سه 2 نسخه گسترده

نام های جایگزین: سه 2 نسخه گسترده

پردازنده: پنتیوم 4/Athlon XP 2 گیگاهرتز

RAM: 1 GB

RAMDAC: کارت گرافیک GeForce 7600/Radeon HD 2400

فضای دیسک: 1. 5 GB

سه 2 - بازی توسعه یافته توسط یکی از شرکت های فنلاندی، ادامه سنت ها و سال ها پیش، در سپیده دم از بازی های کامپیوتر. سه 2 مکانیک بازی بسیار شبیه به بازی پیش از این محبوب که در آن بازیکن تحت کنترل سه گم شده در زمان وایکینگ سقوط است. هر کدام از شخصیتهای توانایی های استثنایی خود، و تنها با استفاده از مهارت های هر یک از اعضای تیم می تواند سطح تا پایان منتقل می کند. بازی سه 2 همچنین دارای سه شخصیت اصلی - دزد باهوش و سریع زویا، قدرتمند و ضروری غوغا شوالیه پنطیوس و شعبده باز عناصر کنترل آمادئوس. هر یک از اعضای تیم است و بر خلاف دیگر، و استفاده از ویژگی های کلیدی و نقاط قوت می تواند قبل از پایان نمایش از طرح رسیده است.

داستان

بازی سه 2 متصل است طرح بسیار گیج کننده است، که در آن ما تمام backstory جهان بگویید سه 2، بازی آسان و در عین حال دشوار است. داستان بازی از نقطه ای که در آن بخش اول به پایان رسید. پادشاهی پری، ذخیره شده است جادوها بد نابود شد، اما قصیده کوتاه یک زمان بسیار کوتاه و دوباره به طول انجامید در سراسر جهان، که در آن شخصیت های اصلی در معرض خطر جدی است زندگی می کنند. این بار مصنوع اصلی trinh در 2، که در مقررات مربوط به جهان و جهان دوباره مشکل خود را و دوباره برای نجات جهان او نیاز سه شخصیت غیر مشابه، و رضایت خود را به صورت یک دست آورد از این ماموریت تصمیم به سوال نیست. بدبختی یکی دیگر از بازی جهان سه 2 حمله به اجنه به رهبری رهبر خود تصمیم به از بین بردن جهان آشنا و به دست گرفتن کنترل مصنوع.

قهرمانان

در سه 2 نیاز به بازی تمام شخصیت ها، با استفاده از نقاط قوت خود را به صد در صد، اما بسیاری از ماموریت های چند گزینه برای بازی و حتی می توانید خود را برای حیوانات خانگی تمایز قائل شود. شعبده باز و شعبده باز آمادئوس مثال زنده از صلح طلب، چرا که او در موسسه آرسنال یک حمله مهارت های خود را ندارد و با استفاده از قدرت خود را به ایجاد. این است که از این ویژگی اجازه می دهد آن را به از طریق مرداب وهم آور عبور و حرکت را از طریق مغاک قریب به اتفاق، چرا که آمادئوس ایجاد خواهد کرد از مکعب های هوا نازک و اهرام برای ساخت پل. با شعبده باز مهارت روزه، کمیت، کیفیت و اندازه از موارد رشد خواهد کرد. پنطیوس، شوالیه به استخوان، طبیعت خود، طبیعت خود یک مبارزه است، و مخالفان بیشتر او روبرو خواهد شد، راحت تر او احساس راحتی کنید. با استفاده از شمشیر و سپر، و همچنین مهارت های قدرت های متعدد، پنطیوس قادر خواهد بود به تنهایی برای حفظ فشار دشمن، در حالی که شرکای خود را در حداقل چیزهای مهم مشغول اند. بازی سه 2 یک شخصیت سوم که، دقیقا، که خارج از غرفه را از این شرکت بسیار. این دزد، این دزد، سریع و چالاک، prolazili قادر به گوشه های دور از دسترس ترین، بالا رفتن از درختان مو و طناب، و گاهی اوقات، می تواند دندان های نیش خود را نشان می دهد، decimating دشمنان خود را از کمان پولادی کوچک است، اما مهارت مفید ترین در زرادخانه خود را خواهد حباب با کم گرانش، به موجب آن قادر خواهد بود به افزایش به سمت بالا باشد. که انواع بازی های مختلف سه 2 انتخاب زیادی از گزینه ها و ماموریت های توطئه گرفتار، با پازل پر به لبه است، و تشخیص این بازی را از دیگر بازی های آرکید.

 

بازی همچنین