عالم اموات

نام های جایگزین:
خون آشام ها و werewolves و inquisitors:

بازی اموات یک بازی بر خط مبتنی بر مرورگر است، که توسط موجودات عرفانی ساکنان است.

در بازی آنلاین ثبت نام اموات مبتنی بر مرورگر است که از طریق یک وب سایت خاص، که بازی های از این نوع انجام می شود، و همچنین این فرصت برای ثبت نام از طریق شبکه های اجتماعی شناخته شده در اینترنت داشته باشند - فیس بوک. تاریخ بازی و عالم اموات رابط کاربری آن معرفی شده به زبان انگلیسی.

برای ثبت نام بازی های آنلاین اموات شما نیاز به انجام مراحل زیر است:

1) پیدا کردن یک سایت که میزبان بازی اموات، با استفاده از موتور جستجو برای پیدا کردن هر گونه که می دانید. به عنوان مثال، گوگل.

2) پس از لباس پوشیدن شما را به سایت باز، بازی شروع به دانلود بلافاصله. در طول بوت چشمک می زند سوال که آیا شما می خواهید برای ایجاد در این بازی. اگر شما ترجیح می دهند به انجام آن نیست، فقط بر روی X در گوشه سمت راست بالا را کلیک کنید. و اگر بر عکس، به توافق برسند، سپس با کلیک بر روی لینک گزینه «بخوان در اینجا هستید». بعد از این به شما یک فرم ثبت نام معرفی شده اند.

3) در خط اول نوشتن ایمیل (آدرس ایمیل شما).

4) سپس سلول بعدی را انتخاب کنید در رمز عبور (رمز عبور خود را). او همیشه باید منحصر به فرد باشد و شامل حروف و اعداد.

5) سپس Usename (نام کاربری شما) ارسال.

6) چک کردن اطلاعات، است که در زیر، و پس از آن علامت و موقعیت که شما علاقه مند هستند و یا شما آنها را به موافقت شما. شما نیاز به کلیک بر روی مربع، که در مقابل کسانی که در مورد که شما ترجیح می دهید می باشد.

7) و در نهایت، کلیک کنید «ثبت نام».

شما در حال حاضر کاربر کامل بازی های اموات و تمام دستاوردهای خود را در بازی ذخیره خواهد شد.

بازی اموات نگه داشتن تمام پیروزی های خود را می توانید تنها کاربرانی که ثبت نام کرده اند. از آنجا که این بازی یک مرورگر، عالم اموات است، بیشترین توجه باید به راه اندازی و اتصال به اینترنت با سرعت بالا پرداخت می شود. تنظیمات سیستم کامپیوتر شما نباید کمتر از مورد نیاز به طور متوسط. این لازم است تا اطمینان حاصل شود که بازی به خوبی عملکرد.

قبل از اینکه شما شروع به بازی اموات شما باید جنسیتی برای شخصیت خود را انتخاب کنید، و تا چه سن او را درمان می کنند

1) خون آشام ها - افراد شجاع و قدرتمند است که پیدا کردن آن سخت به مقاومت در برابر.

2) Werewolves - آنها زیبا و نجیب هستند. قدرت آنها بسیار بالا است.

3) تفتیش عقاید - این گروه تصمیم می گیرد که سرنوشت بسیاری از.

در مبتنی بر مرورگر عالم اموات بازی آنلاین آنلاین شما نیاز به انجام انواع ماموریت. همچنین، شما انواع تجهیزات برای انجام ماموریت خود داده شده است.

شما همچنین مجموعه خود را که شما در طول بازی جمع آوری کرده اند. در فروشگاه بازی شما می توانید خرید خود را.

ورود به دنیای آزاد، این فرصت را از دست ندهید.

سعی کنید برای بازی در عالم اموات، شاید جهان قادر خواهد بود تا شما منحرف کردن اذهان از زندگی روزمره است. پیدا کردن اطلاعات بیشتر در مورد جهان از بازی های آنلاین با بازی اموات.

 

بازی همچنین