رستگاری نابودگر

نام های جایگزین: رستگاری نابودگر

رستگاری ... و محافظت از انسان ... و او را شکست روبات های Skynet ... با این حال، کسانی که بخش eponymous از "نابودگر" (4 «رستگاری نابودگر») در این دوره از داستان تماشا کرده ام، و کسی که نگاه نکرد و ndash و من فکر می کنم، بیش از حد. بنابراین بازی آنلاین رستگاری نابودگر خود را تبدیل به یک چنین مقدمه به این بخش. سازندگان در رستگاری نابودگر قرار داده آنلاین ماموریت ویژه - در مورد غیر قابل اجتناب از جنگ بزرگ با ختم و پیامدهای آن صحبت (خوب، این ایده چنین است). همانطور که برای بازی خود به خود. رستگاری نابودگر بازی آنلاین - تیرانداز MMO سوم شخص است که در آن شما تمام مشکلات این دوران سخت (اگر برای مردم بازی، البته) را تجربه کنند. پس از همه، مردم غریبه به سیاره خود تبدیل شوند. انفجار هسته ای تمام موجودات زنده نابود، و هیچ کس بود به سمت چپ. در اینجا دوباره به پادشاهی را به Skynet و هر دو پا را با قلب - حکم اعدام. اما یک گروه از داوطلبان، به رهبری جان کانر تلاش برای تغییر آن. آیا آنها حداقل چیزی؟ بازی به پایان، شما یاد بگیرند.

و برای شروع، البته، شما در بازی رستگاری نابودگر بررسی می کند. در اینجا شما فورا تصمیم خواهد گرفت که برای آنها بازی - برای افراد و یا ربات. شما باید نام کاربری و تاییدیه رمز عبور، آدرس ایمیل و کد تایید را وارد کنید. ارائه برای مشخص کردن کشور است، اما باید آن را؟ ثبت نام اجازه می دهد تا رستگاری نابودگر بلافاصله عکس را انتخاب کنید، هر چند انتخاب است به ویژه - 8 مرد و 8 چهره skaynetovskih. بعدی قوانین کاربر و این را در انتهای ثبت نام رستگاری نابودگر آنلاین.

من فکر می کنم آن چنان روشن است که چگونه بسیاری از جناح های در این بازی.

: اگر شما تصمیم به بازی در رستگاری نابودگر برای قطع skaynetovskih، آنها سه نوع ارائه

- سایبورگ دو پا با اسلحه بزرگ.

- عنکبوت چهار پا مانند خرچنگ.

- بالن کوچک - جاسوس پرواز تند و زننده.

در صفوف شبه نظامیان هیچ جدایی، همه اصحاب وفادار جان کانر، آماده برای انجام عملیات امداد و نجات وجود دارد. به هر حال، در مورد این. نیاز به ذخیره یک گروه از مردم در پشت خطوط دشمن گیر افتاده. آنها به نظر نمی رسد زیاد است، اما "هر زندگی - ارزش بزرگ،" آقای جان به شما خواهد گفت و به آنان باید این باشد جای تأسف برای این صورت نیست.

مانند بسیاری از بورس های دیگر، شما شروع به بازی بازی آنلاین رستگاری نابودگر تنها با یک تفنگ ساچمهای است. اما پس از چند دور و نارنجک bazookas در حال حاضر در زرادخانه، و شما می توانید برای بازدید از فروشگاه پرداخت.

چه در رستگاری نابودگر جالب است برای مبتدیان بازی روشن است - شلیک مقدار زیادی، تجربه می کنند. اما برای shuteristov با تجربه است چیزی برای انجام در بازی وجود دارد، عناصری هستند که از استراتژی، یک سیستم رتبه و تراشه های وسوسه انگیز وجود دارد. همیشه ضربه مثل شما بچه ها و اجرا شود، اما - - افتخاراتی مرگبار و فقط شما علاوه بر این، شما مسئول هستید. به طور خلاصه، به مات و متحیر کردن شما اعتماد به نفس می تواند به اندازه کافی.

گفت که بازی رستگاری نابودگر آنلاین بدون فتنه ... پس از آن یک مسئله است. آیا ماموریت، انتظار می رود پایگاه های دیگر از های Skynet، پنهان کردن و یا تلاش برای از طریق این زره نابودگر متروک شکستن - در هر زمان است فرصتی را که چیزی اشتباه وجود دارد. و آنچه در آن فتنه نیست؟

با وجود سادگی و صراحتی از روش های سبک ربات جنگ، گرافیک منظم و کمبود cityscapes از بین برد از لس آنجلس به بازی بازی رستگاری نابودگر آنلاین کمتر هیجان انگیز تر از هر سبک تیرانداز دیگر از "مخفی کردن و شلیک کنید." علاوه بر این، سازندگان اسباب بازی سخاوتمندانه اشباع روایت غلطک او، گفتگوها، دیدنی و جذاب صحنه و موسیقی موضوعی برگزار می کند. به طوری که پیچیده به نظر می رسد بسیار با وقار.

 

بازی همچنین