ثور: چکش خدایان آنلاین

نام های جایگزین: ثور: چکش خدایان آنلاین

بازی های آنلاین همیشه، لذت بردن و محبوب در میان بازیکنان. به خصوص بازی های مرورگر است که نیازی به دانلود فایل های نصب و راه اندازی های اضافی و مشتریان را دوست داشت. ثور: چکش خدایان آنلاین - یکی از این پروژه ها، که دارای در دسترس بودن و سهولت مدیریت، اما او یکی از ویژگی های بسیار مهم - داستان فوق العاده و گیم پلی عالی است. و بدون یک گروه بزرگ از طرفداران کتاب های کمیک "مارول" روزانه با بازیگران جدید به روز - فیلم تا برای دریافت با این بازی آشنا و بالعکس.

ثور: چکش خدایان آنلاین - یک پروژه کمک خواهد کرد که شما را به وسعت گسترده ای از زمین که در آن متولد شده از جنگ های بزرگ حرکت می کند. شرکت در آنها قدرت، شجاع و پیکربندی را از طریق رفتن، رزمندگان آماده برای هر چیزی فقط برای گرفتن عدالت است. شما شخصا در آن دسته از اراضی که در آن خدایان توانا و از عسگرد فرود بازدید، با هدف نجیب تنها - به افتخار شجاعت از فنا عادی ساکنان ارزش زمین است. در ثور: چکش از خدایان بازی شما در سراسر وسعت از شمال سفر. دریغ نکنید، در مقابل شما تعداد زیادی از ماجراهای جالب به یاد ماندنی پیدا کنید. با استفاده از این پروژه، شما همه چیز را می دانیم: دوستی، وفاداری و از خود گذشتگی، احساس طعم خیانت، چهره به چهره با این خطرات مرگبار و باید برای غلبه بر بسیاری از آزمون.

ثور: چکش خدایان - یک بازی، می تواند معیار ژانر MORPG است. حتی منتقدان شک و تردید بسیاری به ذکر است که این پروژه باعث می شود یک بازی دوباره و دوباره - یک پدیده واقعی است. بازیکن خواهد شد تعداد زیادی از جادوها ناشناخته و دیوانه پیچیده اکتشاف، بازدید از خدایان و مردان بلند آوازه شو فراموش کرده اید، ملاقات یک در یک با هیولا وحشتناک. شرط اصلی - به خودت اعتماد و هرگز تسلیم، چرا که این راز موفقیت این قهرمان است. خیلی زود شما را دشمنان خود را به لرزه در اشاره صرف به نام شما. مطمئنا شما قادر خواهید بود برای به دست آوردن اعتبار خود در میان همکاران و همکاران در چند روز خواهد بود.

برای شروع بازی، شما را به ثور نیاز: چکش از ثبت نام خدایان. این فرایند از قدرت باید به شما چند دقیقه طول بکشد - فقط نیاز به در زمینه های مناسب است تا به ضبط خود را به آدرس پست الکترونیکی و رمز عبور خود، و رابط روسی به نجات در حال حاضر حق آمده است. در صورت تمایل، شما می توانید وارد سایت شوید با استفاده از داده ها از فیس بوک، Vkontakte، همکلاسی و یا جهانی من. علاوه بر این، اگر قبل از آن یک بار شما را به پروژه های توسعه یافته توسط 101HR استودیو مواجه شده اند، شما می توانید داده ها که قبلا ثبت نام استفاده کنید.

آماده بازی ثور: چکش خدایان، انجام وظایف مختلف، و به عهده گرفتن نقشی فعال در جنگ ها و درگیری های. تمام تلاش های پارسه قطعا پاداش و تشویق. مزیت بزرگ این پروژه - فرصت برای در کنار زمان واقعی بازی به سمت با افراد واقعی، با "همکاران" خود را همفکر از شهرستانها و کشورهای مختلف.

 

بازی همچنین