Trainz 2012. راه آهن شما

نام های جایگزین: Trainz 2012. راه آهن شما

سیستم مورد نیاز:

پردازنده: پنتیوم D 3. 4 گیگاهرتز

RAM: 1 GB

ویدئو: 128 MB

فضای دیسک: 16 GB

Trainz 2012. راه آهن خود را - شبیه سازی کامل از کنترل قطار تمام نمرات و رنگ، اعم از لوکوموتیو بخار و با پایان دادن به قطار با سرعت بالا مدرن است. لباس، و حتی کمی آرام صدای آرامش بخش از چرخ ها، فلش مناظر خارج و خط راه آهن ها، کشش به افق، این چیزی است که سوار شدن قطار به trainz شبیه ساز 2012. اما این همه عاشقانه از جاده است، حرکت نزولی وجود دارد. پسران چه کسانی هستند و حتی برخی از دختران در قطار آهن بزرگ، نمی خواست در تاکسی می شود و به یک سفر طولانی است. آموزش دانایی و بوی نفت، باد مخالف، تمام این بازی trainz شبیه ساز 2012 قادر به اجرای. با این حال، تمام شادی ها و مدیریت دیگر ویژگی های قطار طولانی، مسافر و یا قطار حمل و نقل در trainz 2012

در سطح بالا اجرا شده است.

قطار

در تمام شبیه ساز trainz 2012 تنها با قطار در حال اجرا محدود شود، شما مشمول فلش، اتصالات جاده ها و دیگر ویژگی های معمول زندگی از راه آهن. شما خواهید آموخت که چگونه به سرعت و به راحتی درک مقدار زیادی از بخیه راه آهن متوجه این بدان معناست که تمام انواع علائم راهنمایی و رانندگی، یادگیری انواع سیگنال های پرچم مخابره کردن. در trainz 2012 را می توان موفق نه یکی، بلکه چند قطار، و شما می تواند به شما به عنوان یک راننده از یکی از ترکیبات و یا کنترل هوایی دریافت کنید. شبیه ساز Trainz 2012 بازی را به شما به طور مداوم تنظیم موقعیت موقت، به دلیل دقت و صحت قطار برای یکی از ویژگی های مهم است. تکالیف همیشه در زمان بستگی دارد در زمانی که شما یک زمان خاص برای ارائه به مسافران و حمل و نقل نیاز دارند، راه در درهم بافته پیچیده ای از راه آهن از دست داده است. در حالت شبیه سازی کامل، وظیفه خود را حتی پیچیده تر خواهد شد، از آن لازم است به طور مداوم نظارت بر سرعت، بسته به بار شما در حال انجام، در غیر این صورت فاجعه اجتناب خواهد شد. و اگر شما با قطار مدرن در Trainz 2012 خسته شدم. راه آهن شما این فرصت را در یک قطار بخار کلاسیک نشستن و صرف آن در راه های تاریخی داشته باشد.

ویرایشگر

نوآوری اصلی آخرین بخش از شبیه ساز قطار ویرایشگر پیشرفته، که در آن شما قادر خواهید بود برای ایجاد جهان خود بود. اینجا جایی است که به نوبه خود به جز تخمگذار کیلومتر بعد از روش شما می توانید مناظر پالایش، کاشت درختان، احداث خانه ها و تغییر چشم انداز در خود تغییر دهید. این طراح رنگارنگ و تقریبا در قابلیت های آن بی نهایت است، انتخاب گسترده ای از قطار و اتومبیل، و شما قادر خواهید بود برای جمع آوری ترکیب از رویاهای خود و ارسال آن به شما به همان شیوه ساخته شده است. کل گالری بازی دارای بیش از 400 واحد عامل تجهیزات قطار واقعی، اعم از واحدهای بخار کلاسیک و با پایان دادن به فوق العاده مدرن قطار با سرعت بالا. همه مدل ها با دقت فوق العاده را به صورت دیجیتال منتقل شدند و شما می توانید مطمئن باشید که شما ارائه خواهد شد دقیقا در ماشین یا قطار، به عنوان آن وجود دارد یا وجود داشته است، از جمله حتی کوچکترین جزئیات.

 

بازی همچنین