Tormgard

نام های جایگزین: Tormgard

Tormgard آنلاین - یک بازی مبتنی بر مرورگر رایگان است، که پر از ماجراجویی است. مکان های وحشی، ویرانه های باستانی و بلند آوازه شو تاریک، که نیاز به غلبه بر دشمنان خود، گرفتن گنجینه های خود را وجود دارد! نوع بازی است که در قالب یک کتاب مصور خاص، که در آن بازیکن قادر خواهد بود برای یادگیری این جهان مرموز، که با سحر و جادو و پری داستان شخصیت های پر معرفی شده اند.

برای شروع Tormgard بازی، ما باید نه تنها ثبت نام Tormgard پیچیده: شما نیاز به وارد کنید ورود، کلمه عبور و ایمیل در زمینه ثبت نام. در اینجا vprintsype با این بازی Tormgard ثبت نام انجام می شود، شما می توانید شروع انتخاب svogo قهرمان آینده است. در ابتدا، شما نیاز به انتخاب کف و یکی از چهار نژاد - بشر، وروجک، کوتوله، نیم ORC. بعد، شما حرفه ای آینده قهرمان خود را انتخاب کنید. کنیم در این حرفه است. بنابراین:

مرد - در دسترس آن رشته های حرفه ای مانند بربرها، کشیش، جنگجو، شوالیه، رنجر و طفره زن.

وروجک - در دسترس آن رشته های حرفه ای مانند جنگجو، کشیش، رنجر و طفره زن.

کوتوله - در دسترس آن رشته های حرفه ای مانند کشیش و جنگجو.

نیمه ORC - در دسترس آن رشته های حرفه ای مانند بربرها، جنگجو و تکاور.

لازم به ذکر است که این بازی آنلاین Tormgard، شما می توانید شخصیت های متعدد زیر یک حساب کاربری ایجاد کنید (آن را به شما فرصت بازی نژادهای مختلف و مشاغل مختلف).

در Tormgard بازی آنلاین، هر کاراکتر دارای ویژگی های اساسی از قبیل قدرت، مهارت، حکمت، زندگی امتیاز، حمله و دفاع. افزایش در بازی سطح از این ویژگی، لازم است توجه به ihnim فرصت، زیرا این کار در توانایی مبارزه با بیشتر شما بستگی دارد. علاوه بر این ویژگی ها، در مورد شاخص های چون سطح و مقدار تجربه را فراموش نکنید.

بازی بازی Tormgard آنلاین پخش می شود مکان های معجزه آسا و مرموز است که پر از خطرات و ماجراهای می باشد. شهر، بزرگ و زندان ها: مکان های بازی Tormgard آنلاین به سه نوع طبقه بندی شده. هر یک از این مکان دارای ویژگی ها و اهداف خاص خود را دارد:

شهر - جایی که در آن قهرمان سفر خود را در این بازی آغاز می شود.

فضا - در اینجا شما باید از طریق مراتع سبز، جنگل تاریک، باتلاق بد بو و کوه خطرناک بروید. در اینجا شما می توانید یک گنج به تلو تلو خوردن بر یک تله و یا دشمنان ملاقات، ضرب و شتم که قهرمان خواهد شد طلا، تجربه و غنائم که شما پس از آن می تواند در بازگشت به شهرستان فروش پیدا کنید. یکی از ویژگی های این مکان ایمنی آن است.

زندان ها - مکان های مخفی است که می تواند همه فانی می کنید. در اینجا، جدا از دشمنان معمول، زندگی هیولا قوی نخبگان و کارفرمایان. هر زندان دارای یک سری از مینی ماموریت ها به تصویب رسید، قهرمان شما قادر خواهد بود برای تعامل با رئیس اصلی این سیاه چال، با پیروزی بر شما، خواهد بود پاداش سخاوتمندانه.

Tormgard بازی آنلاین است که به اصطلاح گاه به گاه: مبارزه (مبارزه با دشمنان و هیولاها)، حوادث (احتمال افتادن در دام) و پیدا کردن خوش شانس (مقادیر یافت شده از طلا، چند بار بیشتر آماده برای دعوا).

Tormgard بازی آنلاین است پول خود را، طلا و پلاتین.

خب، شما تمایل به بازی بازی آنلاین Tormgard دارند؟ اگر بله، پس از اتمام Tormgard در انتظار شما!

و در آخر، می توان گفت که بازی Tormgard تواند بسیار جالب است.

بنابراین، بدون اتلاف وقت، به همه ثابت کند که شما بهترین هستید!

 

بازی همچنین