دزد

نام های جایگزین: دزد

دزد بازی یک بازی کامپیوتری چند پلت فرم، که در این ژانر از عمل خفا ایجاد شده است. نوع در بازی می گیرد در اول شخص. این بخش در نظر گرفته خواهد بخش چهارم مجموعه ای از پروژه های در سراسر این جهان. توسعه دهنده شرکت EIDOS مونترال است. لازم به ذکر است که این پروژه رسما در سال 2009 اعلام شد، اگر چه به دنیا آمد تنها به تازگی.

برای شروع بازی، فقط دزد دانلود کنید و سپس بر روی کامپیوتر خود نصب کنید. طرح داستان یک دزد گارت حرفه ای، است که در کمک های درگیر و کیف پول سینه جهان غنی است. ایده اصلی در طول بازی ماموریت های مخفیانه از عبور از تمام مهارت های قبل از تاسیس شده است. اگر شما نگاه کنید ویدیو دزد، ما می توانید ببینید که خشونت به عنوان یک اندازه گیری تاثیر شدید دیده می شود.

در طول گیم پلی بازی شخصیت اصلی به طور مداوم دعوت را به یک انتخاب. در هر سطح، گارت به بین راه و روش ممکن را انتخاب کنید. همچنین در تمام نسخه، نه تنها در دزد کامپیوتر، قهرمان می تواند از ویژگی های جهان استفاده کنید. علاوه بر این یکی دیگر از توانایی شخصیت های غارت شده است. اما، اگر کسی آن را از دزد متوجه، او را در معرض خطر جدی باشد. چگونه بیرون آمدن از همه شرایط "ناخوشایند"، دوباره تصمیم می گیرید، می تواند خود را یک gamer.

لازم به ذکر است که شخصیت های کامپیوتر هوش مصنوعی می داند که طرح در تمام سطوح. در ارتباط با این دزد بازی خواهد کرد بسیار دشوار است، چرا که رفتار الگوریتم های رایانه ای را از سطح به سطح متفاوت خواهد بود.

بازی اقدام های دیدنی و جذاب است، که در آن شخصیت باید به طور مداوم به درب های مختلف قفل شده و یا پنجره ها در اب راه رفتن. از آنجا که گارت دزد حرفه ای، او مطمئنا تا به مجموعه ای از ترقه. در طول بازی، او همه چیز را سرقت و ارزش های مختلف جیب، تنه و درب افراد مختلف غنی بسته است.

سیستم مورد نیاز دزد به طور متوسط ​​و بدون نیاز به بهبود دستگاه بازی خود را به آخرین تنظیمات وجود دارد. یکی از دزد سلاح های اصلی پیاز، که در آن شخصیت خواهد در اختیار داشتن فلش های مختلف، مانند آتش، آب، و یا جنگ است. علاوه بر این، دزد است و حتی آرسنال و سر و صدا فلش. حضور بسیاری از سلاح های مختلف را فراهم می کند راه های مختلف را از طریق سطوح، با استفاده از تاکتیک انحرافی.

باید اضافه کنم که این امکان وجود دارد برای دانلود دزد در اندیشه، که آن هم یک بازی مزیت بزرگ. تمام عمل می گیرد در جهان داستانی از دوران ویکتوریا، تحت تاثیر مستقیم فرهنگ steampunk. شروع بازی نشان می دهد که شخصیت اصلی در شهر خود برای یک مدت طولانی غایب بود و در حال حاضر در میهن خود را با مستبد اداره می شود. به مسائل بدتر، طاعون وحشتناک بود. از همه این ها به اندازه کافی عجیب، شخصیت اصلی است که رفتن به "فشار" به نفع خود را دارد. جدید به طور مداوم پارسه در انگشتان پای خود را حفظ خواهد کرد و اجازه رفتن تا پایان.

 

بازی همچنین