جنگ ترانسفورماتور Cybertron

نام های جایگزین: جنگ ترانسفورماتور Cybertron

بازی ترانسفورماتور جنگ برای Cybertron - هیجان انگیز تیرانداز سوم شخص، که به یک دنیای فانتزی حرکت می کند، بر اساس سری انیمیشن های محبوب به همین نام توسعه یافته است. قبل از اینکه یک سبک منحصر به فرد از بزرگترین ترانسفورماتور جهان شما را طراحی کنند. بازی در Unreal Engine 3 است نصب شده است. و، با وجود این واقعیت است که او را به جهان گرافیکی مجازی کمی مورخ است به نظر می رسد کاملا مناسب و معقول. عملیات برای توسعه ترانسفورماتور سیاره خانه Cybertron. رهبر Diseptikonov Megatron مشتاق به سلطنت عالی و طرح حیله گری خود را در حال حاضر آغاز شده در حال اجرا. اما Autobots نمی خواهد داد بسیار آسان است، به طوری Megatron تصمیم به اقدامات شدید - منبع استفاده از انرژی باور نکردنی است. پیش از این، هیچ کس قادر به کنترل "energon تاریک" شده است و مشخص نیست که آیا آن را یک رهبر بلند پروازانه است. با شروع جنگ ترانسفورماتور برای بازی Cybertron، شما قادر خواهید بود به انتخاب یا مبارزه برای diseptikonov، هر دو Autobots. نگاهی به بخش مستقیم در همه اتفاق می افتد و شما می توانید سعی کنید با قدرت تازه ای تمام کسانی که احساسات است که یک بار در حالی که تماشای کارتون غلبه کردند.

به شیرجه رفتن به گیم پلی خواهد جنگ ترانسفورماتور Cybertron دانلود کنید. این فرایند کاملا ساده است و آن زمان زیادی نمی کنند. شما در آخرین روز از این سیاره Cybertron حمل و نقل و انجام یک سفر فراموش نشدنی. طیف گسترده ای از ماموریت در انتظار شما اجازه نمی دهد تا یک دقیقه را از دست ندهید. و شرکت در جنگ شدید ترک برداشت پایدار! ترانسفورماتور بازی: جنگ برای Cybertron ارائه می دهد شما از یک فصل حرکت به دیگری، هر بار که شما آن را از این فرصت برای اولین بار از یکی از سه موجود برای یک ترانسفورماتور فصل خاص را انتخاب کنید به من بدهید. این می تواند نمیتوانید، Megatron، Soundwave، زنبورعسل، چرخ ضامن دار، Ironhide، به Starscream و دیگران است. بعدی - دعوا های بی پایان، دلیل این که شما در جنگ بین دو جناح قدرتمند و نمی تواند برای یک لحظه آرامش. شما در هر حال حاضر نیاز دارید و سپس ساقه، مبارزه با دشمنان و تلاش برای ضربه دشمنان. برای این شما عرضه سلاح نیاز دارند و من باید بگویم که بازی آرسنال با شکست مواجه. جنگ ترانسفورماتور برای سلاح Cybertron فراوانی آن قدردانی میکنیم. شما دسترسی به پرتاب حرارت به دنبال موشک، مسلسل، تفنگ ساچمه ای، تفنگ، تفنگ و حتی ثابت داشته باشد. و همچنین یک سلاح غوغا خاص، که به عنوان جایزه هر ترانسفورماتور داده شده وجود دارد. و به شما این واقعیت است که اگر کارتریج پایان، یک جایگزین وجود دارد دوست دارم. آیا می توانید تبدیل و استفاده از ابزار در ماشین آلات. در ضمن، انیمیشن به نظر می رسد تغییر قابل ملاحظه است. توسعه دهندگان سخت کار برای اطمینان از جنگ ترانسفورماتور ویدیو Cybertron واقع بینانه بود، بنابراین روند تحول - آن چیزی است که صاف و با دیدنی و جذاب همان است. تجربه تمام این واقعا زیبا خواهد بود! به هر حال، منجر به ایجاد جو و صدا مناسب است. انفجار، تیراندازی، نواختن می آهن و بلند کردن موسیقی خوش بین روحیه - همه این است بهترین راه حل برای این گیم پلی مناسب است.

اگر دوست دارید بازی در موضوعات مشابه، به جهان فوق العاده از Cybertron خوش آمدید! امتیاز به این بازی قدردانی است. همانطور که می گویند، بهتر است به یک بار سعی کنید از شنیدن صد بار. بیا!

 

بازی همچنین