هیولا جهانی آنلاین

نام های جایگزین: هیولا جهانی آنلاین

جهانی هیولا آنلاین - پویا بازی مبتنی بر مرورگر طراحی شده در سبک MOBÄ، که در آن رانندگی هیولا وحشتناک از بازیکنان فیلم های مورد علاقه درخواست مهارت های استراتژیک خود را. صحبت به عنوان یکی از شخصیت های وحشتناک، به شما این فرصت را به طور کامل طرح های بلندپروازانه خود را درک کرده اند. به نظر میرسد شما را به یک هیولا که بیشتر سلیقه خود را تحت تاثیر قرار داد، و کنترل اعمال خود تزریق می شود. همراه با تیم شما همه شانس برای افزایش برای ستاره شدن، تجربه لذت از پیروزی خیره کننده بیش از دیگر بازیکنان، نابود کردن تعداد نامحدود خزیدن از طریق خیابان های یک انسان زنده، سخاوتمندانه نجات زیبایی در پریشانی، تنها برای پایان دادن به لبخند با شکوه، مصرف آنها را از کلمات گرم کردند. شما هم اکنون می توانید در آزمون بتا بسته، و به زودی جهانی هیولا آنلاین این بازی یک بیانیه رسمی دریافت کنید. محصول مشترک تمام شرکت های معروف Bigpoint و جهانی تصاویر دارای گرافیک زیبا 3D، مکانیک عالی از حرکت، صدا با کیفیت، جلوه های ویژه چشمگیر و، البته، در دسترس بودن به عنوان یک مدل آزاد - به - بازی .

تاریخ در بازی جهانی هیولا آنلاین دعوت به جهان از مبارزه هیجان انگیز را در زمان واقعی دریافت خواهد کرد. از آنجا که در بازی طراحی شده است برای جذب تعداد زیادی از کاربران، سیستم مورد نیاز نمی خواهد برای شما مانع تکان دهنده به تناسخ در جسم تازه را در "وحشت". مرورگر اصلی مدرن و اتصال به اینترنت و شما می توانید جهانی هیولا آنلاین بازی با حتی حداقل پیکربندی کامپیوتر. لذت و ساده روند ایجاد یک حساب کاربری. جهانی هیولا آنلاین چک - است برای پر کردن زمینه هایی مانند نام کاربری، رمز عبور، آدرس ایمیل، تاریخ تولد. اشتراک به ساخت اخبار و تایید با رعایت قواعد، شما هم به دور آن. آیا فقط باید برای نامه مربوطه را صبر کنید، صمیمانه از شما دعوت به یک مکان فوق العاده است.

بازی بازی جهانی هیولا آنلاین شما می توانید به عنوان شخصیت های مانند: مرد گرگ نما، دراکولا، فرانکشتاین، مرد، گرگینه، آفریده از تالاب سیاه و بسیاری دیگر. انواع شخصیت آشنا؟ البته! پس از همه، قبل از آنها قبل از ما در داستان های بهترین فیلم های ترسناک دیدم. فقط در آن صورت شما فقط تونستند وقایع آشکار، و در حال حاضر حق را به تنظیمات خود را دارند، به شدت توسعه طرح را تحت تاثیر قرار. مشاهده یک نمونه پوست و نشان دادن به دیگران است که توانایی - خوب است، این اشغال جذاب ترین، شما می توانید سرگرم کننده در اوقات فراغت خود دارند؟

شما مبارزه برای بقا، درگیری با ارواح مختلف بد، رقابت خونین با بازیکنان دیگر ریشه کرده. این بهتر خواهد بود اگر با رفقای خود ترکیب شده است. سعی کنید برای پیدا کردن یک راه برای پیدا کردن دوستان و ساکنان ترسناک برای پیوستن به تلاش های خود را. در غیر این صورت، شما به هدف ایده آل برای تخریب و طولانی دوام نخواهد آورد. احساس حمایت، ترسناک نیست وارد عرصه کنید و سعی کنید برای گرفتن پایگاه های دشمن. در طول نبرد، سعی کنید برای از بین بردن تا آنجا که مدعی امکان پذیر است. پس از همه، اگر موضع پایگاه خود، نتیجه این خواهد شد عرضه به مبارزه با تعداد قربانیان از هر دو طرف. مبارزه با "تیم دستور" به شرح زیر است: 5 بازیکن از هر دو تیم در برابر یکدیگر بروید، که مرده ها توسط بازیکنان جدید جایگزین، و در انقضای مدت زمان معینی همه چیز آرام. شما برنده است - اگر شما فعال و قادر به نابود کردن مبارزان بیشتر از دشمن موفق به انجام آن! بازی آنلاین جهانی هیولا به اصل پایبند "برنده همه." که شده است، شما قادر خواهید بود که نه تنها به بازگشت به تیم زیبایی قلعه، بلکه به انجام حملات به خاک دشمن خواهد بود. علاوه بر تجربه تعلق، به دلیل پمپاژ قهرمان به طور مستقیم می رود در مبارزه با. زیبا و آنچه شما باید با نقره پاداش. در واقع، بدون بازی ارز نمی تواند انجام دهد. بنابراین برای آن! همه چیز در دستان شما است!

دیگر شما بازی جهانی هیولا آنلاین ، بالاتر از سطح خود را. توسعه شخصیت وعده برای باز کردن فرصت های جدید، و توانایی خود را به تدریج بهبود بخشد. گیم پلی ظاهرا اعتیاد آور است و شما نمی خواهید برای شکستن دور از او. منظره وحشتناک را برای شما تولید یک تجربه فراموش نشدنی! ما امیدواریم که که شما تبدیل خواهد شد از طرفداران مشتاق بازی زیبا و بازخورد شما چیزی جز مثبت!

 

بازی همچنین