راز شهر

نام های جایگزین: راز شهر

شهر ارواح آنلاین - مرورگر داخلی MMORPG، که یک رویداد فوق العاده. پروژه Gaijin سرگرمی - چند نفره نقش بازی بازی است، پس از مجموعه ای از کتاب محبوب وادیم Panov ایجاد شده است. افتتاح بزرگ را به کاربران جهان است که با ماجراهای هیجان انگیز، PVP هیجان انگیز و جنگ PVE تکان دهنده است سفر، مأموریت های اصلی و دیگر شگفتی لذت بخش است. اکشن بازی در مسکو توسعه یافته است. در اینجا این است که شهرستان های مخفی که در آن مقابله با هر یک از دیگر خانه های بزرگ وجود دارد. در این شهرستان کسانی که روزگاری بر دنیا حکومت بودند. جای تعجب نیست، شهوت قدرت و آنها را به محل جدید. ساکنان سرزمین افسانه تمایل به شکست دادن مخالفان خود و ثابت به جامعه که حق دارن که حاکمان. با این حال، هر کس مقدر شده است، با این حال درگیری های خونین هیچ لبه پایان. شروع به بازی راز شهر، شما باید به مبارزه برای بقای خود و به طور مداوم در مورد توسعه خود نگران باشید. پس از همه، تنها شخصیت قوی لذت بردن از قدرت واقعی است. برو برای آن! همه چیز در دستان شما است!

شما برای دانلود نیاز به راز شهر برای دریافت فرصت در هر زمان به شیرجه رفتن به سرگرمی های مورد علاقه. این امکان پذیر خواهد بود و پس از حساب خود را ایجاد کنید. ثبت نام شهر راز - است، در واقع، ایجاد یک شخصیت منحصر به فرد. پس از این که هویت به برخی از خانه ها، در طبقه مورد نظر، تخصص را انتخاب کنید. علاوه بر این فرم باید با چنین زمینه پر: آدرس پست الکترونیکی، نام، رمز عبور، رمز عبور را تکرار کنید. در فشار دادن "بازی" است تایید انطباق با قواعد بازی. در حال حاضر، شما می توانید در مبارزه برای برتری در یک جهان مرموز را، به شرطی که یک اتصال به اینترنت و یک مرورگر استاندارد وجود دارد. کامپیوتر متناسب با متوسط ​​پیکربندی، چرا که سیستم مورد نیاز به طور کامل بالا.

قبل از انتخاب، لازم است تا با ساکنان فضای مجازی آشنا می شود. این علامت، Chud، انسان و شخصی سازی. شما می توانید رمز و راز شهر به عنوان بخشی از هر نوع سکه بازی.

- نوا ("kritoviki") قادر به حمله به دو برابر نیروی. حاکم خود را شاهزاده زیردستان به منظور آموزش دیده اند. در این راستا، نوا به اندازه کافی ناشی از وسواس یا دقت زیاد. به هر حال، زندگی خود را بسیار استقبال مینماید. کشتن نوا هیچ کس نمی تواند دور با دریافت کنید.

- Chudy ("تانک") - این شوالیه درست است. این لباس، رفتار، شخصیت مشهود است. رهبر آنها را از بالاتر جادوگران زندگی ترتیب انتخاب شده است. او به استاد بزرگ نامیده می شود.

- انسان ("uvorotchiki") - موجودات uvorotlivye، که بسیار دشوار است به آسیب برساند. آنها حاکم است مادر سالاری. مردان بیشتر از مسائل سیاسی حذف خواهند شد.

- چلا ("برای عمومی") ممکن است به هر قبیله نژادی را وارد کنید. این خانه سبز انرژی اتباع خرید خوب باران. فرصت های این ماگس انسان می تواند حسادت.

توجه داشته باشید که هر کسی که هستید، به توسعه ویژگی های مشابه، که با تمام خانه های بزرگ وقف. بازی راز شهر، پمپاژ بهداشت، قدرت، خشم، مهارت، شکیبایی، تخصص. همچنین یک افتخار رایگان و امتیاز وجود دارد. جمعبندی نتایج حاصل از تمام ویژگی های که شما می بینید، چه در استفاده از رتبه بندی محل. ارقام بالاتر - نزدیک تر است شما را به بالا می باشد!

بنابراین شما می توانید همه چیز شما نیاز خرید، یک فروشگاه وجود دارد. بازی شهر راز ارائه می دهد انتخاب گسترده ای از چیزهای مختلف. به عنوان مثال، مواد مصرفی، همه چیز برای تجهیزات، سلاح، طلا و جواهر و هدیه. دسته جدا از مواد غذایی لازم برای حفظ حیات است و از دست رفته سلامت.

به عنوان مبارزه در بازی داده شده است یک محل سخت، سیستم فراهم می کند انواع مختلفی از جنگ های PVP. این دوئل، گروه، جنگ پر هرج و مرج و مبارزه با باشگاه. تاریخ مبارزه شما می توانید نه تنها با بازیکن های دیگر. شما باید به شکار هیولا که هیچ مخالفان کمتر خطرناک است. اما داستان از این بازی نه تنها شامل مرحله نهایی مسابقات خونین. تکالیف موضوعات مختلف به شما خواهد شد برای یک دقیقه خسته نیست!

لازم به ذکر است که برای سهولت حرکت در این بازی است که یک نقشه دقیق وجود دارد. به خاطر داشته باشید که برای سرعت بخشیدن به حرکت از یک مکان به مکان دیگر، بازی راز شهر آنلاین توصیه با استفاده هدیه از فروشگاه همان. دارندگان حساب حق بیمه همان فرصت، به علاوه برخی از مزایای دیگر داشته باشد.

عجله به شیرجه رفتن به جهان از رویدادهای باور نکردنی! مطمئن شوید که شما برنده شدن در این بازی از دقیقه اول! موفق باشید!

 

بازی همچنین