وابسته به نور مشعل 2

نام های جایگزین: وابسته به نور مشعل 2

بازی وابسته به نور مشعل 2 یک بازی کامپیوتری توسعه یافته در سبک اکشن / RPG، که در سال 2012 منتشر شده است. این بازی ادامه قسمت اول از این بازی است.

دانلود وابسته به نور مشعل 2 شما می توانید از وب سایت رسمی آزاد، اما شما در این مورد در دسترس خواهد بود فقط یک نسخه آزمایشی از بازی ها. نسخه کامل، شما می توانید بازی Torchlayt 2 برای $ 9.99 دانلود کنید.

نمایش ویدیو در مورد نور مشعل 2 هر بازیکن جدیدی که ویژگی های اساسی از این بازی را نمی دانند مطلوب است. این ویدیو در سایت از بازی و یا یوتیوب واقع شده است.

در بازی وابسته به نور مشعل 2 همانطور که در این گزارش شرح داده شده، و همچنین شما می توانید در قواعد بازی به عنوان یک ویدیو می بینیم.

فقط در بازی 2 کلاس های وابسته به نور مشعل به 4 نوع تقسیم می شوند:

1. مهندس (مهندس) - این جنگنده به سختی در محدوده نزدیک است. علاوه بر غوغا، او می تواند به مبارزه در راه دور بپیوندند، اما پس از آن غوغا خواهد شد به او بسته است. این کلاس در استفاده از بیشترین میزان آسیب است.

2. قوش تیز پر (Outlander) - یک کلاس از عشایر سرگردان، که در جنگ مورد استفاده در بازه سلاح و سحر و جادو از ضعیف ترین. آنها می توانند جادوها که بگیرد، بی حس کردن و کم کردن سرعت دشمن استفاده کنید. برخی از جادوها ممکن است سرعت حمله از کلاس را افزایش دهد.

3. دیوانه (دیوانه) - یک طبقه منحصر به فرد که به بهترین وجه خود را در غوغا آشکار است، اما ضعیف تر از مهندس استقامت است. مزیت این کار این کلاس خسارت مهم بالا و سرعت حمله بالا است. بهداشت در کلاس دیوانه بسیار ضعیف است، بنابراین برای او به خوبی تحت نظارت است. این می تواند متحدان شود، و به کار بردن جادوها ناتوان کننده عظیم که عملکرد دشمنان را کاهش دهد. Berserkers بیشتر شبیه به بربرها کلاسیک.

4. مجله Embera (Embermage) یک کلاس دامنه، که شبیه به جادوگران کلاسیک است. ماگس می توان برای انجام حملات در مسافت های طولانی، اما در همان زمان و مبارزه در غوغا. برخی از جادوها آنها می تواند باعث انواع آسیب، و انواع مختلف تله. مگی Embera از این توانایی برای دوربری یک حمله غافلگیرانه، و توانایی برای فرار از میدان جنگ. دارای جادوها های کشتار جمعی، اما با وجود این آنها بسیار ضعیف است.

در بخش اول از این بازی تنها 3 طبقه بود.

در بازی وابسته به نور مشعل II نه تنها حالت تک کاربر است، اما هنوز هم امکان بازی عبور در حالت تعاونی وجود دارد. حداکثر تعداد زیادی از مردم در این حالت - شش. بازی در حالت همکاری شما نیاز به اتصال به اینترنت و یا فقط یک اتصال محلی است.

بازیکنان بیشتر، بیشتر دشمنان:

با این حال، شایان ذکر است که تعدادی از بازیکنان خواهد شد تعدادی از مخالفان وابسته است. قواعد بازی و تصویب آن ها تغییر نکرده است.

بازی Torchlayt 2 از بخش اول پیشرفت های بسیار است و بسیاری از شگفتی برای شما آماده شده است. نصب آن بر روی کامپیوتر شما و رفتن با دوستان و یا به تنهایی در سفر هیجان انگیز است.

 

بازی همچنین