نام های جایگزین: واحد، UNIT

بازی آنلاین U. T. - آیا یک بازی MMORPG رایگان هیجان انگیز در سبک جهان پس از هسته ای ایجاد شده است. T. آنلاین ارائه می دهد شما را به شیرجه رفتن به جهان از بازماندگان پس از یک جنگ هسته ای، و را انتخاب کنید که طرف بازی - آیا برای یک مدافع از جمعیت غیر نظامی و یا راهزن، چگونه به کسب و صرف به دست آورده است. به منظور ایجاد بازی جالب تر، توسعه دهندگان FLASH-موتور منحصر به فرد، که باعث می شود روند wagering پرداخت به کیفیت از بازی های مشتری استفاده می شود. مهمان لذت بردن از یک کارت بزرگ و به خوبی طراحی با اشیاء منحصر به فرد. در نقشه هیچ درز و انتقال بین نقاط وجود دارد.

تاریخ در بازی U. T. دانلود مشتری خاص فرض می شود که بهینه سازی مصرف ترافیک اینترنت می باشد. علاوه بر این U. T. معرفی نام مستعار و رمز عبور، و همچنین ایمیل - ثبت نام آنلاین معمولی برای همه بازی است.

U. T. بازی آنلاین در راه مثبت را از بازی های مشابه از طنز و حضور واژگان خاص متفاوت است. خط تلاش و تحقیق شامل توسعه غیر خطی طرح با تعداد زیادی از انتهای متفاوت است. بازیکنان باید انتخاب عظیمی از سلاح های (سلاح های سبک، غوغا سلاح، سلاح های انرژی، سلاح های سنگین، نارنجک و معادن - بیش از 150 مورد)، و زره پوش (کلاه، زره پوش، شلوار و کفش می باشد که در انواع کیت و هزینه های ترکیب سطح بازیکن.) بازی بازی U. T. آنلاین بسیار هیجان انگیز و در عین حال، از آنجا که حتی یک پیاده روی ساده در جنگل های نزدیک و صحراها شما را به دیدار با یکی از موجودات از BESTIARY (از 29 موجودات مختلف).

باید به خاطر آن است که درگیری های سوخت سیستم PVP بین بازیکنان و قبیله، به طوری که در گوشه نشستن کار نخواهد کرد.

در U. T. بازی به شما فرصت برای دریافت با ویژگی های جالب این بازی آشنا - از بازی در شبکه های کامپیوتری، یادآور اینترنت، که در آن حفر و حل پازل پایانه های نظامی می تواند زمان زیادی را صرف می کنند.

بازی U. T. - آیا برای تبدیل شدن به هر یک غارتگر و یا مهاجم، و همچنین با شهری شخصیت های بازی NPC به خوبی توسعه یافته، مانند، داروساز، تاجر، قبرکن و دیگران آشنا می شود. شما خواهد بود خوشحالم که اوباش مهاجم - سگ و جهش، اما حضور مواد مخدر می تواند کمک به بهبود جراحات نشست "گرم". شخصیت خود را عمومی می باشد (6 پارامتر) و مشتقات. بنابراین شما یک جنگ را داشته (سه کلاس رزمی - kritoviki، uvorotchiki و مخازن) و مهارت های صلح آمیز، ایجاد شخصیت نیاز به را انتخاب کنید مهارت های اولویت که به سرعت در حال توسعه خواهد شد. برای مقدار شما پاداش عملکرد به دست آورند. علاوه بر این آسیب ها، شخصیت خود را به اثرات الکل، پیش بینی، مواد مخدر، و مسمومیت اشعه روبرو هستند.

بازیکن می تواند قبیله، که برخی از جوایز را تشکیل می دهند.

بازی U. T. آنلاین در تاریخ شهر Nizhneatomska علمی و ساکنان آن، بازماندگان از جنگ اتمی، در اواسط قرن 21 است. مردم در حال تلاش برای ایجاد بر اساس دولت جدید خود را از شهر، و در این که آنها توسط نمایندگان سازمان های سابق اجرای قانون کمک کند. با این حال، در مجاورت شهر از هرج و مرج، بسیاری از باندهای غارتگران سازماندهی حملات بر علیه غیر نظامیان. رشد اعتیاد به مواد مخدر، اعتیاد به الکل و فحشا.

ثبت نام U. T. قبل از باز جهان در اتحاد جماهیر شوروی سابق، که فقط به شما بستگی دارد که شما را تبدیل به و چه دور از دسترس. بازی آنلاین U. T. این فرصت را به خنده، با استفاده از یک بازی واژگان خاص و یا داشتن وحش به نام "Chingachgook" ملاقات کرد و مبارزه با، تجارت، و برای زنده ماندن در این دنیا سخت است، اما جذاب.

 

بازی همچنین