مومیایی آنلاین

نام های جایگزین: مومیایی آنلاین

بازی مومیایی - تیرانداز چند نفره رایگان با عناصر RPG. پیش نویس این داستان به خوبی شناخته شده از این فیلم قرار داده است. مومیایی پیشنهادات آنلاین بازگشت به دهه سی قرن گذشته، و برای شرکت در یک ماجراجویی گیج کننده. توسعه دهنده بازی شرکت Bigpoint است. سازندگان تعیین کرده اند تا محصول خود را آنلاین در اتحاد موتور مدرن، که به جهان بازی و واقع گرایی پویا. مزیت کیفیت و صدا مرتبط است. نقش مهمی گرافیک زیبا. رویدادهای رفت و برگشت بیش از شما می خواهم زندگی می کنند. شما نیز هنوز نگه داشتن به انجام انواع PVE و PvP است کار و سفر در جستجوی ماجراجویی از طریق بلند آوازه شو، خرابه و دشت. جالب ترین چیز اتفاق می افتد در این منطقه از شاخه جنوبی از رود نیل، و شروع به بازی مومیایی آنلاین شما قطعا وجود دارد را دریافت کنید!

برای شروع گیم پلی، نیاز ثبت نام مومیایی آنلاین . شما باید با پر کردن یک فرم با این رشته: نام کاربری، رمز عبور، تکرار رمز عبور، آدرس ایمیل، سرور بازی، تاریخ تولد. همچنین نیاز به تیک جعبه، نتیجه تایید با رعایت قواعد و تمایل به دریافت از اداره اخبار جالب.

ما شتاب به شما لطفا که مومیایی می آید به زندگی فقط در مرورگر و شما لازم نیست برای دانلود و نصب هر چیزی. سیستم مورد نیاز نسبتا کم است، بنابراین شما لازم نیست که در مورد پیکربندی کامپیوتر خود نگران باشید. بیا! حماسه نبرد بزرگ بین خوب و بد شما در انتظار!

شروع بازی مومیایی ، شما باید به مبارزه برای گنج را به نفع خود مقدار زیادی از دشمنان بی رحمانه مومیایی و هیولا از مصر باستان که جرات ایستادن در راه خود را از بین ببرد. شما اسلحه گرم، جادوها، آثار سحر و جادو استفاده کنید و همه چیز ممکن است برای رسیدن به هدف. جاده ها خود را از طریق چنین مکان های خطرناک به عنوان آمارنا، واحه Amunet، قبر، بازار و خرابه های طبری است. اگر شما دقت، این احتمال وجود دارد که وجود دارد را به شما و مرگ رسد. اما مرگ را می توان برطرف اگر شما اکسپلورر باهوش، حیله گری، از جان گذشته و جسارت است!

مومیایی بازی شما را به انتخاب این حزب برای کسی که میخواهید به مبارزه با مرگ. تاریخ یا بی پروا دزد شب غارتگران، و یا فدا کردن جان خود و جان قربانیان خود را برای قیامت از نیروهای سیاه cultists دوران باستان است. در واقع، سارق مسلح - دانشمندان، پژوهشگران و باستان شناسان. اما زمانی که سوال این است، که یکی دیگر از گنج PAI کنید، به عنوان اگر آنها sataneyut و آماده به انجام هر کاری را به خاطر ثروت. Cultists در حال تلاش برای احیای priestess Hashiku، او کمک کرد برای رسیدن به هدف اصلی - به دست گرفتن قدرت در جهان است. با توجه به آنچه طرف فانتزی، انتظار برای یک یا سرنوشت دیگر. پس از هر طرف آرزوهای خود به عنوان نقاط قوت و ضعف. علاوه بر این، با انتخاب طرف، باید با متعلق به کلاس تعریف شده است. اجازه دهید ما تمام کلاسهای ممکن شمردن. برای غارت و چپاول این تیرانداز، داد و بیداد کن و دانشمند، و برای Cultist - آدمکش، دارای زرق و برق و کشیش.

صلح مومیایی آنلاین [_2_ با موجودات وحشتناک پر شده است. و دیر یا زود آنها قبل از اینکه شما ظاهر خواهد شد. برای دیدار با این موجودات وحشتناک را یک شگفتی ناخوشایند نمی شود، سعی کنید که همیشه آماده می شود!

تاریخ در حال حاضر، و به جای شدن در اوقات فراغت خود خسته، شیرجه رفتن را در داخل جو از ماجراهای فراموش نشدنی. انتخاب سبک مناسب بازی - به تنهایی و یا با دوستان - و خود را در تمام شکوه خود را نشان می دهد! مهم نیست که شما را از مقبره غارت و یا حکومت بر نیروهای تاریکی از دوران باستان، گیم پلی خواهد بود به همان اندازه سرگرم کننده! ادوارد مورگان با ایده های دیوانه خود را برای احیای بقایای مومیایی یک priestess مصر باستان قدرتمند شما را دعوت همراه! فقط گیم پلی آغاز شده، شما را از عواقب حمله به آرامگاه آمارنا را یاد بگیرند. فرض کنید شما مشکل را متوقف کند! موفق باشید!

 

بازی همچنین