نام های جایگزین: TERA ﻦﯾﻼﻧﺁ

TERA آنلاین - مشتری چند نفره فوق العاده نقش بازی بازی. در پروژه اینترنت از طریق تلاش های این دو شرکت آغاز شده است. خالق عمل می کند Bluehole استودیو، و ناشر - NHN شرکت. هزینه یک بار اجازه می دهد تا TERA دانلود کنید و شیرجه رفتن به گرداب از ماجراهای هیجان انگیز است. دو غول در خواب - شما می توانید در سراسر جهان سفر، در بدن آرون و توپ متولد شد. شروع به کار با Abroberiey آشنا شما خودتان را در اطراف وسعت متشکل از دو قاره و بسیاری از جزایر کوچک. تمام مکان های متفاوت زیادی بین خود و شگفتی های باور نکردنی پنهان. در حالی که جهان به طور کامل باز است و دوستداران را از طریق مناطق ناشناخته سرگردان شما مشغول نگه خواهد داشت! هیولا وحشتناک که در راه خود دیدار خواهد کرد باید بی رحمانه نابود، و کارهایی که به عنوان وقوع یک وضعیت ظاهر می شود باید کاملا اجرا شده است. در طول گیم پلی شخصیت توسعه و قوی تر می شود. هر روز به شما خواهد شد در توانایی های خود را با اعتماد به نفس بیشتر، و شرکت در جنگ های بی پایان فقط یک لذت است. سیستم مبارزه - یکی از نقاط قوت این بازی است. در ضمن، یک بازیکن قادر به مقاومت در برابر جمعیت کل از دشمنان، مهمتر از مهارت های لازم را کسب می باشد. در جنگ نزدیک باید قادر به جهت تاثیر و هدف استادانه طولانی است. این است تمام مزایای این پروژه نیست و ارزیابی همه سرگرم کننده شما می توانید تراشه های زمانی، شما شروع به بازی TERA.

هنگامی که خرید و نصب مشتری بازی در PC قادر به لذت بردن از پویایی آن، ابهام و زیبایی خواهد بود. توجه کنید این لیست از حداقل سیستم مورد نیاز برای گیم پلی: CPU P4 2،5 مگاهرتز، کارت گرافیک ATI کارت گرافیک Radeon 9600 یا کارت گرافیک Nvidia GeForce 6600 (128 MB از حافظه و 2. 0 shader های) از DirectX 9 سازگار است. 0C 20 GB فضای خالی بر روی هارد دیسک و حافظه 1GB RAM. اگر این پارامتر طبیعی است، با نصب و راه اندازی بازی هیچ مشکلی.

بنابراین، اسباب بازی مورد نظر بر روی کامپیوتر شما و شما تازه شروع به بازی TERA. از کجا شروع کنیم؟ اول، شما باید از طریق مقدمه بروید، که در طی آن شما در سطح شخصیت خود را 20 کنترل. این کمک می کند تا به درک این که آیا دوست دارید در کلاس انتخاب شده است. اما پس از اینکه شما شروع به پمپاژ از ابتدا. دوم، یک بار متعلق به تصمیم گیری طبقه (هفت کلاس در دسترس وجود دارد) باید شروع به اجرای بسیاری از ماموریت ها که به سمت اصلی و تقسیم شده است. تاریخچه بازی یکی برای همه نژادها. طرح شما را به جلو منجر شود، و با آن، از مناظر به طور مداوم تغییر می کند. با تشکر از موتور گرافیکی غیر واقعی 3mir موتور زنده و جذاب به نظر می رسد برای دوستداران تنوع. هر نژاد ویژگی های خاص خود، اما همه ساکنان جهان فوق العاده مشترک - مبارزه با دشمن خارجی. شما درست مثل بقیه از شما در برابر شر مبارزه، تلاش برای پاک کردن زمین از ارواح شیطانی.

بازی TERA اجازه می دهد تا برای حمله به دیگر بازیکنان. اما راستش، این است که واقعا ضروری نیست. سود قابل توجهی در این، اما خشم دیگران کاربران که مایل به گرفتن انتقام رفیق - آن را به آسانی. همچنین یک ورودی گزینه به تیم وجود دارد. به عنوان بخشی از تیم، شما می توانید در این جنگ بزرگ را. این دعوا رخ می دهد استاندارد - دیوار به دیوار. شما باید برای خود تصمیم بگیرد که آیا شما نیاز به پشتیبانی، و یا شما خودتان را ساده تر و راحت تر است برای کشف مناطق اطراف آن و به کنار آمدن با مشکلات. به هر حال، چیزی است که نمی خواهد به تنهایی استطاعت است. این سیاه چال. اما اگر شما اساسا تنها به خاطر هیچ کس وجود دارد ایجاد نمی کند به دخالت. اوه، و آن چه اتفاق می افتد که شما نه تنها می تواند بدون کمک انجام دهد. به عنوان مثال، خدمات، دکتر، دیر یا زود هر بازیکن نیاز دارید.

بازی TERA خواهد شد بسیاری از لحظات به یاد ماندنی را. تا زمانی که شما رسیدن به سطح حداکثر، نه فقط به موقعیت های استرس زا که نیاز به اقدام قاطع و جسورانه دریافت کنید. به طور خلاصه، طراحی مبارزه با سیستم، گرافیکی با کیفیت بالا، کلاس تعادل، رابط کاربر پسند، تنظیم بازی ستودنی جالب Dungey - این همه و بیشتر شما را در طول گیم پلی لذت. بنابراین نمی توان از سر باز کردن، و به سرعت جامعه بازی کنید! ممکن است همه رویاهای خود را به حقیقت می پیوندند!

 

بازی همچنین