ترا Militaris

نام های جایگزین: ترا Militaris

ترا Militaris آنلاین - بازی چند نفره فوق العاده MMORTS افراد تاریخی است. حلزون بازی - توسعه دهندگان بازی - به پروژه شما همه بهترین مانند مرورگر razvlekalovki ذاتی ساخته شده است. تمام ویژگی های که مردم به دلیل شاهکارهای جهان جذب، ارگانیک در اینجا هم تنیده است. بازی جهان نه تنها در حال توسعه به صورت پویا، آن را به معنای واقعی کلمه gushes رویدادی فراموش نشدنی. شما فقط مجبور به انتخاب راه خود را از توسعه و فتح یک به یک هر چهار دوره. پس از آغاز بازی بازی ترا Militaris آنلاین، شما شهرستان خود را ساخت، به رهبری نیروهای درگیر در استخراج منابع، به دنبال یک رویکرد دیپلماتیک برای اربابان اطراف آن، سازماندهی معامله، فن آوری تحقیق، به انجام مأموریت های هیجان انگیز است. نترس برای به چالش کشیدن اوباش پر دردسر و از جان گذشته به بازیکن های دیگر. ثابت کنیم که شما حریف نیرومند، که در هر چیزی می دهند!

برای شرکت در حوادث هیجان انگیز نیاز به ثبت نام ترا Militaris. این تنها یک دقیقه طول خواهد کشید. علاوه بر این، پس از آن لازم نیست که برای دریافت بازی صبر کنید. تاریخ در بازی ترا Militaris - در حال پر کردن چند رشته است که در آن اطلاعات زیر را وارد کنید: نام کاربری، آدرس ایمیل، رمز عبور. تیک تیک، که شما همچنان به او و شما می توانید در هر زمان به ادامه گیم پلی بازگشت. مطمئن باشید که برای مقایسه پیکربندی PC با حداقل لیست سیستم مورد نیاز زیر است:

- سیستم عامل ویندوز 2000/XP.

- پنتیوم 3 700Mhz.

- 32MB جیفورس ویدیو

- RAM 256 MB

- 100MB هارد دیسک.

مشکلات غیر ضروری را هیچ کس به ارمغان آورده است سرگرم کننده، پس فراموش نکنید که برای تنظیم تنظیمات مورد نظر. این همه به علاوه اتصال به اینترنت از حداقل مودم 56K (بهتر DSL / کابل) و شما یک دنیای کاملا زیبا با یک ماجراجویی گیج کننده را کشف کنید.

در آغاز، شما یک معلم دیدار خواهد کرد. او به شما خواهد گفت که چگونه به بازی ترا Militaris به موفقیت. چه تمدنی را انتخاب کنید امر خصوصی خود را، اما با وجود این واقعیت، که در آن به خودتان، هیچ کس حق فرصت قانونی را به نفع سلطه بر جهان را انتخاب کرده است. هنگامی که در شهرستان خواهد شد به یک سطح خاص توسعه یافته، شما ممکن است به خوبی در اختیار یکی دیگر از تجاوز به منظور افزایش نه تنها خاک خود، بلکه به تحکیم قدرت.

بازی آنلاین ترا Militaris ارائه می دهد برای تبدیل شدن به یکی از ساکنان یکی از کشورهایی مانند مصر، چین، ایران، رم. دقیقا همان جایی که شما می خواهید می شود و به شما اختصاص داده خواهد شد یک قطعه زمین. نگران نباشید، که باید با برخی از شهرک های قبیله ای بدوی در آینده شما قادر خواهید بود برای ساخت مجموعه ای از ساختمان ها و اطمینان حاصل شود که اولین شهر وصف ناپذیر در نهایت به یک امپراتوری بزرگ با نفوذ تبدیل شروع می شود.

همانطور که برای ساخت و ساز، سپس آن را در دو سطح نقشه ها رخ می دهد. در ابتدا شما نیاز به مدیریت اشیاء راست خود را، ساختار، که در آن شما خواهد شد منابع برای سربازان و امکانات کارگران برای آموزش ارتش قرار داده است. علاوه بر این، نیز وجود خواهد داشت میخانه باشد، لازم است برای استخدام قهرمانان و بازار برای تجارت با بازیکنان همسایه. کارت دوم به تولید معادن و فلزات، معادن، مزارع و دیگر امکانات مفید ارائه شده است. آیا این یک استخراج منابع، و آه، چگونه آنها می خواهند به پیشرفت!

برای هر بازیکن از آن زمان به روی یک نقشه جهان را ترک و گسترش بال خود را می آید. شما در حال انتظار برای جنگ های خونین به تنهایی و یا در یک تیم، و اجرا فهم با مرحله نهایی مسابقات NPC با بازیکنان واقعی است. نترس برای ورود به عرصه نبرد و یا چالش تمدن بیگانه، ایجاد اتحاد و یا انجمن های ارتش به طور موقت به افزایش شانس موفقیت است. مراقبت از قهرمانان پیش قابل اعتماد، به رهبری یک بخش از رزمندگان شجاع، در چرخ دنده ی مناسب و معقول، آموزش نظامی مناسب هر شرکت کننده. به یاد داشته باشید که هدف از این فرمانده نه تنها مدیریت اعمال دیگران، بلکه ترین زمان به زمان را به شمشیر و عجله به ضخامت از چیزها می شود.

بازی ترا Militaris پاداش هر تلاش ساخته شده توسط تعهدی را تجربه کنند. شهرت شما در حال افزایش است در همه زمان ها، و غیره شما از یک دوره به دیگری حرکت می کند. مشارکت در مسئولیت های مستقیم و مأموریت های تاج و تخت اتاق - همه به درست کمک می کند.

ترا Militaris آنلاین ایجاد شده به شما لذت بردن! وقت خود را بیهوده هدر ندهید و دست اول را ببینید! اجازه دهید ثروت هرگز دور می شود از شما!

 

بازی همچنین