بازی Test Drive Unlimited

نام های جایگزین: بازی Test Drive Unlimited

بازی بازی Test Drive Unlimited یک بازی کامپیوتری آنلاین در مورد مسابقه، است که در آن حمل و نقل شما ممکن است نه تنها انواع اتومبیل، بلکه موتور سیکلت داشته باشد.

دانلود بازی Test Drive Unlimited شما می توانید در وب سایت رسمی این بازی، با ارسال یک درخواست. شما این فرصت را دانلود کنید TDU بازی های اضافی اتومبیل های جدید داده شده است.

در طرفدار بازی تست درایو نامحدود ویدیو را قبل از شروع به آن بازی است.

TDU بازی - بازی هیجان انگیز در مورد مسابقه است. در اینجا شما را در طول مسیر 1000 کیلومتری را دریافت کنید. اقدام خواهد شد، در جزیره هاوایی است. شما انتخاب زیادی از اتومبیل دارای مجوز و موتور سیکلت داشته باشد.

در تست درایو بازی فضای مجاز: نامحدود شما خواهد شد رقابت با روروک مخصوص بچه ها مخالفت، که شما را در راه ملاقات خواهد کرد. شما می توانید در بزرگراه ها و جاده به طور معمول سوار.

جزیره، جایی که شما مخالفان برنده، تکرار اصل. - پایتخت هاوایی جنگل ها، کوه ها، سواحل شنی و هونولولو: شما فضاهای مختلف را کشف کنید.

پخش تک و چند نفره:

در یک بازی کامپیوتری، شما می توانید TDU حالت های مختلف بازی کند.

1. حالت تک کاربر - حالت که در آن شما به تنهایی بازی کنند.

بازی در این حالت با خرید ماشین و خانه آغاز می شود. هنگامی که شما را در این جزیره کشف، در مقابل شما خواهد شد مکان جدید باز

- قوانین و مقررات اجاره.

- لباس.

- نمایندگی موتور سیکلت و اتومبیل.

- فروشگاه برای ماشین های تنظیم.

- نقاشی کارگاه ها؛

- آژانس املاک و مستغلات.

در حالت تک کاربر، شما به یک سری از مسابقات

1. مسابقه با ماشین آلات کامپیوتر (کامپیوتر آنها را کنترل).

2. مسابقه سرعت.

3. مسابقه با زمان.

4. تکالیف (پیک).

5. سبقت گرفتن از اتومبیل.

6. مسافرت مفتی.

برای برنده شدن شما یک جایزه دریافت کنید. نوع مسابقه مسافرت مفتی پاداش شما خواهد بود آیکون. با پول شما می توانید طراح لباس شخصیت خود را در مغازه های ویژه خرید. همچنین در پول شما می توانید خرید یا اجاره اتومبیل های جدید و یا موتور سیکلت. در این بازی شما می توانید حداکثر نود اتومبیل دریافت کنید.

2. حالت چند نفره - یک حالت است که در نظر گرفته شده برای تکمیل حالت تک کاربر. تمام ویژگی های در حالت تک کاربر در این حالت در دسترس هستند.

مسابقات ذکر شده در زیر علاوه بر می باشد

- مسابقه با بازیکنان دیگر؛

- مسابقه برای اجرای سریع از وظایف با بازیکن های دیگر.

- شرکت در مسابقات از بازیکنان دیگر.

در بازی تست درایو نامحدود ozhzhete شما در مسابقات در بازی باشگاه های شرکت کنند.

بازی بازی Test Drive Unlimited مقدار زیادی از بررسی مثبت به دست آورد و موفق به کسب یک موفقیت بزرگ در میان جوانان. مجله بین المللی شناخته شده این بازی تحسین می کنند.

با وجود سن و سال او، بازی Test Drive Unlimited هنوز هم محبوب و محبوب است در میان بسیاری از کاربران است. این نه تنها به دلیل ویژگی های بازی، بلکه به این واقعیت است که این بازی می تواند هر کاربر دانلود کنید.

Gazuyte در قدرت کامل، و به خط پایان اول است!

 

بازی همچنین