سرنوشت ملت

نام های جایگزین: سرنوشت ملت

سرنوشت ملت آنلاین - چند نفره مبتنی بر مرورگر بازی استراتژی است که در زمان واقعی آشکار می شود. علاوه بر این، این پروژه می کند سرمایه گذاری نیاز ندارد، بنابراین شما هنوز هم از این فرصت برای کسب پول واقعی داشته باشد. ابتلا در ساخت و ساز و توسعه شهرستانها خود را، شما پیشبرد به قرن زنجیره ای منطقی - از عصر حجر به آینده است. و جمعبندی هر کدام از این مرحله گذشته شما یکی از شگفتی های جهان راست. این برای ساخت یک معجزه است و شما هم می توانید پول و یا در بازی پول دریافت کنید. در حالی که شما خودتان اشاره، چه پاداشی برای شما بهترین معامله. سرنوشت بازی ملت فراهم می کند بازیکنان با دامنه گسترده ای را برای عمل است. اندازه نقشه بازی به 1000 تا 1000 سلول نه تنها می تواند گسترش ساختمان، بلکه برای انجام شناسایی در طول زمان به احساس در همه راحت است. پس از هدف قرار دادن اولین بار در جهان فوق العاده، شما ممکن است فکر می کنم که اینجا توسط خودتان. اما لازم است به مطالعه اول، آن را به بسیاری از کشورهای همسایه می یابد. و آنها را در ارتباط با شما متفاوت تنظیم شده است. یک دوست، کسی خصمانه. لذا به منظور قادر به دسترسی به دیگران، شما هنوز هم بسیار به - و یادگیری به انجام معاملات، و منعکس کننده این حمله تهاجمی. بیا! سرنوشت ثبت نام ملت باز جهان پر از ماجراجویی!

سیستم مورد نیاز برای بازی و نه متوسط ​​می باشد: یکی از مرورگرهای مدرن (گوگل کروم، موزیلا فایرفاکس، اینترنت اکسپلورر 9 من vische، اپرا من صفری) و گسترش از صفحه نمایش کمتر از 1280x800 (ترجیحا 1440h960) است. علاوه بر این، هیچ چیز دریافت کنید. شما می توانید به سایت در هر زمان حتی با کامپیوتر شخص دیگری حتی اگر از تلفن همراه مراجعه،. تاریخ در بازی سرنوشت ملت به شرح زیر است:

- معرفی نام مستعار.

- فکر می کردم تا یک رمز عبور.

- گزارش آدرس ایمیل

- داده های تکمیلی (انتخاب بازی جهان، یک تازه کار و یا یک کاربر با تجربه، رنگ پرچم، نام شهرستان، نام واقعی کلمه کد).

در نتیجه، شما نیاز به کلیک بر روی "تاریخ بازی".

سرنوشت بازی از سازمان ملل در سبک ایجاد شده است "تمدن." حالا شما می توانید سه دوره کارشناسی ارشد - باستان عصر حجر و قرون وسطی. سازندگان قول می دهم که در دسترس خواهد بود به زودی و در دوره بعدی - زمان جدید، حال و آینده. هر دوره توسط ویژگی های خاص خود همراه است. هر زمان واحدهای خود خاص خود، و همچنین ساختمان های در دسترس است. و البته، بیشتر شما را حرکت می کند، بهتر است چشم انداز خود را. به عنوان مثال، در عصر حجر چیزی که تا حد ممکن به انجام مطالعات برای جلوگیری از رقبا را به تصرف آن سرزمین، که مفید باشد. مشخص شده با معرفی قدمت پول است. در حال حاضر، بدون آنها غیر ممکن است که شامل واحد از ساختمان های شهری، به علاوه آنها نیاز به معاملات تجاری. قرون وسطی تحمل بشارت که شما در نهایت می تواند ملت خود را ایجاد کنید. چند بازیکن می تواند تیم و به بازی خودش ادامه زیر یک پرچم، توسط اهداف مشترک هدایت می شود. زمان جدید مجازی بسیار شبیه به حال حاضر است. مشروح جاسوسی، سرقت در همه جا رخ می دهد، فضای زباله های صنعتی آلوده است. اما کارخانه خود را، نیروگاه های برق در حال حاضر به شدت.

بیایید ببینید چه چیزی شما را به منظور موفقیت این بازی را بازی سرنوشت ملت نیاز دارید. همانطور که قبلا ذکر شد، مطالعه را اشغال جایگاه ویژه ای در گیم پلی. اما در مورد آنچه که باید به صرف وقت با ارزش خود نگران نباشید. شما به سادگی مشخص کنید که چه شما علاقه مند هستند، به وظیفه به واحدهای خود و ارسال آنها را خاموش. شما فقط در حال انتظار برای اخبار. همچنین بندگان وفادار خود را خواهد آن بهره مند شوند که خود می تواند به غارت همسایه و آوردن شکار برای پیدا کردن سلول های منابع غنی. به هر حال، منابع قابل ملاحظه احتمال توسعه خوبی را افزایش دهد. آنها یک عنصر اجباری نیست، اما هنگامی که شما در سراسر آمده، فرصت برای انجام استخراج در برخی از سلول های حاصل خیز را نادیده بگیریم. منابع به شما اجازه ساخت انواع قوی تر از نیروهای نظامی و، البته، امکانات بهبود یافته است. پس از ساخته شده است در شهرستان، شما لازم نیست که برای متوقف کردن وجود دارد. در مقابل، در شهرستانها بیشتر تحت اختیار شما باشد، بهتر است. بازی سرنوشت ملت ارزش با در نظر داشته باشید که هر عمل هم طول می کشد. به عنوان مثال، برای حرکت نیروهای نظامی از سلولی به سلول دیگر نیاز به 1-2 دقیقه، و ساخت و ساز ساختمان چند ساعت. این سیستم اجازه می دهد تا شما را به ارائه برخی از مشکلات. پس پیدا کنید که نسبت به نیروهای حرکت شهرستان خود را، شما هم برای مبارزه آماده و یا به مرحله به این نتیجه پیمان عدم تجاوز را داشته باشد.

لازم به ذکر است که این فرصت را به ساخت و ساز از معجزه نور "Megalith" نیاز vyborot. بپرسید چرا شما به آن نیاز دارید و نگرانی به اندازه کافی؟ خوب، اگر شما یک جایزه به صورت واقعی نیاز نیست، پس نشستن بی سر و صدا!

آغاز سرنوشت ملت بازی در حال حاضر به طور کامل لذت بردن از تمام ویژگی های یک محصول با کیفیت: پویایی حوادث، گرافیک عالی، مکانیک صدا، رابط بصری، توانایی به استفاده از تاکتیک های، راحتی به این معنا که لازم نیست به صرف زمان زیادی.

اجازه گیم پلی شما به ارمغان می آورد لذت واقعی!

 

بازی همچنین