک، سنگین، مخازن، مخازن متوسط، و همچنین حزب سوسیالیست و ACS. با گذشت زمان، سفارش خود خواهد بود یک ناوگان کل از وسایل نقلیه جنگی. جهت استفاده از آنها به طور موثر شما باید بدانید که نه تنها از برای تجهیزات ساخت و ساز Z (سلاح، برج، محوطه، شاسی، موتور، رادیو، و غیره)، اما همچنین قادر به پمپ پارامترهای اصلی که شامل قدرت، سپاه زره پوش، ظرفیت بار، قدرت موتور حداکثر سرعت، آسیب پرتابه، دقت، عملکرد محدوده و رادیو، و غیره غیره زره بهتر خستگی ناپذیر شوروی و پیروزی در جنگ های خونین بی پایان، می تواند مانند یک قهرمان واقعی از جنگ بزرگ میهنی احساس!

مخازن جنگ زمین - آن را یک فرصت برای تجربه رویدادهای تاریخی پر اب و تاب، به تجربه احساسات است که به اجداد ما آشنا بودند است. خوب، که در آن شما، قلب شجاع؟ آیا فرصتی برای روشن کردن شغل اوقات فراغت بسیار جالب را از دست ندهید!

 

بازی همچنین