جنگ Z

نام های جایگزین: جنگ Z، Z جنگ، جنگ W

بازی W در تاریخ Z هنوز اسب سیاه، و اساسا تمام که تا کنون در انجمن بازی رسمی گفته است شده است. با وجود تمام این اظهارات، بسیاری از بسیار شک و تردید جنگ Z یک بازی رایگان استودیو ناشناخته است که با دقت بازی در اوج محبوبیت مد در بازی با نام بسیار مشابه اعلام کرد است روز Z. اما، به عنوان آن معلوم شد، به جز یک نام مشابه، مرده راه رفتن، از مبارزه بی وقفه برای زنده ماندن، بازی Zombimaniya دارای چندین ویژگی متمایز از Z. روز

قبل از بازی W در تاریخ Z، مطمئن شوید که کامپیوتر شما با سیستم مورد نیاز مانند: پردازنده فرکانس - 2GHz، حافظه 1GB RAM، کارت گرافیک - 128 MB.

شما می توانید در این بازی در تاریخ ثبت نام W Z رایگان است، که بسیاری از وقت خود را ندارد و آسان:

1. در صفحه اصلی، گزینه "ثبت نام" را انتخاب کنید.

2. نام کاربری خود را وارد کنید،

3. لطفا یک ایمیل معتبر وارد کنید.

4. یک رمز ورود ایمن را وارد کنید و تکرار آن.

5. انتخاب "ثبت نام" و جنگ ثبت نام Z شده است.

جنگ Z آنلاین شما را به دنیای بزرگ بی رحمانه پر از بازیکنان و زامبی بزنند. در حالی که جنگ Z آنلاین فاقد هویت خود، یک چشم انداز روشن از آنچه در آن می تواند به عنوان یک سبک، روش مسئول به microtransactions و یا رفتار مناسب از ایده های خود را ارائه دهد. به عنوان مثال، بازی آنلاین جنگ Z ادعا می کند که کارت 100 کیلومتر ² است، اما شما به طور مرتب در همان محل ظاهر می شود، در میان دیگر بازماندگان.

بزرگ بازی نقطه ضعف W در تاریخ Z عدم ارتباط صوتی است. حتی بیشتر از بورس های رقابتی، بازی های چند نفره، نوع بقا جنگ Z آنلاین در صدای یکپارچه تکیه می کنند و به منظور تسهیل geymleya جالب، تجربه تصادفی بین غریبه ها بی چهره. این یک ابزار مهم اجتماعی، به عنوان کسی که می تواند تنش خنثی، هنگامی که شما و بازماندگان دیگر به چهره در انبار در ایمیل رها شده، در جنگل، و غیره است

برخی صدا در جنگ Z آنلاین وجود داشته باشد، اما در همان زمان، متن چت نزدیکی باعث می شود شما را بکشد دست به ماوس، می روم شما را بی دفاع. این غیر قابل توجیه است که Hammerpoint جنگ Z مایل به فروش آنلاین در این کشور است. عنصر UI است که نمایش یک چیز جهانی به عنوان یک قبیله، و نزدیکی متن در جنگ Z بازی ناراحت کننده است.

کاش گناهان صوتی جنگ Z آنلاین به طوری ضایع بازی. به عنوان مثال، زمانی که ویروس حمله زامبی اما پیاده نظام خود را، دیگر موجودات خواهد بود به طور کامل شنیده نمی شود هنگامی که در حال حرکت. در اغلب موارد، بازیکنان جنگ Z آنلاین مراحل پر سر و صدا انجام آنها دست و پا رفتن بدون توضیح سکوت از گل، چمن ضخیم، فضاهای باز شهری، و در پیاده رو، به جز دو سرعت (و حتی پس از آن موسیقی آرام).

قادر به شنیدن زامبی ها و یا حرکات بازیکنان که نه، جنگ Z است یک بازی رایگان باعث می شود تشخیص تهدیدات frustratingly دشوار است و هرگونه احتمال از بین می برد گوش دادن، به عنوان یک ضد حمله.

بدون منبع صدا جنگ Z آنلاین دشوار است برای شنیدن نبرد شوم در حالی که ساعت کلیسا، و همهمه از هواپیما، است که به طور پیوسته در زمینه در حال رشد. این مشکلات با صدا و سر و صدای محیط به شما امکان در بازی هر چند دقیقه جنگ Z آنلاین و هیچ، آنها را نمی توان رد کرد و یا خاموش است. چرا در چنین تحریک جعلی تکیه می کنند؟ خطر کشته شدن (در حالت هاردکور) و یا فاصله (در سطح نرمال) و از دست دادن دنده خود را در هر دو سلف یک ترس طبیعی است. در هر صورت، از شمول این اثر عجیب و غریب در جنگ Z آنلاین به طور کامل اعتماد به نفس کمی در توانایی بازی به ترساندن شما خیانت.

 

بازی همچنین