مهاجران آنلاین - مهاجران

نام های جایگزین: مهاجران، مهاجران، setlers، مهاجران

TheSettlers بازی آنلاین عاقبت به تسخیر جهان در theSettlers استراتژی نظامی و اقتصادی در اواخر سال 1993 (مهاجران) است، که به دلیل بسیاری از علاقهمندان به بازی آن زمان را پر کنید تا در شب. و در حال حاضر، به لطف توسعه دهندگان یوبی سافت، ما این فرصت را به را امتحان کنید نسخه مرورگر از این بازی برای خودتان داده شده است. اما قبل از آن، اجازه دهید ببینیم که چه چیزی توسعه دهندگان را به جلو خواسته به بازی TheSettlers اند. حداقل سیستم مورد نیاز اجازه می دهد حتی در پیکربندی کامپیوتر دفتر بازی:

·                    سیستم عامل ویندوز 98/ME/2000/XP/Vista/Seven

·                    اینتل پنتیوم III 800 مگاهرتز پردازشگر

·                    RAM 256 MB

·                    کارت گرافیک 64 MB

·                    نسخه فلش playerposledney

· اتصال به اینترنت

·                    آیا

همانطور که در سیستم مورد نیاز دیدن است، وجود دارد هیچ چیز فوقالعاده، بنابراین ما با خیال راحت می توانید برای ثبت نام کنید. تاریخ در TheSettlers بازی شما به هیچ مهارت خاصی نیاز ندارد. در صفحه اصلی وب سایت رسمی شما خواهد شد برای داده های استاندارد را برانگیخت

·                     ایمیل

·                     رمز عبور و تایید آن

·                     نام های که شما می خواهد سیستم Uplay می دانید

·                     تاریخ تولد

همچنین نیاز به یادگیری و شرایط کاربر، توافقنامه کاربر و سیاست محرمانگی است. بعد، با کلیک بر روی دکمه بزرگ آبی "ایجاد حساب کاربری" و TheSettlers ثبت نام آنلاین شما در حال حاضر. به هر حال، اگر شما در حال حاضر در Uplay وارد، سپس TheSettlers ثبت نام شما لازم نیست: تنها کافی است وارد بازی تحت داده های خود را. همانطور که شما در حال حاضر می تواند از شرح مورد نیاز را ببینید، این بازی در فلش ایجاد شده بود، و در مرورگر بازی خواهد کرد، و شما نمی خواهد که به دانلود و نصب بر روی کامپیوتر شما، برنامه های کاربردی نرم افزار های اضافی.

هنگامی که شما شروع به بازی TheSettlers بازی آنلاین، شما یک قطعه زمین داده می شود، ساخته شده است یک سالن شهر، مقدار مشخصی از منابع و مهاجران بیکار. و به این ترتیب شما مجبور به مقابله به تنهایی، باهوش TheSettlersonline هوش مصنوعی به سرعت شما را تا را به سرعت. او نشان داده خواهد شد و به چه چیزی است، و با پیروی از دستورالعمل خود، شما نقاط تجربه دریافت خواهد شد و به سطح دوم از بازی منتقل می کند.

از آنجا که بازی TheSettlers آنلاین ارائه شده در این ژانر از استراتژی نظامی و اقتصادی، اولین چیزی که شما باید برای توسعه اقتصاد است. زنجیره تولید اصلی شامل سه مرحله است: عصاره منابع مفید از آنها را به محصولات ساخته شده و استفاده از این واقعیت است که ما ایجاد کرده است.

با صنعت و معدن TheSettlers شامل منابع مانند:

·                     درخت

·                     سنگ معدن

·                     آب

·                     گوشت

·                     ماهی

·                     پرنده

محصولات عبارتند از:

·                     آرد

·                     فولاد

·                     آهن

·                     طلا

·                     سوسیس

و به عنوان یک محصول نهایی می باشد:

·                     سلاح

·                     زره و دستگاه های دیگر طراحی شده برای آسانتر کردن زندگی برای مهاجران

لازم به ذکر است که به منظور بازی بازی TheSettlers آنلاین شما باید از طریق هر مرحله در پیش فکر می کنم، از محاسبه چه منابع شما فردا به افراد شما نیاز به گرسنگی مردن ندارد و همه آنها کار کرده است. به طور کلی، همه چیز ساده است: به منظور داشتن مواد خام - ذخایر خود را باید به طور مداوم پر می شود، و همین کار را با صنعت تولید: وجود دارد باید برای محاسبه مقدار بهینه از منابع مورد نیاز برای تولید. سطح شما در بازی بیشتر از این باشد، این ساختمان بیشتر به شما در دسترس خواهد بود.

فراموش نکنید که هنگامی که شما این بازی را بازی TheSettlers آنلاین، به جز فعالیت های صلح آمیز اقتصادی شما باید به توسعه و همچنین قابلیت های نظامی. پس از همه، هنگامی که شما را به تسخیر سرزمین های جدید برای گسترش شهرک سازی و یا برای محافظت از اموال خود را بدون رزمندگان نمی تواند انجام دهد. در ابتدا TheSettlers بازی آنلاین اجازه می دهد تا شما را به استخدام تنها دو نوع از سربازان: کمانداران و سربازان. با گذشت زمان، لیستی از سرباز به نه افزایش یافته است. هر سرباز در بهترین موقعیت مناسب برای او را به دلیل که سربازان بستگی دارد پیروزی ارتش خود را قرار داده استفاده می شود. جنگ ها در بازی بدون دخالت مستقیم خود را، و با پیشرفت جنگ شما می توانید در این گزارش بخوانید. سربازان در طول جنگ به نوبت، بنابراین برای جلوگیری از ضرر و زیان نمی تواند هیچ یک از احزاب است. در این بازی شما می توانید یک تیم ملحق، و یا خود را ایجاد نمایید و دعوت دوستان خود را به بازی با هم بعد از همه بهتر است.

هنگامی که شما در theSettlers بازی، شما باید به نوبه خود سر خود را و فکر کردن در استراتژی توسعه، تخصیص منابع، تجزیه و تحلیل تاکتیک های حمله و دفاع.

 

بازی همچنین