UFO آنلاین

نام های جایگزین: UFO، بشقاب پرنده ها

UFO یک بازی چند نفره رایگان در سبک Postapokaliptika آنلاین است. UFO بازی آنلاین آنلاین - آن را بی رحمانه صلح جهانی شهرستان، 41، جهان پس از 2024، زمانی که زائران بر روی زمین شده است به یک ویروس وحشتناک است که تقریبا تمام بشریت ضربه ارسال می شود. بیگانگان قسمت باقی مانده بر روی زمین، در حالی که بخش عمده ای از آنها را بدون توضیح رفتگان. بازماندگان افرادی که به ویروس تسلیم و جهش یافته نیست، و در حال حاضر با نوع خود از مبارزه و بیگانگان می باشد.

حداقل سیستم مورد نیاز برای بازی:

- پردازنده: اینتل پنتیوم ® 4 2. 5 گیگاهرتز یا معادل آن

- RAM 1 GB

- فیلم: کارت گرافیک Radeon 9800 یا جیفورس 6600 با 128 MB حافظه گرافیکی (باید مدل سایه زن 2 پشتیبانی می کند. 0)

- اتصال به شبکه - 64 کیلوبایت در ثانیه

- هارد دیسک: 500 MB فضای آزاد

تاریخ در بازی UFO آنلاین نیاز به دانلود و نصب نرم افزار سرویس گیرنده ویژه ای است که بهینه سازی روند بازی و به طور خودکار به روز شود. سپس UFO آنلاین ثبت نام آنلاین را وادار به وارد کردن نام کاربری (در بازی نام مورد نظر)، رمز عبور، ایمیل، با قوانین موافقم و توافقنامه کاربر را بپذیرید. مطمئن باشید که کد را وارد کنید که در این عکس، که مانع از رباتها در بازی. برای حمایت شما و فرصت های شبکه های با هم و طرفداران این بازی دارای یک جامعه VKontakte و فیس بوک، که بسیار مفید می باشد در صورتی که سرور تحت تعمیر و نگهداری.

UFO آنلاین بازی آنلاین به بخش های است که شخصیت خود را حرکت تقسیم شده است. بعد از رفتن او را به زمان کمی برای استراحت.

: در برخی از بخش خواهد شد ساختمان ها و یا کل جوامع، که به شما این فرصت را به استفاده از خدمات بازی را، مانند قرار داده شده

- "فروشگاه"،

- "انبار"

- "آرنا" و دیگران است.

وقتی که شما این بازی را بازی UFO آنلاین آنلاین پس از آن شخصیت خود را به شش ویژگی اصلی داشته باشد:

قدرت

- دگزامتازون،

- بدن

- ادراک

- هوش

- جذابیت دادن.

یک شخصیت عالی، تجربه کمتر او نیاز به گرفتن این یا آن مهارت. با کمک از مهارت های خاص از "آموزش" شما می توانید شخصیت خود را توسعه دهد. شخصیت خود را به یک کوله پشتی و وسایل شخصی غنیمت. این چیزهایی که شما می توانید فروش، مبادله داد و ستد کالا با بازیکن دیگر، و یا - اگر همه چیز جایزه - به آنها را از دست بدهند در زمان مرگ. و اگر کوله پشتی شما پربار است، بخشی از چیز را به خلاص شدن از شر.

سلاح چند کلاس که به هدف تاکتیکی از نوع خاصی از سلاح بستگی دارد. هنگامی که شما شروع به بازی بازی آنلاین UFO آنلاین، شما را با یک سلاح اساسی ارائه - اسلحه، و با سطح شخصیت، شما برای دسترسی به دیگر انواع سلاح، از جمله دریافت کنید:

- تفنگ،

- مسلسل،

- سلاح برای مبارزه در فضای باز.

هر سلاح دارای ویژگی های منحصر به فرد خود را دارد که باید قبل از بازی UFO آنلاین در نظر گرفته شود.

جنگ در این بازی از مرحله به مرحله انجام شده است. برای موفقیت در بازی UFO آنلاین مفید صرف زمان اختصاص داده شده برای برنامه ریزی گام بعدی خود را در نبرد. سپس تمام شخصیت های اقدامات خود را از دست بدهند. نبرد ادامه می دهد تا زمانی که تیم شما برنده نیست، و یا تا زمانی که جنگنده خود را توسط دشمن کشته نشده است. اگر تیم شما برنده شود، شما می توانید تمام این غنائم، که بعد از دشمنان شکست خورده باقی مانده است جمع آوری کند. اگر می خواهید برای حمله به هر بازیکن دیگر، بررسی کنید که آیا اجازه می دهد تا بخش برای حمله به. اما مراقب باشید - اگر لحظه ای از نبرد به طور ناگهانی قطع اتصال اینترنت شما، شخصیت خود را در مبارزه و شخصیت های دیگر باقی می ماند می تواند به صدمه به قتل خسارت وارد کن. تمام مکان های جنگ در بازی منحصر به فرد است، به سلول های تقسیم و چشم انداز خود را دارند.

بازی آنلاین UFO آنلاین می دهد بازیکن از فرصت به تجارت، بازدید از مغازه ها، فروش اموال خود به دیگران است. علاوه بر این، روابط تجاری ممکن است تنها بین مردم واقعی، قراردادها به صورت خودکار تولید نمی کنند.

ثبت نام UFO آنلاین در مقابل شما باز فرصتی برای خود را به عنوان مبارزان بزرگ، بی باک، استراتژیست درخشان و فنون ثابت و رسیدن به بالا در این بازی خواهد شد.

 

بازی همچنین