TimeZero

نام های جایگزین: نیمی از صفر

پس از یک انسان انفجار هسته ای یک نقطه شروع جدید دریافت کرده است و به راه های مختلف توسعه در زمان - و نه یک ایده جدید، اما اجرای آن در آخرالزمانی TimeZero نقش بازی بازی آنلاین بسیار قابل ملاحظه است. آنلاین TimeZero بازی در حال حاضر بسیار محبوب در وب، به لطف گرافیک عالی، مأموریت های هیجان انگیز و حداکثر قابلیت شخصیت خود را از نظر توسعه است.

برای شروع TimeZero نیاز به ثبت نام. Ofsayte در بازی، این گزینه مناسب را انتخاب کنید. پس از خواندن مقدمه، دکمه "بازی" و به نام برای شخصیت، یک آدرس صندوق پستی معتبر و تایید رمز عبور را وارد کنید. نکات دقیق وظریف - ثبت نام در بازی TimeZero ارائه می دهد تنها جنس از قهرمان آینده خود را انتخاب کنید. بعد، شرایط قوانین و توافق و پرس "را وارد کنید." منتظر نامه با فعال شدن حساب کاربری، آن را تأیید - و TimeZero آنلاین ثبت نام شما در حال حاضر.

خب، در حال حاضر شما می توانید برای مقابله با ایجاد شخصیت آمده است. در حال حاضر در این مرحله بازی آنلاین TimeZero به خوبی خود را توصیه می کند. طرح های مختلف برای ایجاد یک تصویر از قهرمان، بخش یازده رشته های حرفه ای را در اردوگاه (دو نفر از آنها) و کسر (هشت)، و تعداد زیادی از قبیله. بنابراین، این بازی را بازی آنلاین شما یکی از اردوگاه های متخاصم TimeZero - برای شفادهندگان کرونوس و یا برای عقرب سیاه. با این حال، در حالی که شما "آیا روشن نیست" در صفوف خود است، به همین دلیل - به عنوان خوانده شده در. هر اردوگاه از چهار جناح شکل گرفته است.

مثبت "شفادهندگان کرونوس" شامل بخش های زیر است:

1. رنجرز - وارثان حرفه نظامی، حفاظت از ضعیف و تحت ستم از سرقت و غارت.

2. شاهین آهن - یک گروه از دانشمندان با استعداد، هدف این است که برای پیدا کردن تمدن جدید در فضا

3. PsyONIX - یک گروه خاصی از مردم روان سینتیک (کار با قدرت اندیشه)

4. سفید لژیون - ارتش امپراتور بزرگ.

در اردوگاه منفی "عقرب سیاه" شامل فراکسیون

1. تهاجم - بی رحم سربازان بیگانگان از منظومه شمسی دیگری؛

2. SysTEAM - روبات ها و کنترل ذهن آنها را، "سارا"، به نابودی تمام موجودات آلی تمایل دارند.

3. کشاورزان رایگان - کشاورزان مستقل

4. مسکو گنگسترها - نقطه "bosota" - دزد، قاتل، غارتگران، و غیره

تمام مبتدیان شروع بازی TimeZero با "انکوباتور"، جایگاه ویژه ای که در آن شما می توانید از طریق دعوا آموزش به (کلیک کنید "مبارزه نشان می دهد") و بازو - شما یک سرد، پرتاب، سلاح گرم، سلاح های انرژی است. و، البته، یک کار اول است. آماده؟ سپس کوله پشتی خود را بردار و برو - وجود دارد فراتر از دیوارهای ساختمان شما یک جهان فوق العاده، مرموز و بی رحمانه پیدا کنید.

هر عبور قهرمان تلاش به ارمغان می آورد تجربه، پارامترهای بهبود یافته (ویژگی ها و مهارت)، از اتمام موجودی. همانطور که برای عملکرد، ده نفر از آنها: تجربه، سلامتی، سرزندگی، سای انرژی، قدرت، چابکی، شهود، استقامت، دقت، هوش. مهارت ها کمی بیشتر (13) و توسعه آنها به عنوان استفاده از آن سلاح ها و یا موارد دیگر، تجهیزات پزشکی و تجهیزات. در این دوره از چگونه شما TimeZero بازی خواهد کرد، سعی کنید به همه آنها را توسعه دهد.

در مأموریت های تصادفی و داستان، TimeZero بازی آنلاین که در آن شما می توانید (کار در معادن) کسب، استخراج و فروش منابع برای از بین بردن هیولا و جهش (منظور آنها را در اینجا 16)، و غیره غیره و مهمتر از همه، شما نیاز به دانستن (یا نه ... اگر شما فتنه علاقه مند هستند - ضربه! ) بازی بازی آنلاین TimeZero شما را به یک نقطه خاص و زمانی که شخصیت خود را به اندازه کافی قوی خواهد بود و تعداد سطح شما در سطح مورد نظر، که زمانی که شما را به طرف - به تبدیل شدن به یک شفا دهنده از Kronos، و یا عقرب سیاه. و پس از آن - معیار های شخصی جدید خود را.

 

بازی همچنین