قهرمانان گمنام

نام های جایگزین: قهرمانان گمنام

قهرمانان گمنام آنلاین - رایگان بازی چند نفره نقش بازی در سبک فانتزی با گرافیک منحصر به فرد.

قهرمانان گمنام بازی آنلاین باعث می شود زیر حداقل سیستم مورد نیاز برای پخش کامپیوتر

1. اتصال به اینترنت می باشد.

2. قادر به جاوا اسکریپت فلش فن آوری مرورگر.

3. وجود نسخه فعلی از فلش پلیر.

4. صفحه نمایش با وضوح 1024 در 768 پیکسل یا بالاتر.

توسعه دهندگان بازی را توصیه نمی بازی این بازی در اینترنت اکسپلورر، اپرا.

ثبت نام قهرمانان گمنام در این بازی است که بسیار سریع - شما فقط نیاز به آدرس ایمیل خود را وارد کنید و و توافقنامه کاربر را بپذیرید. به راهنمایی بیشتر در قهرمانان گمنام ثبت نام آنلاین را به آدرس صندوق پستی الکترونیکی ارسال می شود. ثبت نام قهرمانان گمنام است لازم نیست اگر شما باید صفحه خود را در شبکه های اجتماعی مانند Vkontakte و فیس بوک - شما می توانید بازی با استفاده از حساب کاربری خود وارد شوید.

قهرمانان گمنام بازی آنلاین دارای گرافیک منحصر به فرد، یادآور کمیک. از شهر آزاد بندر، به غارها و بلند آوازه شو - با این حال، این به این واقعیت است که جهان artanga کیفیت بسیار بالا طراحی شده است طیف گسترده ای از نقاط و حذف نمیکند.

هنگامی که شما شروع به بازی بازی آنلاین قهرمانان گمنام، شخصیت خود را می توانید به یکی از چهار کلاس تعلق دارند:

• جنگجو

• روحانی

• تکاور

• شعبده باز

با این حال، فقط به شما بستگی دارد، چه مهارت شما خواهد شخصیت خود را توسعه دهد. قهرمانان گمنام بازی آنلاین یکی از ویژگی های خاص - مجموعه ای از کارت های که شما لذت ببرید. این بر روی آنها دنده خود را، سلاح، کلاس شخصیت بستگی دارد. اگر شما چیزی را دوست ندارد، شما همیشه می توانید خرید و یا برنده شدن در این جنگ یک کارت جدید و شروع به عمل می کنند کاملا متفاوت است.

سیستم مبارزه بازی به نوبه خود مبتنی بر است. شما می توانید در هر دو مرحله و انجام وظایف مختلف مبارزه کنند. علاوه بر این، هیولا خطرناک ترین و حیله گری می تواند اقدامات خود را هماهنگ و می تواند شما را در تمام گروه حمله. جبهه مختلف و ویژگی های مختلف، به عنوان مثال، موانع، از نظر نیروی، که به شخصیت به نقطه انرژی ورودی - خروجی. شما می توانید راه رفتن، پرواز، پرش، حمله و استفاده از مهارت های خود را.

وقتی که شما بازی بازی آنلاین قهرمانان گمنام، سپس شما را برای انواع کارهای که شما را منتظر

• دایره از قدرت

• فولاد لژیون

این دو سازمان ماگس بی اطلاع و رزمندگان به ترتیب. شما بلافاصله نمی دهد این کار را به غنیمت خواهد شد که برخی از چیزی منحصر به فرد. در ابتدا شما باید به کسب شهرت خاص. اگر شما در حال انجام یک کار برای یک دایره از قدرت، که شهرت خود را خواهد لژیون فولاد و بالعکس رنج می برند.

شخصیت شما عینک خاص شکوه دارند، که به نسبت از مردم در جهان بستگی دارد. با عنوان شخصیت، شما همچنین می توانید بیشتر و القاب، مانند نمایشگاه بزرگ، Zhetvoprinosyaschy یا Bezisvesny، فروتن است. از عنوان شخصیت بستگی دارد و فرصت های آن - برای پیوستن به قبیله، شرکت در مبارزه در میدان جنگ.

هنگامی که شما در قهرمانان گمنام بازی می کنید، پس از آن به نظام اقتصادی اجرا شود. اول، تمام منابع در بازی جامع هستند و بازیکنان باید آنها را از سر گرفت. دوم، بازارهای شما خواهد مختلف قیمت گذاری گزینه، دامپینگ، و کسری های دیگر روبرو می شوند. سوم، شما می توانید سلاح های منحصر به فرد ایجاد و فروش آنها را.

شما می توانید یک مسیر تجارت بین شهرستانها از جهان ایجاد کنید، به عنوان تجارت با قبیله توسعه اقتصادی و حمله به دیگر شهرستانها استفاده کنید.

بازی قهرمانان گمنام هیجان انگیز است زیرا این راه تنها در اعمال و نگرش خود را به شخصیت های دیگر شما بستگی دارد، شما می توانید توسعه، اما تنها به یک شاخه ای از توسعه، و همچنین فقط لذت بردن از بازی محدود نمی شود.

سیستم توسعه شخصیت را در بازی - bezurovnevaya، همچنین در این بازی است که هیچ تضاد نژادها و احزاب وجود دارد، و تنها به شما بستگی دارد، که شما با آنها مبارزه کنند.

 

بازی همچنین