Skyrim :5 ﺮﺘﮔﺭﺰﺑ ﯼﺎﻫ ﻪﺒﯿﺘﮐ

نام های جایگزین: Skyrim :5 ﺮﺘﮔﺭﺰﺑ ﯼﺎﻫ ﻪﺒﯿﺘﮐ

این کتیبه ها بزرگتر V: Skyrim به - کامپیوتر نقش بازی بازی با یک جهان باز است. بازی کتیبه ها بزرگتر V: ادامه اسکایریم از نسخه های قبلا صادر شده از سری بازی کتیبه ها بزرگتر. این نسخه پنجم در سال 2011 منتشر شده است. اگر شما علاقه داشتن به یک نبرد زندگی و می خواهید برای تبدیل شدن به یک قهرمان از دولت، پس از آن این بازی است برای شما.

برای بازی عبور هیجان انگیز این کتیبه ها بزرگتر V: Skyrim به توصیه به پیروی از چهار بازی قبلی است. همانطور که داستان آن مربوط است، ادامه حوادث است. و طرفداران خواهد شد بسیار ساده تر به بازی. همچنین، چه بهتر خواهد بود به دانستن گیم پلی، توصیه می کنیم برای شروع، پایان خواندن این بررسی، پس از دیدن کتیبه ها بزرگتر V: ویدیو اسکایریم. سپس به سایت بروید و می توانید کتیبه ها بزرگتر V بازی: دانلود اسکایریم.

عملیات بازی اتفاق می افتند در استان اسکایریم فوق العاده، که در این قاره از Tamriel واقع شده است. در این جهان داستانی معرفی شده به عنوان نمایندگان فون و جهان آب، هنوز هم واقعی است. و در اینجا شما ظاهر می شود، در ابتدا، به عنوان قهرمان داستان نامش ذکر نشده. اما در آینده، به نظر می رسد که شما با اژدها در بازی های گذشته کشته اند و شما قدرت منتقل شده و شما Dragonborn می باشد. و این اسم را Dragonborn.

در طول گیم پلی بازی، شما می توانید آزادانه در یک جهان بازی نسبتا بزرگ سفر به آن را تمام بررسی در اطراف. تلو تلو خوردن در کار و کتیبه ها بزرگتر V: از quests اسکایریم که در حال انجام در راه به هدف اصلی.

هدف اصلی از این بازی این کتیبه ها بزرگتر V: Skyrim به - شکست اژدها Alduin، خواران جهانی و جلوگیری از بازیابی از دیگر اژدها.

در بازی کتیبه ها بزرگتر V: زره اسکایریم و در دسترس بودن سلاح های بسیار مهم است. پس از همه، نیروهای شیطانی در حالت آماده باش هستند.

سطح شما بالا می رود و تنها در بهبود مهارت ها، با تعداد مشخصی از آنها. در این بازی یک توانایی ویژه ای وجود دارد - استعداد که در بهبود مهارت دریافت کنید.

در بازی کتیبه ها بزرگتر V: Skyrim به بازی با دقت، چرا که شما می توانید مریض. و مهارت های خود را کاهش دهد. بیماری های خاص وجود دارد: گرگ شدم، vampirism، ​​آدم خواری. مشخص است که شما بیمار هستید، شما می توانید دیگر استفاده کنید. آنها شما سوالات پیشرو بپرسید. آیا می توان با کمک از معابد و مجسمه و یا معجون درمان می شود.

بروزشده اینجا و مبارزه با سیستم. شخصیت خود را با دو دست خود مبارزه می کنند. بنابراین به طور موثر از خود دفاع.

Skrols بازی 5 اسکایریم سالمند شخصیت شما می تواند یکی از تیم

شروع

• صحابه

• برادری تاریک.

• دانشکده Winterhold.

• دزد

• لژیون سلطنتی.

• کالج بارد.

• تیغه.

صحابه - مزدوران، برخی از آنها به گرگینه.

انجمن Dark Brotherhood - همه که باقی مانده از ترور.

دانشکده Winterhold - مجموعه ای از جادوگران که دارای قدرت قوی ترین جادویی.

دزد - نمایندگان دزد.

امپریال لژیون - یا Stormcloaks. انتخاب دو طرف برای شما.

دانشگاه تورنتو - پرماجرا.

تیغه - و یا Greybeards. انتخاب افتد زمانی که پیروزی در تلاش اصلی.

این بازی در گرافیک با کیفیت بالا ساخته شده، حمایت از خلق و خوی عرفانی، نیز در این موسیقی کمک می کند. در اینجا در انتظار کمک شما. بازی خوب!

 

بازی همچنین