تراوین

نام های جایگزین: تراوین

در آغاز شما خود را یک روستای کوچک با تنها یک ساختمان است. در TRAVIAN چهار نوع منابع وجود دارد: چوب، آجر، آهن و گندم. قبل از اینکه شما را به ساخت و ساز ساختمان بروید، باید مراقبت از استخراج منابع را. هنگامی که منابع تولید شما را برقرار، شما می توانید به توسعه بخش مرکزی از روستای خود مراجعه کنید. ساخت انبار و انبار غذا، شما می توانید منابع بیشتری را ذخیره و ذخیره سازی کمک می کند تا آنها را از حملات مخالفان. جهانی TRAVIAN شما تنها نیست. در اینجا شما با هزاران بازیکن دیگر بازی کند. مهمترین به شما بازیکنان را از مناطق اطراف آن از روستای خود می باشد. این کارت اجازه می دهد تا شما را به بازرسی محل از بازیکنان دیگر در نزدیکی شهرک کنید.

رابط

هفتگی: در اینجا شما را عدد منابع و معادن خود را پیدا کنید

دهکده: در مرکز دهکده شما می توانید ساختمان ساخت

نقشه: در اینجا شما می توانید اطراف روستا کشف

آمار: استفاده از جدول با دیگران از

گزارش ها: اطلاعات در مورد همه این وقایع در روستای خود را

پیغام ها: ارسال و خواندن پیام شخصی

در حال حاضر شما به همه دانش لازم برای بازی. شما می توانید این بازی بلافاصله پس از ثبت نام شروع می شود.

رومیان

سرباز لژیون

Legionnaires در - پیاده نظام ساده و همه کاره رومیان. واحد مبارزه با این نوع از سربازان توسعه چند جانبه: آنها به خوبی در حمله و دفاع انجام هر دو. اما هنوز هم، هدف اصلی خود را - برای حفاظت از شهرک سازی را از امپراتوری روم اسب دشمن واحد.

پیش نیازهای تحقیق: هیچ

پیش نیازهای تربیت: سربازخانه

قاضی

آموزش

مهارت های دفاع پاس Praetorians طولانی برای خدمات بیشتر در مجلس سنا به عنوان سپاه پاسداران زندگی. شکوه افسانه ای آن که آنها سزاوار به لطف توانایی های عالی خود را به نزدیک مبارزه در برابر پیاده نظام دشمن. با این حال، Praetorians هستند قادر به حمله قدرتمند است، و دفاع به طوری ماهرانه ای نیست و قوی در برابر سواره نظام، به عنوان برادران خود را در آغوش - legionaries.

پیش نیازهای تحقیق: Akademiyauroven سطح زره پوش 1 ام 1

پیش نیازهای تربیت: سربازخانه

Imperian -

Imperian - واحد حمله به سربازان رم. این سریع و قوی در حمله از دفاع نیروهای دشمن می ترساند.

با این حال، به پرداخت برای همه چیز - Imperians آموزش بسیار طولانی و گران است.

پیش نیازهای تحقیق: دارالفنون سطح 5، اسلحه سازی سطح 1

پیش نیازهای تربیت: سربازخانه

شناسایی اسب

واحد شناسایی رم. سربازان بسیار سریع، با این حال، مصرف 2 واحد دانه در ساعت می باشد. اطلاعات دقیق در مورد تعداد سربازان دشمن و استحکامات - موفقیت در هر جنگ است. تنها دیده بانی قادر به دزدکی حرکت کردن را به یک روستای دشمن و گرفتن اطلاعات لازم در مورد مقدار از منابع و حمایت می کند.

اگر هیچ دشمن در پیشاهنگان روستا وجود دارد، سراغ پنهان خواهد ماند.

پیش نیازهای تحقیق: اصطبل سطح 1، دارالفنون سطح 5

پیش نیازهای تربیت: اصطبل

سواره نظام امپراتور

این رومیان سواره نظام استاندارد است، برای حملات و حملات ناگهانی و سریع می باشد. سربازان سواره نظام امپراتور است به همان سرعتی که رعد و برق گول نیست، اما قوی در حمله و دفاع از آوردن ترور به حریف آماده نشده. با این حال، آن را باید در نظر داشت که ارائه اسب و سوار هزینه ارزان نیست!

پیش نیازهای تحقیق: uroven10 پایدار، دارالفنون سطح 5

پیش نیازهای تربیت: اصطبل

تاران

رام سلاح حمایت سنگین پیاده نظام رومی و سواره نظام است. هدف آن تخریب دیوار روم، نرده ها و یا گول حصار آلمانی است. در نتیجه تسهیل استفاده از قوچ وظایف فوری پیاده نظام و سواره نظام. اما قوچ باید این حمله را بدون حمایت نیروهای دیگر اجازه نمی دهد، چرا که آنها خود را ضعیف هستند.

عالی و استحکامات دفاعی قوی تر، بیشتر به شما نیاز قوچ برای نابودی آنها.

پیش نیازهای تحقیق: دارالفنون سطح 10، کارگاه سطح 1

پیش نیازهای تربیت: کارگاه آموزشی

سناتور

 

بازی همچنین