وابسته به نور مشعل

نام های جایگزین: وابسته به نور مشعل

وابسته به نور مشعل بازی آنلاین یک بازی رایانه ای است که در ژانر هک توسعه داده شد و بریده بریده RPG است.

عملیات در بازی می گیرد در یک شهر کوچک در ارتفاعات. در این کوه منابع با ارزش است که برای سحر و جادو استفاده می شود. اما این نه تنها یک منبع با ارزش، آن را یک خطر به تمام موجودات زنده است.

A تاثیر سنگ بلند اخگر فرد ممکن است وسواس و یا حتی تبدیل به یک هیولا.

دانلود وابسته به نور مشعل شما می توانید از سایت رسمی، با ارسال یک درخواست. مشتری بازی دانلود Torchlayt شما فقط می توانید شارژ و اگر شما یک پر هجده سال. قبل از بازی، این ویدئو در مورد بازی وابسته به نور مشعل را ببینید. این ویدیو به شما معرفی به ویژگی های اساسی از بازی ها.

در بازی های کامپیوتری در کلاس های وابسته به نور مشعل سه نوع:

1. ناوشکن (ناوشکن) - قهرمان داستان است که بیشتر شبیه به کلاسیک بربرها است. او یک استاد از غوغا است. ناوشکن استخدام زره و سلاح غوغا دوام بیشتر. تمرکز اصلی در توسعه این کلاس در ویژگی های "دفاع" از "نیروی."

2. کیمیاگر (کیمیاگر) شخصیت های که مربوط به معمول Magoo کلاسیک است. این کلاس بهترین حمله برد بلند است. کیمیاگر می داند مقدار زیادی به عنوان جادوها معمول و محافظ. علاوه بر این، او می تواند موجودات دیگر احضار. او از نیاز به توسعه حفاظت و سحر و جادو ویژگی.

3. پیروز (برنده) قهرمان داستان که شبیه آمازون و آدمکش است. این کلاس با استفاده از سلاح گرم، تله، سموم، کلاهبرداری های تاکتیکی مختلف. توسعه در این کلاس نیاز به مهارت و چابکی و حمایت می کند.

در بازی های کامپیوتری به شما وابسته به نور مشعل در مناظر مختلف بازی کند. همه مناطق با ویژگی های جغرافیایی و ساختاری خاص، و همچنین به عنوان هیولا که آنها زندگی مشخص می شود.

این بازی دارای انواع زیر مکان:

1) گرگ و میش شهر - جایی که از آن شروع به قهرمان داستان ماجراجویی خود را. این مکان امن است و هیچ هیولا وجود دارد. در گرگ و میش شهر، شما می توانید یک چرخ دنده خرید.

2) معدن - اولین محل که در آن شما خواهد هیولا ملاقات است. معادن منطقه به طور کامل ویران کرد، اما شما می توانید تعیین که هیولا در اینجا نسبتا جدید می باشد. چند مکان برای صید ماهی.

3) قلعه - یک محل که در آن شما پس از عبور از معادن دریافت کنید. هستند بسیاری از تله ها و اتاق های مخفی وجود دارد. در پایان این سطح شما مبارزه با رئیس اول است.

4) ویرانه های استر - آن را به آب گرفتگی شهرستان، که شما را درست بعد از جنگ با رئیس است. حرکت را از طریق این منطقه بسیار دشوار خواهد بود. شما باید برای اتصال به teleporters.

5) مأموریت زندان - جایی که به نظر می رسد تعداد زیادی از جزایر متصل شده توسط پل عسل خود است. از هیولا، شما در اینجا مارمولک مانند موجودات دیدار خواهد کرد.

6) زندان زیرزمینی - این پیچیده زندان، که در اعماق زمین قرار گرفته است. در پایان این مکان، شما با رئیس خود دیدار خواهد کرد.

7) قلعه را فراموش کرده اید - یکی از مکان های خطرناک ترین است. این ماهی در اینجا این است معمول و دورف زنده مرده است.

8) کاخ سیاه - خطرناک ترین محل در این بازی است. در اینجا شما را با هیولاها جدی ترین دیدار خواهد کرد.

بازی Torchlayt پر از وقایع مختلف، مکان های مرموز و ماجراهای هیجان انگیز!

 

بازی همچنین