غرب

نام های جایگزین: غرب وحشی

غرب وحشی آنلاین - بازی هیجان انگیز است که ما طول می کشد در استعمار شمال امریکا است. این فوق العاده است یک شبیه سازی مرورگر عمر گاوچران است. بازی آنلاین غرب کاملا سزاوار عنوان "بهترین بازی اینترنتی سال 2011."

تاریخ در بازی غرب بسیار ساده است و تلاش زیادی نیاز ندارد. برای این کار، کلیک کنید تاریخ غرب وحشی. سپس شما نیاز به انتخاب یک نام بازیکن، رمز عبور و آدرس ایمیل خود را. ثبت نام در مجموع در بازی غرب وحشی را به شما بیش از یک یا دو دقیقه طول می کشد. در بازی آنلاین غرب است حدود ده سرویس دهنده وجود دارد. آنها فقط در تعدادی از بازیکنان متفاوت است. این خیال راحت می توانید هر یک از آنها را انتخاب کنید و شروع به بازی بازی آنلاین غرب است. بازی بزرگ وحشی ثبت غرب که اجازه می دهد شما را به طعم و مزه از دوران هیجان انگیز ترین در تاریخ آمریکا.

چه غرب وحشی نیازی به بازی های کامپیوتری و یا سرعت بالا اتصال به ویژه قدرتمند است. هنوز در به در بازی تعداد زیادی از تصاویر است که می تواند برای مدت زمان طولانی دانلود اگر شما یک اتصال به اینترنت کند.

وحشی بازی آنلاین غرب که در آن شما یک سیستم بزرگ انجام یک دوئل است که شما نه تنها به توزیع صالح، از مهارت های خود، بلکه دقت و پاسخ نیاز ایجاد شده است. دوئل به طور کامل اجازه می دهد طعم و مزه از غرب وحشی. این بازی می تواند متفاوت باشد، اگر شما را از وظایف مختلف در سالن. انجام آنها، شما را تجربه خواهید کرد و پاداش است که لازم است برای یادگیری مهارت های جدید به دست آورید.

ملاقات با عنوان "لباس برای موفقیت" بازی آنلاین غرب وحشی تا توجه شما را به حدود ده مورد لباس های مختلف و سلاح شناخته شده است، با موفقیت ترکیب این دو، شما می توانید یک شخصیت بسیار قوی ایجاد کنید.

وحشی بازی آنلاین غرب برای رسیدن به سطح 10 توسعه باز می شود تا چهار نتایج ممکن، که با چهار نوع از شخصیت مطابقت دارد. شما باید به دقت انتخاب کنید، زیرا برای تغییر ذهن شما دیگر امکان پذیر است.

ماجراجو - سبک بزرگ برای کسانی که نمی توانند آرام، که همیشه مایل به ماجراجویی و به راحتی شروع یک مسیر جدید، و به راحتی می توان برای یک کار جدید ارزیابی می شود. و کسی که شروع به بازی بازی آنلاین غرب وحشی به منظور سزاوار جلال سرگرم کننده و پسر بازیگوش.

دوئل کننده - نوع توسعه کسانی که دوست دارند مبارزه با روح و شور و شوق که پس از نزاع و جدال خوب می آید. این نوع جالب برای کسانی که تصمیم به بازی بازی آنلاین غرب وحشی، خواهد بود چرا که او را دوست دارد به شلیک کنید.

معتاد به کارش - آرام انتخاب، بازیکنان بیمار می باشد که بیشتر مناسب کار صادقانه و جاده خاکی نیست، دوئل خطر و مته نظامی. سبک خوب برای بازیکنان صلح آمیز که برای غرب وحشی بازی نه تنها نبرد ابدی و عکسبرداری است، این کار سخت.

سرباز - نوع چهارم توسعه برای رزمندگان واقعی، آماده به خدمت و قادر به تحمل انواع مختلف سلاح.

گام بعدی خواهد بود که توسعه از انتخاب یکی از چهار رشته های حرفه ای امکان پذیر است: آشپز، دکتر جادوگر، آهنگر و سراج. هر کدام از آنها دارای مزایا و معایب آن. در اینجا، بیش از حد، مهم است که به اشتباه نیست، چرا که متاسفانه غرب وحشی - یک جای سخت و تغییر حرفه ای دیگر ممکن خواهد بود.

سفر - بخش مهمی از بازی، شما می توانید بین شهرهای مختلف غرب وحشی حرکت می کند. در هر شهرستان در حدود دوازده ساختمان های مختلف، که در آن شما می توانید کار کنید، انجام این کار، تازه و استراحت مهمات وجود دارد. این ساختمان جالب ترین، بدون شک کلیسای، چرا که قواعد بازی را به شدت ممنوع است در مورد چه خبر است در این ساختمان صحبت کنید. اطلاعات در مورد این تنها می تواند خود را از دیدن یک سرویس کلیسا.

شما همچنین می توانید در یکی از شهرستانها حل و فصل و کمک به او توسعه، شروع و شرکت در ساخت و ساز ساختمان، قلعه ها برای محافظت از شهرستان از حملات و تبدیل به یک افسانه زنده است.

 

بازی همچنین