TDP4 تیم نبرد آنلاین

نام های جایگزین: TDP4 تیم نبرد آنلاین

TDP4: تیم نبرد آنلاین - تیرانداز رایگان و مبتنی بر مرورگر پویا. بازی گیم پلی بازی تیرانداز کلاسیک که نیاز به بازیکن برای تکالیف مشترک گروه بندی شده است. شرکت کنندگان در جنگ بزرگ از جنگ های خونین همگرا و سعی کنید به تمام معنی به یک پیروزی آرزو. پاسخ سریع، شجاعت، فعالیت و قدرت سلاح برای کمک به این تیم در دستیابی به اهداف آن بسیار مهم می باشد. به طور کلی، TDP 4: تیم نبرد بازی قادر به برآوردن نیاز های هر کاربر است، به عنوان به عنوان بسیاری از سه حالت مختلف: تک، تیم، و تلاش. تجربه بهترین و احساس آدرنالین در هر زمان خون در پیش بینی خطرات جدید افزایش می یابد! بیا! باور دارید که قادر به تبدیل شدن به بهترین از بهترین!

TDP 4: تیم نبرد ثبت نام شامل ورود به ردیف مربوطه اطلاعات زیر: آدرس ایمیل، رمز عبور، انتخاب سرور. سپس شما بر روی دکمه "شروع بازی" را فشار دهید و در یک جهان پر از ماجراهای فراموش نشدنی منتقل می شود. خوشحالم که بازی TDP 4: تیم نبرد در دسترس هر کسی علاقه مند است. سیستم مورد نیاز می ترسند و نه در ارتفاع زیاد، به طوری که شما می توانید گیم پلی بازی لذت ببرید و با استفاده از یک پیکربندی متوسط ​​کامپیوتر خود. نکته اصلی - برای اتصال به اینترنت، و، البته، یک مرورگر مدرن است.

شروع TDP 4: تیم نبرد شروع بازی، شما باید قطعا سعی کنید از تمام حالت های آن است. بنابراین، ما در حال ارائه

- "بازی مرگبار" (یکی در برابر همه، شما باید در همه طرف مبارزه)

- "تیم بازی مرگبار" (در دسترس برای بازی در تیم آبی و قرمز - انتخاب با شما است)

- "ضبط شوید" (تیم شما نقاط با مختصات پرچم دشمن را دریافت خواهید کرد و باید سعی کنید آنها را با شتاب).

وجود سه نوع از جنگ باعث می شود گیم پلی حتی بیش از هیجان انگیز است، چرا که به زودی به عنوان یک را می توان بدون مشکلات خسته به دیگری بروید. پس چرا languishes در اوقات فراغت خود خسته، اگر شما یک شانس بنابراین غنی از وقت خود را صرف کرده اند؟

بازی TDP 4 شما اجازه می دهد برای به دست آوردن منابع برای به دست آوردن تجربه و سکه ذخیره کردن امتیاز تیم و به طور مداوم قهرمان خود را می بخشد. این باید در مورد مدال گفت، کسب درآمد که هر چند دشوار است، اما کاملا واقعی است. اما برای هر مدال یادداشت های اضافی داده شده است. شما همچنین می توانید سلاح های بهبود، و آن را قوی تر و واقعا کشنده باشد. در ضمن، یک فروشگاه خاص که در آن شما می توانید فقط به وسیله ای برای برای خواسته خود را پرداخت را انتخاب کنید هر چه دوست دارید، وجود دارد. علاوه بر این، زرادخانه از سلاح در بازی کاملا متنوع است. شما قادر به استفاده از سلاح های بسیار چند حالته خواهد بود. بنابراین خرید چرخ دنده ی سرد و دشمنان نشان می دهد از آنچه شما میتوانید انجام دهید! به هر حال، رقبای به عنوان شخصیت های کامپیوتری و بازیکنان واقعی باشد.

علاوه بر این، سطح جدید با فرصت به دست آوردن آیتم های مفید که قبلا غیر قابل دسترس ارائه شده است، بنابراین شما هنوز هم می توانید پارامترهایی نظیر دقت، دفاع، بهداشت، انفجاری، قدرت، موفق، و غیره را بهبود بخشد خوب، اگر شما در نهایت تصمیم گرفت تا کمک طلب کردن از حمایت از متحدان آن، خوش آمدید برای پیوستن به قبیله می باشد. همکاری با دیگر نیک گسترش طیف وسیعی از فرصت های خود را. است وجود دارد بسیار به کار خواهد کرد، اما زمان به توجه به گیم پلی چند وجهی شما - و همه چیز می رود و همچنین ممکن است!

سیستم رتبه در TDP 4: تیم نبرد آنلاین خواهد به شما اجازه استراحت. روح رقابت تنها به نفع! چه کسی نمی خواهد برای پیروزی در مسابقات قهرمانی؟ آیا زمان در بیهوده همان زباله نیست! راه خود را به شهرت شما هم اکنون می توانید شروع!

 

بازی همچنین