بی نظیر شیطان

نام های جایگزین: بی نظیر شیطان

بی نظیر شیطان بازی آنلاین - ژانر فانتزی اکشن هیجان انگیز از افراد نظامی. شاخه پروژه، بنابراین هیچ کس نیاز شما را به کمک های مالی اجباری برای لذت بردن از شرکت در رویدادهای هیجان انگیز است که در چین باستان توسعه یافته است. شما در فضای افسانه ها و اسطوره سفر، و عمیق تر شما اسرار جهان مرموز نفوذ، خواهد بود جالب تر بازی بی نظیر شیطان . به عنوان مثال، در حال حرکت را از طریق سطوح، بازیکن به تدریج باز می شود تا از پتانسیل پروژه Linekong. آشکار شدن تمام ویژگی های بزرگ، و به زودی شما شروع به درک که به سادگی می توانم خودم را به دور از گیم پلی پاره نیست. ارائه می دهد نبرد منحصر به فرد برای قلب جهان، مبارزه خونین در عرصه زره نبرد، محاصره خطرناک، و بسیاری از وظایف تلاش خیره کننده. بی نظیر شیطان بازی کاملا اشغال خسته کننده را حذف می کند. شما به طور مداوم در حال حرکت و نگرانی خواهید بود. در دو قاره متشکل از 40 منطقه است که در آن carousing حتی با فعال! شروع بی نظیر شیطان بازی در حال حاضر، به طور مستقل در این بررسی!

برای دسترسی به این بازی نیاز بی نظیر شیطان ثبت نام. اطلاع رسانی آدرس ایمیل، شما یک ایمیل از کد دریافت را به حساب خود را فعال کنید. تاریخ در بازی بی نظیر شیطان فرصتی به دانلود نرم افزار کلاینت. اما اول مطمئن شوید که کامپیوتر شما مناسب خواهد بود. برای بازی را به جلو زیر حداقل سیستم مورد نیاز:

- OS ویندوز XP و یا ویندوز 7

- هسته 2 اواز یا موسیقی دو 1. 6 گیگاهرتز.

- کارت Geforce2 MX440.

- RAM 1 گیگابایت

- هارد دیسک 2 گیگابایت است.

پس از ظاهر شدن برای اولین بار در دنیای فانتزی، شما نباید از دست داد. آیا نمی شود اشتباه است که شما فقط یک تازه کار در اینجا. شما مطمئنا در نهایت ارتفاع سرگیجه آور حرکت برسد. ساخته شده است بازی دانشنامه - یک دستیار خوب است که کمک خواهد کرد که شما را در درک تمام جنبه. شما باید razdobyvat منابع لازم یادگیری برای تولید اقلام با ارزش، بهبود آنها، و نیز ویژگی های فردی پمپ با انجام وظایف مختلف. علاوه بر این، UD بازی فرصتی برای مهار حیوان می دهد. حیوان خانگی شما خواهد شد کمک بزرگی در جنگ، مهمتر از آن را به درستی آموزش داده شده و توجه. بسیاری از دعوا شما مجبور به! در راه او چند بار هیولا بد که می خواهند برای از بین بردن ملاقات کرد. و بازیکنان دیگر رقبای بالقوه خود.

قبل از اینکه شما شروع به بازی بازی بی نظیر شیطان ، تصمیم گیری شخصیت متعلق به یکی از نژادها در دسترس است. شما می توانید بین Astromantami (جادوگران دانا) Lovchev (صنعتگران برای کنترل فعالیت های دشمن) و یا رزمندگان (مبارزان شجاع، قوی و شدید) را انتخاب کنید. برای هر کلاس دارای مسیر خود را از توسعه است. علاوه بر این، شما می توانید انتخاب کنید و تخصص خاص. بنابراین Astromanty می تواند تبدیل به Ketu (یخ سحر و جادو خود را و آتش) و یا Rahu (سحر و جادو هوا خود و سموم)، تله - تیراندازی (سلاح اصلی - کمان) و یا اعدام (صاحبان Glaive)، و رزمندگان - گردباد (دو شمشیر برای حمله به) و یا دوزخ (حمله شمشیر دو دست). هر کس شما را تبدیل، درک استعداد اهدا، توسعه مهارت های خود را، زیرا هر یک از نژادها دارای دامنه بزرگ برای توسعه است.

ماموریت مجله شامل 2000 گونه از PVE، PVP و GVG شغل. چنین فراوانی از عمل بازی اجازه نمی دهد که به یک دقیقه را از دست ندهید! سعی کنید - و تلاش های خود را نادیده گرفته نخواهد شد. یک سیستم پاداش شما اجازه می دهد تا چیز درست و چه منابع و عنوان zapoluchat مختلف وجود دارد. افزایش عنوان خود، شما را تبدیل به بیشتر مورد احترام، پس نشستن پشت - همه چیز بستگی به شما!

برای پیدا کردن متحدان مفید باشد. بنابراین، شما می توانید در جنگ عظیم را، به طور مداوم احساس حمایت و دوستان با شاهکارهای بزرگ!

این بازی طرفداران یک زمان خوب مزایای بسیاری اوقات فراغت لطفا. این گیم پلی بصری و گرافیک زیبا و با شرح تمام موارد، و آزادی برای حرکت به جلو، و تعادل از کاراکتر ها، و بسیاری چیزهای دیگر مفید است. اجازه دهید همه انتظارات شما را برآورده، و موفق باشید هرگز برگ!

 

بازی همچنین