Tauri جهانی

نام های جایگزین: Tauri جهانی

بازی Aeria، مرورگر جدید خود به نام بازی Tauri جهانی منتشر کرده است. این مصدوم، فی زمان واقعی بازی استراتژی با یک مرورگر است که جلوه های بصری منحصر به فرد بر اساس نقاشی های لئوناردو داوینچی.

بازی TAURI داستان از خانه های جدید که ایجاد انسان می گوید. شما در Tauri جهانی بازی خواهد کرد و در ساخت و ساز، توسعه و افزایش اندازه و قدرت مستعمرات در جزیره. بازیکن می تواند زیرساخت های خود در این جزیره توسعه، آنها می توانند گسترش و انتقال به مکان های جدید با استفاده از فن آوری های پیشرفته مانند کشتی استعمار. در صورتی که بازیکنان قادر به مدیریت منابع و سرزمین خود را عالمانه، آنها می توانند به جنگ و تسخیر سرزمین های جدید Tauri جهانی آنلاین.

قبل از بازی Tauri جهانی، مطمئن شوید که کامپیوتر شما با سیستم مورد نیاز مانند: پردازنده فرکانس - 2GHz، حافظه 1GB RAM، کارت گرافیک - 128MB. ثبت نام Tauri جهان، نه بیشتر وقت خود را ندارد و آسان:

1. در صفحه اصلی، ایجاد یک ورود.

2. یک رمز ورود ایمن را وارد کنید.

5. انتخاب "را وارد کنید".

بازی Tauri جهانی دارای ویژگی های چند.

اول، بازی تا به ساختمان سیستم TAURI گسترده و وسایل نقلیه. شما می توانید شروع به ایجاد ساختمان های مختلف، گسترش و استفاده از بیش از 20 کشتی های مختلف است که اجازه می دهد بازیکن برای جاسوسی، استعمار و یا شروع یک جنگ است.

ثانیا، این بازی یک استراتژی تجاری TAURI است. استراتژی تجاری با دقت برنامه ریزی شده می تواند به سرعت توسعه اقتصادی داخلی سرعت بخشیدن و حمایت از متحدان توسط بازیکنان تجاری و یا مزایده.

ثالثا، Tauri جهانی آنلاین است مبارزه با سیستم گسترده. شما به انواع فن آوری های متعلق به آسانی می تواند این دوره از جنگ تاثیر می گذارد، موثر بر همه پارامترهای قهرمانان، واحد، حمله و دفاع.

بازی TAURI، که می گیرد در زمان واقعی، بازی آنلاین با سیستم های پیشرفته از وابستگی و ساختار چند لایه است. در مجموع از 25 نوع از ساختمان ها توسعه داده شد - در Tauri جهانی آنلاین شما می توانید در حدود 20 نوع از ساختمان ها، سیستم های دفاعی مختلف، پرواز هواپیما و واحد زمین پیدا کنید.

استعمار منحصر به فرد Tauri جهانی آنلاین عمدا ایجاد شده بود، به بازیکنان این فرصت را به حل و فصل سیارات، از جمله هشت جزیره در اختیار هر یک از سیارات است. شما می توانید این سیاره و بخش Tauri جهانی فیلتر آنلاین، که در آن شما می خواهم به زندگی می کنند.

در ابتدا، هدف اصلی از این بازی Tauri آنلاین جهان است به منظور توسعه یکی از سیارات انتخاب شده است. بعد از مدتی، زمانی که شما در سطح بالا، استعمار سیارات دیگر غیر ممکن خواهد بود.

پلت فرم بازی Tauri جهانی یکی از مقصد بسیاری که شما اشتیاق است. با کمک پلت فرم شما قادر به حرکت یکپارچه بین جزایر خواهد شد. کشش بازی TAURI برای حمل و نقل سریع به سایر کشتی ها استفاده می شود. بستر های نرم افزاری نیز می تواند یک سفینه فضایی به مهاجرت یک سیاره ی جدید ساخت و دوربری کشتی های با سرعت بالا (زمان چند ثانیه).

درست شاخص امنیت Tauri جهانی آنلاین است مورد استفاده برای تنظیم قدرت دفاع از زمین میشه. به یاد داشته باشید که درست است محافظ شما را بیش از یک بار محافظت می کند.

شما از جزیره خود را در بازی Tauri جهانی را مدیریت کند. شما همچنین می توانید تماشا و جاسوسی دشمن و به اشتراک گذاری با ناوگان جزایر متحد. نقشه Tauri جهانی آنلاین، شما را به درجه ای از توسعه این جزیره را مشاهده کنید، بررسی فعالیت های یک بازیکن خاص و یا مناطق آسیب دیده در اطراف جزایر در حالت جنگ. شما می توانید ستاره دریایی در سمت چپ صفحه تا نقشه Tauri جهانی آنلاین استفاده کنید.

قهرمانان و پاداش ساده بازی Tauri جهانی. پاداش تشکر و برخی از قهرمانان، شما می توانید به سرعت، موثر و ارزان تولید واحد و فن آوری.

 

بازی همچنین