تام کلنسی شبح Recon

نام های جایگزین: تام کلنسی شبح Recon

دو سال پیش، شبح بازی Recon است تام کلنسی در یک نمایشگاه در سال 2010 نشان داده شد، پاسخ نادیده گرفته شده است. بر خلاف نسخه ی نمایشی پرشکوه، حق رای دادن متفکر و استراتژیک بسیار جالب بود. بازی تام کلنسی است که تمام نشانه های یک بازی بزرگ با سرعت فوق العاده، از quests جالب است.

قبل از اینکه شما بازی تام کلنسی شبح Recon، مطمئن شوید که کامپیوتر شما با سیستم مورد نیاز: فرکانس CPU - 2GHz، حافظه 1GB RAM، کارت گرافیک - 128MB.

ثبت نام شبح Recon تام کلنسی کند زمان زیادی را ندارد و مشکلات ایجاد نمی کند

1. در صفحه، انتخاب گزینه «ثبت نام».

2. ایمیل خود را وارد کنید.

3. رمز عبور را وارد کنید.

4. انتخاب «ورود».

بازی تام کلنسی باعث می شود شما فکر می کنم استراتژیک، برنامه ریزی اقدامات خود را در پیشبرد و استفاده از سلاح به طور مداوم. اغلب اوقات بهترین گزینه است برای از بین بردن دشمنان یک به یک، به دقت با توجه به هدف بعدی شما این است برای جلوگیری از مرگ و شخصیت خود را زنگ بالا بردن نیست. و گاهی اوقات بهترین راه برای تام کلنسی شبح آنلاین Recon است نمی رویم و هر کسی که در راه خود را به قتل برسانند، و حرکت در سکوت به هدف خود را، به طوری که حریف را متوجه نمی شوید که در آن شما می باشد. استتار تطبیقی ​​تام کلنسی شبح Recon آنلاین اجازه می دهد تا شبح معاشرت با دیگران و دزدکی حرکت کردن به گذشته بدون تشخیص. نیز وجود دارد یک نارنجک سنسور برای انتخاب دشمنان، شما همچنین تفنگ تیرانداز از خفا، حملات هوایی کمک خواهد کرد. بازی تام کلنسی است اسباب بازی سرد است که شما را در ارتفاع احساس هنگامی که به درستی مورد استفاده قرار گیرد، اما به عنوان قوی نیست که اکثریت قریب به اتفاق، شما را شکست ناپذیر. شما می توانید بازی شبح Recon تام کلنسی و سیستم های جالب از برچسب زدن این است که واقعا انقلابی را ببینید. این یک نسخه بهبود یافته از یادداشت به جای داشتن برای رفتن به یک موقعیت خاص است، شما باید به علامت دشمن - یا بیشتر دشمنان، حداکثر چهار. این اصل صادر شده برای یک تیم آی میت به این هدف تمرکز، و آنها همه چیز ممکن است برای اطمینان از حفظ دشمن در چشم انجام دهد. دشمنان برچسب گذاشته شده توسط می تواند لغو شود هنگامی که زمان را در بازی تام کلنسی، و این واقعیت است که شما قادر به بلافاصله در همان زمان از بین بردن چهار مخالف، می دهد احساس رضایت. گاهی اوقات در igraTom کلنسی به نظر می رسد بزرگ است. بدیهی است زمان زیادی را در بهبود تصویر از یک روح و یا در میدان جنگ یا ماموریت صرف شده است. اما همچنین لحظه های تام کلنسی شبح Recon وجود دارد آنلاین، زمانی که بازی شده است کاملا نگاه به پایان رسید. برخی از زمینه های از دست رفته جزئیات، بافت برای نمایش عالی از بازی. بازی تام کلنسی - که مبارزات انتخاباتی 10 ساعته است. هنگامی که شما یک تیم از 4 بازیکن، آن یک داستان متفاوت است، چرا که گروه تقسیم شده است - دو در یک هلیکوپتر و دو بر روی زمین. بچه ها در آسمان باید در طول بازی تام کلنسی پشتیبانی، مجموعه ای از آتش تا به کمک تفنگداران دریایی، پرتاب نارنجک با سنسور برای از بین بردن تهدید های دریافتی. تعاونی به عنوان یک کل علاوه بر عالی به تام کلنسی شبح Recon است آنلاین است. همچنین به مشکل بقای اضافه شده - شما همیشه می دانم که پشت خود را پوشش داده است اگر گلوله از یک بازیکن دیگر است، اما در تعاونی، اگر شما به طور تصادفی تبدیل به یک علت متحد از مرگ، آن بازی به پایان رسد. همچنین یک حزبی بازی حالت تام کلنسی وجود دارد. با این حال، این چیزی بیش از یک انحراف لذت بخش است، مگر اینکه بازیکنان از جان گذشته که مایل به باز کردن هزاران نفر از ترکیب های مختلف از سلاح هایی که ممکن است ارائه شوند igraTom کلنسی می باشد. اگر شخص تیرانداز متفکر که دارای ذهن و تاکتیک، در حالی که بازی دان است را برای شما!

 

بازی همچنین