محاکمه تکامل: نسخه طلایی

نام های جایگزین: محاکمه تکامل: نسخه طلایی

سیستم مورد نیاز:

پردازنده: پردازنده Intel Core ® 2 اواز یا موسیقی دو E6700 و یا پردازنده AMD Athlon64 X2 6000 +

RAM: 2 GB و بالاتر

کارت گرافیک: کارت گرافیک GeForce 8800 GT / کارت گرافیک Radeon HD 3850

فضای رایگان بر روی دیسک سخت: 4 GB

تکامل محاکمات: نسخه طلایی - نسخه ویژه از بازی مسابقه ای محبوب با دسترسی به ثروت از مانع ذهن دمیدن و جهش موتور سیکلت. سواران رستاخیز و منشاء درد - در نسخه طلایی از بازی بخشی از بازی اصلی و دو شده ها به آن تبدیل شد. بر خلاف نسخه کنسول این بازی ها که برای اکثر سیستم عامل platformers سال گذشته منتشر شد، تکامل محاکمه نسخه طلایی نسخه کامپیوتر دارای یک لیست طولانی از مأموریت های در دسترس و حالت بازی.

بازی

نسخه تکامل محاکمه طلا 2013 کنترل نمی پیچیده است و به طور کلی به نظر می رسد بسیار ساده است. این بازی شبیه به قدیمی هشت بیتی نژاد پیکسل در موتور سیکلت، اما با گرافیک جالب تر و پیچیده. به عنوان یک قاعده، قبل از ما خواهد بود با موتور سیکلت، که ما فقط از یک زاویه نگاه کنید به - سمت. بر اساس موتور سیکلت خواهد بود چیزی شبیه به آهنگ، مثل، چون ما به ندرت رخ می دهد دقیقا راست، و به طور عمده وقت خود را صرف پریدن با تخته سنگ های بزرگ بر روی دیگر تخته سنگ بزرگ، باز سیستم عامل، ساخت و ساز ساختمان، سوزش دکل نفت پراکنده از یک چرخ های غول پیکر کامیون کمپرسی و خیلی بیشتر. وظیفه اصلی متحد کردن همه تکامل سطح بازی محاکمات: نسخه طلایی آهنگ جاذب به تصویب بیش از یک دوره معینی از زمان به منظور پیروزی در یکی از سه مدال است. دقیقا به منظور بازی و چگونه برای رسیدن به آنها، و تفاوت اصلی خاک معمول و دادگاه تکامل نسخه طلا، طرفداران تمایل به خرید که کار مشکل. اگر در مسابقات معمولی، همه چیز آسان - چاپ روی گاز و سعی کنید برای ورود به چرخش و حرکت است به جلو و رو به جلو تنها، و سپس نسخه طلایی تکامل محاکمات در سال 2013 یک بازی کاملا متفاوت است. در اینجا، پخش خواهد شد هیچ وقت به عقب نشینی دارند، برای آماده شدن برای رفتن، تعادل بر روی یک چرخ، و حتی cartwheels انجام پیش - همه برای رسیدن به اهداف سطح داده شده است.

خطر - یک علت نجیب

بازی قطاری را فورا و به طور دائم و آن را گرافیک ذهن دمیدن و یا گیم پلی پیچیده نیست، و یک درایو و آدرنالین، که بیش از اندازه کافی برای یک بازی نیست. با هر جدید محاکمه سطح تکامل نسخه طلایی کامپیوتر است در مقابل شما تمام وظایف جدید قرار داده، به تدریج افزایش پیچیدگی خود، مجبور به جستجو برای رویکردهای جدید به خطر و به انجام تمام شرایط لازم برای پیروزی. اغلب شما شگفتی غیر منتظره صبر هنگامی که شما به تصویب یک خط در یک موتور سیکلت با یک مخزن را شکسته، از دست دادن سوخت می شود و یا از ترمز دوچرخه محروم. اما این همه نیست، زیرا توسعه دهندگان شوخ می توانید دوچرخه خود را جایگزین و انجام اشیاء عجیب و غریب، از اسکی و تکه ای از تخته سه لا و با پایان دادن به بشقاب پرنده.

اینترنت

بخش مهم دیگر از بازی های مدرن، از جمله محاکمه تکامل نسخه طلایی، که تمایل به خرید تعداد زیادی از سرگرم کننده و علاقه مندان به ورزش شدید، این تمایل برای به اشتراک گذاشتن و یا با تکبر راه رفتن با طرفداران دیگر از این بازی، که با استفاده از قابلیت های پیشرفته ادغام در اینترنت. بنابراین، با استفاده از یک سرویس خاص، شما می توانید بازی های ثبت ورود خود را به طور مستقیم از منوی اصلی بازی در یوتیوب، دانلود اضافه کردن و یا ایجاد آهنگ های خود را برای به اشتراک گذاشتن با طرفداران دیگر از مسابقه سرگرم کننده است.

 

بازی همچنین