جهانی متغیر

نام های جایگزین: جهان تغییر

جهانی متغیر آنلاین - بازی چند نفره در سبک استراتژی نظامی مربوط به اینده.

بازی آنلاین جهانی متغیر نیازهای خاصی از سیستم را به PC خود را تحمیل نمی کند، حتی با تلفن های موجود تلفن همراه و گوشی های هوشمند است، اما مشکلات می تواند رخ دهد هنگامی که شما شروع به بازی در مرورگر Opera Mini (مرورگر وب برای دستگاه های تلفن همراه).

تاریخ در بازی جهانی متغیر کاملا ساده است - شما نیاز به وارد کنید نام صفحه مورد نظر، رمز عبور، آدرس ایمیل و زبان مورد نظر خود را انتخاب کنید. متغیر جهانی نیز ارائه ثبت نام آنلاین شما به طور خودکار در فروم بازی خواهد ثبت نام با نام مستعار مشابه، به عنوان در بازی.

در این بازی شما باید به کشف سیاره ای ناشناخته، و برای به دست آوردن منابع با استفاده از پایگاه های داده. متغیر بازی آنلاین جهانی دارای چهار منبع

- فلزی (تولید معدن ربات)

- نفت (نفت ربات تولید)

- کوارتز (مجموعه کوارتز)

- اورانیوم (ربات استخراج اورانیوم از معدن).

همه روبات جمع آوری ربات خود را. وقتی که شما بازی بازی آنلاین متغیر جهانی، و سپس شما امکان به طراحی روبات به نیازهای خود، و در صورت لزوم آنها را تغییر دهید. علاوه بر این، شما خود را خواهد اسلحه و زره پوش تولید، حفاظت از او، یعنی:

- سلاح های جنبشی (و زره پوش های فلزی)

- سلاح های لیزری (منعکس کننده زره)

سلاح پلاسما (زره پوش انرژی).

اسلحه و زره پوش شما نیاز دارید، به عنوان دیگر بازیکنان در تلاش برای گرفتن پایه خود و منابع خود را انتخاب کنید. به منظور موفقیت دفاع و حمله، بازی جهانی متغیر آنلاین به شما این فرصت را به توسعه تاکتیک های خود را برای انجام تمام سه دوره از مبارزه. این تاکتیک بعد از آن شما می توانید تماس بگیرید و ذخیره کنید تا گاهی اوقات آن را با موفقیت استفاده کنید، و برای ایجاد آن از نو نیست.

شما می توانید از را انتخاب کنید سه نوع از حمله به پایگاه های دشمن

- گرفتن،

- شغل

- کج.

ضبط اجازه می دهد تا شما را به تمام سود حاصل از پایه شغل - تنها 40٪، در حالی که چرخش در نظر گرفته شده برای حرکت به پایگاه دشمن برای چند سلول با امکان رد. تمام غنائم که شما در صورت یک حمله موفقیت آمیز دریافت به پول تبدیل شده است.

به منظور حتی شانس در جنگ های پایه می تواند تنها یک ارتش حمله، که در آن، علاوه بر این، محدودیت در وزن واحد زره پوش وجود دارد.

بازی بازی جهانی متغیر آنلاین خوب است که به صف پایگاه داده های خود، شما می توانید آنلاین، در حالی که پایگاه داده شما سخت کار می کنند. در اوایل بازی شما سه پایگاه داده می شود، و با افزایش سطح خود را افزایش خواهد داد و توانایی کنترل تعداد بیشتری از پایگاه های.

برای یک بازی موفق تر شما نیاز به توسعه ابزارهای مانند

- اقتصاد واحد (علم، فن آوری، بازار)،

- طراحی بلوک (بلوک محاسبه قدرت، طراحی اسلحه و زره پوش)

- بلوک حمل و نقل

- زمین شناسی بلوک.

با توسعه روز افزون از هر بلوک در سطح زمانی که شما در یک جهان متغیر، و یا بازی شما یک فرصت برای کسب درآمد بیشتر، یا یک فرصت برای ساخت روبات بهتر است، یا به سرعت در حال حرکت به تولید منابع بیشتر، به ترتیب دریافت کنید.

در سیارات که در آن شما خواهد استخراج منابع رانندگی است، انواع بسیار متنوعی از مناظر وجود دارد - رودخانه ها، کوه ها، بیابان ها، جنگل ها، شهرستانها، که در آن شما می توانید هر یک نوع خاصی از منابع و یا بلوک های طراحی برای قیمت ارزان تر است.

شما بازی را شروع در یک منطقه خاص برای مبتدیان، که در آن شما هیچ کس نمی تواند از پایگاه خود را به دور. اتحادیه تا 20 بازیکن که هر یک از دیگر حمایت - به محض این که شما احساس می کنید قادر به به طور کامل بازی جهانی متغیر، اتحاد بپیوندید.

متغیر جهانی ثبت نام در سه سرور سیارات موجود است

- شباهنگ

- VEGA-1

- قلب عقرب.

تغییر جهانی یک سیاره دور باز خواهد شد، شما استاد استفاده از روبات ها، و توسعه تاکتیک های خود را از مبارزه.

 

بازی همچنین