ونیزی ها

نام های جایگزین: Veneciancy

ونیزی آنلاین - یک محصول جدید شناخته شده برای آن شرکت بازی های آنلاین BigPoint. توسعه دهندگان از این استودیو در تلاش برای تولید بازی به عنوان گسترده شامل ژانرهای مختلف و دسته بندی از بازی برای اطمینان از تمام طرفداران بازی های آنلاین توسعه یافته کیفیت پیش نویس.

در میان بازی وجود دارد BigPoint به عنوان بازی های استراتژیک، نظامی، و پویا و ماجراجویی، و آنلاین ونیزی - تجار مدیترانه استراتژی صرفا اقتصادی، که لزوما به تمام دوستداران بازی های اقتصادی با فراغت خاطر و با ملاحظه تجدید نظر است.

ثبت نام ونیزی ها در بازی - یک گام لازم به منظور شروع به ساختن امپراتوری تجاری خود را. همانطور که در بازی های دیگر از BigPoint، ونیزی ها در ثبت نام پروژه به عنوان ساده و سریع ساخته شده است. برای شروع بازی بازی ونیزی آنلاین شما باید دو گزینه - یا به تکمیل فرم مخصوص به آن را نشان می دهد به عنوان نام مستعار خود را، رمز عبور، آدرس ایمیل و روز تولد خود را، و یا دیگری با حساب به سیستم وارد شده در اجتماعی در فیس بوک. با توجه به اینکه امروزه تقریبا همه داشتن دسترسی به اینترنت، ثبت نام در فیس بوک، گزینه دوم خواهد بود بسیار مناسب برای اکثر مایل به بازی بازی آنلاین ونیزی. اگر شما تصمیم به ایجاد یک سبک قدیمی آن جالب است بدانید که این بازی می پرسد تولد خود را به منظور تشویق روز نام بازیکن، دادن پاداش و فرصت های ویژه ای برای بازی ها از BigPoint، عمل ثابت است. ثبت نام ونیزی در هر صورت نمی خواهد بیشتر وقت خود را، و شما می توانید به طور مستقیم به بازی ادامه دهید - بازی آنلاین ونیزی ها به طور کامل مبتنی بر مرورگر و شروع به ساخت حرفه های اقتصادی خود را برای دانلود و نصب هر یک از مشتریان نیاز ندارد.

ونیزی بازی آنلاین یک دنیای بازی گسترده با بسیاری از مکان ها و فرصت ها برای توسعه است. در همان آغاز، و شما بلند کردن در یک شهر کوچک پورت، بازیکن به سادگی با مقدار تمام انواع ساختمان ها است که می تواند بازدید خیره شدن، و در منابع مختلف بازی وظایف در دسترس است. ما همچنین باید ذکر بزرگ بازی های طراحی گرافیک - ونیزی آنلاین به دقت و با توجه به جزئیات به خوبی توسعه یافته مکان های بازی، که منظمی در هر ساختمان و هر آیکون نقاشی شده است. چنین رویکردی به طراحی بصری واقعا قرار می دهد بازیکن در زمان قرون وسطی ونیز.

چه شما را به شرکت در چنین دنیایی زیبا و پر از فرصت؟ در این بازی از لحاظ اقتصادی، به ترتیب، و تکالیف خواهد مربوطه می باشد - برای ساخت یک ساختمان خاص، شما نیاز دارید که شهرستان خود را در این مرحله، از یک پورت را به یک محصول خاص، به حفاظت از شهرستان از حمله دزدان و یا برنده شدن حل و فصل خارجی است. همه وظایف با صحنه های موضوعی همراه - شما نه تنها به حمل یک شی از نقطه A به نقطه B، و، برای مثال، ارائه جعبه شراب گران اندازه گیری یک شهر همسایه برای اطمینان از نفع او و این فرصت را به تجارت.

اشاره ویژه سزاوار عروسی سیستم توسعه یافته، که شما با آن می توانید یک سلسله خود را تمام، که ممکن است به خوبی به پیش افتادن از ثروت و نفوذ حتی خانواده سلطنتی ایجاد کنید. همانطور که می بینید، بازی ونیزی جالب و هیجان انگیز است، چنین پروژه ای نمی تواند بی تفاوت نسبت به طرفداران خود را تمام سیاست های اقتصادی باقی می ماند، به ویژه پس از ونیزی ها می توانید کاملا رایگان بازی.

 

بازی همچنین