Tanoth

نام های جایگزین: Tanoth

Tanoth آنلاین - چند نفره مرورگر رایگان بازی فانتزی آنلاین. به نظر می رسد که به دلیل کشیدن کل این سبک از توده عظیمی از مردم بازی آنلاین Tanoth خواهد شد مجموعه دیگری از کلیشه و آمد تا با چیزی اصلی است که دیگر امکان پذیر است. اما توسعه دهندگان در تلاش هستند تا با متد ما از این منصرف کند.

تاریخ در بازی Tanoth را در چند دقیقه. شما باید نام حساب کاربری، آدرس ایمیل خود را وارد کنید و شما آماده برای بازی هستید! ثبت نام Tanoth و سادگی آن است - به علاوه یکی دیگر از خزانه برداشت شیرین و لذت بخش در مورد این پروژه است.

آره، شاید کسانی از شما که وقت کافی برای فانتزی بازی مبتنی بر مرورگر خرج می کند را می توان در طراحی بازی برخی از شباهت ها را با "همکاران" خود را در این ژانر اشاره کرد، اما این همه - بسیار سطحی. خوش مزه کردن نگه می دارد که Tanoth بازی آنلاین - گیم پلی آن است. و چون او از منحصر به فرد خود می بالد.

و کسانی که بازی شروع به هر کسی که خطی گرافیک زیبا خسته بکشید.

رابط که به ما ارائه می Tanoth بازی آنلاین، و نه تند و تلخ و ساده است. هیچ چیز اضافی در Tanoth، بازی آن چشم انداز های ساده و طبیعی - ظاهرا آن اصول اصلی طراحان آن بود. اما تلاش برای داستان ها و وظایف مختلف، توسعه دهندگان بازی کرده اند stinted نیست. در اینجا تنها بسیاری از ماموریت های، هر یک از قبلی جالب تر. خوب، که در آن بدون یک بیت از خودنمائی ذاتی در همه بازی های فانتزی و بخش زیادی از طنز سالم انجام دهید؟

بازی با دسته های مختلف از بازیکنان را جذب کند. عشق pokorpet در کارهای پیچیده، تجربه انباشته و ثروت؟ سپس شما را در اینجا! اگر شما ترجیح می دهم راه از قدرت و شعار خود را - "برنده طول می کشد همه"، که فقط برای شما است مبارزه با سیستم، که در آن شما می توانید اگر شما برنده یک سلاح قوی، زره و دیگر دلخوشیها لذت بخش هزینه زندگی شوالیه را دریافت کنید طراحی شده است. اما این فقط اگر شما برنده شوید. بازنده نیز تقریبا همه چیز او را از دست می دهد.

اسب ها، اژدها و یا حتی اسب های شیطانی:

به منظور بازی بازی آنلاین Tanoth گرفتن بیشتر از این روند، شما می توانید بهترین حیوانات با سورتمه حمل کردن دریافت کنید. این دستیار به شما کمک خواهد سفر دور، کاهش زمان برای پیاده روی. مزیت بزرگ - با بهترین کوه، زمان سفر است که تقریبا در نصف کاهش می یابد. زمان به سهام یاقوت!

در ضمن، من تعجب می کنم چه این یاقوت یکسان است پول بازی Tanoti می تواند برای پول واقعی خریداری کرد. این گزینه برای آن دسته از بازیکنان که در حال آماده به صرف زمان زیادی را در بازی نیست، اما می خواهم به روند سفر در سراسر وسعت Tanoti حداکثر لذت.

به طور کلی، این بازی در حال انجام خوب، همه چیز در آن را به زمان کافی گیم پلی تاکید و آماده سازی فرایند زیادی از سرگرم کننده است. این باعث می شود بازی بازی آنلاین ساعت Tanoth در پایان.

اژدها، بانوان زیبا، قلعه ها رها شوم، فتنه و دشمنان خون سرد - همه این را می یابد هر ماجراجو در باور نکردنی بازی های فانتزی جهان Tanoth!

و شما هنوز هم به دنبال، که در آن از خستگی و یکنواختی از زندگی خود را ترک کردی؟ ثبت نام و شروع به بازی Tanoth - ثابت کند که شما شایسته است برای تبدیل شدن به شوالیه معروف ترین پادشاهی!

 

بازی همچنین