مرده معطل

نام های جایگزین: مرده معطل

بازی مرده معطل بازی آنلاین در اول شخص است. شما در این بازی مرده معطل بررسی مناطق مختلف و کشتن زامبی. در شاعر خود تعداد زیادی از زامبی دیدار خواهد کرد.

در بازی آنلاین ثبت نام مرده معطل سریع می باشد. برای ثبت نام شما باید اطلاعات زیر را وارد کنید:

1. نام کاربری شما.

2. آمد تا با یک رمز عبور منحصر به فرد و ارسال.

بازی مرده معطل شما در جهان، که بعد از آخرالزمان باقی مانده است. در این بازی، بقای اصلح بازیکنان. دشمنان شما:

1. زامبی - هیولا که در طلب تمایل زیادی برای شما بکشند.

2. جناح های دیگر - بازماندگان باقی مانده که می خواهند برای به دست آوردن پیروزی بر شما در بقا.

بازی بخش می توانید تا 16 بازیکن، یک محدودیت است که می تواند تنها با گذشت زمان بعد از آن افزایش یافته است. این بازیکن هم می تواند بهترین دوستان و دشمنان مرگبار باشد.

بازیکنان در سرورهای مختلف به عنوان دشمنان به یکدیگر به طور پیش فرض، اما بازیکنان دوستانه می تواند در حزب و پیوستن به هم کار کنند.

در سرورهای PVP، هر بازیکن بخشی از یکی از بسیاری از تیم های متخاصم است. هدف این تیم همان است و برای از بین بردن تمام ostanyh.

در بازی مرده معطل بازی شما باید مراقبت نه تنها در مورد تخریب احزاب متخاصم، بلکه رفاه شخصیت خود را. شما باید به او غذا و حفاظت در برابر عفونت. اگر شخصیت خود را فوت می کند، اگر به مدت طولانی مواد غذایی دریافت کنید.

در بازی مرده معطل آنلاین و مخالفت می تواند خود را ارائه سلاح های مختلف از سلاح گرم به سلاح های دست ساز غوغا. امنیت پخش در زرادخانه خود تا حد زیادی بستگی. برای غیر مسلح دانشجوی سال اول نه خیلی زیاد تهدید، با این حال، این بازیکن با تفنگ تک تیرانداز و دیگر خطرناک سلاح می تواند هر کسی که و نزدیک به خاک خود بکشند.

در بازی مرده معطل دسترس انواع لباس خواهد بود، حمایت ویژه ارائه و عملی مزایای.

زامبی - مردم و یا حیوانات که آلوده شدند ویروس HNZ . این ویروس می تواند از طریق انتقال مایعات بدن و یا تماس فیزیکی (به ویژه گزش ) و احتمالا به وسیله های دیگر .

زامبی را از دست داده بیشتر فعالیتهای مغزی خود را، و به این عنوان بسیار فعال است. آنها تمایل به Manhunter. زامبی دارای سه حالت اصلی:

- انفعال - زدن در اطراف، بی میلی.

- درخواست - زامبی می تواند یک فرد از طریق بینایی، بویایی، یا صدا را تشخیص دهد.

- تهاجم - زامبی ها به دنبال بازیکنان دیگر و یا در سطح مشاهده، و یا با اجرای تعقیب فعال است.

زامبی بسیار سخت تر برای کشتن از سالم دیگران . آنها می میرند اگر سر خود را نابود شدند یا به طور جدی آسیب دیده است. با این حال زامبی تمایل به تجزیه . این مزیت تاکتیکی برای یک مرد اگر او می خواهد زنده ماندن تیراندازی زامبی است پا برای مثال، آنها را کند.

بازی بازی مرده معطل به طور طبیعی شما رایگان است، اما خرید یک بسته بازی پرداخت می شود به شما سود بسیار بیشتری به شما بدهد.

تسخیر جهان، از بین بردن دشمنان خود را!

 

بازی همچنین