Triviador

نام های جایگزین: Trividator

بازی Triviador یک بازی مرورگر، که ترکیبی از در اختیار داشتن دانش در زمینه های و جنگ های مختلف.

در مبتنی بر مرورگر بازی آنلاین ثبت نام Triviador از طریق وب سایت رسمی از این بازی انجام می شود، و همچنین این فرصت را از سایت محبوب شبکه های اجتماعی در اینترنت ثبت نام کرده اند - فیس بوک. تاریخ در بازی و رابط سایت به زبان انگلیسی ارائه شده است.

به منظور ثبت نام بازی های آنلاین Triviador شما نیاز به انجام موارد زیر:

1) یافتن وب سایت رسمی Triviador، در حالی که با استفاده از هر موتور جستجو که شما می دانید. به عنوان مثال، یاندکس.

2) هنگامی که شما در باز کردن سایت، قبل از اینکه شما فورا شروع به دانلود بازی. این به این سوال که آیا شما می خواهید برای ایجاد صفحه نمایش. اگر شما اختلاف نظر دارند، پس از آن فقط بر روی X در گوشه سمت راست بالا را کلیک کنید. و اگر مخالف، و سپس کلیک بر روی لینک گزینه «بخوان در اینجا هستید». بعد از آن شما خواهد شد فرم ثبت نام را مشاهده کنید.

3) در اولین و نوشتن سلول ایمیل (آدرس ایمیل شما).

4) سپس رمز عبور سلول بعدی (رمز عبور) را وارد کنید. این باید کاملا منحصر به فرد است و شامل حروف و اعداد.

5) سپس Usename (نام کاربری شما) را انتخاب کنید.

6) به خواندن بخش که در زیر، اگر شما با آنها به توافق برسند، آنها را علامت. شما نیاز به کلیک بر روی مربع، که در مقابل اقلام است.

7) و در پایان، کلیک کنید «ثبت نام».

حالا شما یک کاربر مشروع است بازی Triviador و تمام دستاوردهای شما ذخیره خواهد شد.

بازی بازی Triviador نگه داشتن تمام دستاوردهای خود، تنها می تواند کاربران از این بازی ثبت شده است. با توجه به اینکه این بازی یک مرورگر است، توجه بیشتر به سرعت بالا اتصال به اینترنت پرداخت می شود. پارامترهای سیستم کامپیوتر باید کمتر از متوسط ​​باشد. این است که اطمینان حاصل شود که بازی خوب کار می کرد.

در بازی مرورگر شما مردان Triviador است که رنگ آن به بازی و می توانید از قلعه خود را داشته باشد. رنگ ها در بازی: آبی، زرد و قرمز است.

جنگ در Triviador آنلاین غیر معمول. انتخاب برای دو نبرد مخالفان. ممکن است شما یا کسی که این دو بازیکن دیگر.

به عنوان یک دوئل شما خواهد شد سوالی است که باید برای یک مقدار معین از زمان پاسخ داده شده است. چه کسی پاسخ این سوال به درستی برنده است. پس از پاسخ مبارزه که در آن برنده می کشد بازنده و جای خود را طول می کشد می باشد.

این بازی در مقابل شما یک نقشه از کره زمین است، که شما را به نفع خود. در ادامه شما برنده شوید، بیشتر از هم نوعان خود خواهد شد را بر روی نقشه قرار داده شده، و در نتیجه شما تبدیل خواهد شد به برنده.

سوالات در این بازی بسیار ساده است. آنها از حوزه های مختلف آمده است: از تاریخ و با پایان دادن به کارتون محبوب.

بازی آنلاین مرورگر رایگان Triviador شما این فرصت را به آزمون دانش خود را، و توانایی تسخیر جهان با شخصیت او را.

ثبت نام Triviador در بازی و ذخیره نتایج خود را. نترس به آزمون دانش خود را. به یاد داشته باشید، شما قطعا خواهد آمد را به نفع خود!

 

بازی همچنین