VirCities

نام های جایگزین: VirCities

VirCities آنلاین - رایگان مبتنی بر مرورگر بازی های چند نفره است که شبیه سازی زندگی شهروندان است. شما در نقش یک شخصیت خاص از ساکنان این شهرستان به نظر می رسد و رشد خواهند کرد و استاد یک حرفه خاص، به شرکت به طور مستقیم در سیاست و سعی کنید به همه چیز ممکن است به شهر رونق گرفت. شما را پیدا خواهد کرد خود را با افراد مختلف، که پزشکان وجود دارد، بازرگانان و کارگران عادی و سیاستمداران احاطه شده است. VirCities بازی با آنها تعامل نه غیر ممکن است. در گیم پلی خواهد بود موقعیت هایی که در یک راه یا دیگری باید برای برخورد با ساکنان دیگر از کلان شهر. به عنوان مثال، گاهی اوقات به کسی نیاز به کمک، مثلا بیرحمانه سردرد و به شدت نیاز به مراجعه به دکتر - که مشکل است و شما به تنهایی تصمیم گیری نمی کند. و یا هر گونه سوال در مورد، پس چرا به توصیه یکی از کارکنان بپرسید نه؟ به وضوح روشن است و گفت که این بازی به معنی VirCities سبک زندگی فعال اجتماعی و دور کار نمی کند. علاوه بر این بازی تعامل، بازیکنان قادر به ارتباط با یکدیگر با استفاده از چت. بنابراین، همانطور که می بینید، تنهایی اینجا و بوی نیست! پیدا کردن دوستان قابل اعتماد به ما بپیوندید، شروع آشنایی سنگین و فقط باید سرگرم کننده با بازی های هیجان انگیز!

بازی رایگان VirCities می تواند هر کسی. علاوه بر این، این پروژه واقعا مقرون به صرفه است و کاربران شوک سیستم مورد نیاز بالا نیست. گیم پلی بسیار مناسب برای پیکربندی متوسط ​​کامپیوتر متصل به اینترنت، و، البته، حضور یکی از مرورگرهای مدرن است. تبدیل به اقامت جدید ثبت نام VirCities خواهد شد. فرآیند ایجاد حساب به شرح زیر است: نوع نام مستعار، با توجه به آدرس ایمیل، رمز عبور و تایید بر روی خط زیر مشخص طبقه، و همچنین به عنوان شهرستان مورد نظر فکر کردن، آواتار، انتخاب، نام مستعار معرفی دعوت بازیکن شما (در صورت موجود بودن) و بازنویسی کد از تصویر. در نهایت شما باید تأیید کنید که می توافقنامه کاربر شرایط و سپس کلیک بر روی "ورود به شهر."

در خلال ثبت نام، شما یکی از پنج شهرستانها را انتخاب کنید. شهرستانها از جمله به عنوان مسکو، لندن، نیویورک، پکن و توکیو ارائه شده است. ظاهر می شود در این شهرستان انتخاب شده، به عنوان یک مبتدی شما باید در یک اتاق خوابگاه، که به شما ارائه زندگی می کنند. و در آغاز از کیسه می تواند مقداری پول برای زنده ماندن اولین بار دریافت کنید. شما باید برای یادگیری و درک چه چیزی است. توصیه می شود با ماموریت های ساده که به طور خاص برای تازه واردین طراحی شده شروع می شود. در ضمن، این کار می دهد و آن را نیز به شما می گوید اگر چیزی مشخص نیست.

بیشتر و یا کارشناسی ارشد کمتر، چیز شما نیاز به انجام - است برای پیدا کردن یک شغل. لازم برای وجود یک منبع درآمد دیگر پس از صرف پول برای اولین بار، شما خود را در یک بن بست پیدا کنید. یک شخصیت که به طور مداوم نیاز به خرید برخی از چیزهایی، مواد غذایی. شغل می تواند به میل خود انتخاب کنید. سپس شما نیاز به توسعه مهارت های خود و رشد در یک معنا حرفه ای است. چند ساعت در روز به کار خود را حل کند. اما فراموش نکنید که قهرمان قطعا باید ساعت حداقل یک زن و شوهر از خواب، و یا دیگری در رقابت برای ثروت، آن را فقط را از خستگی است که در گام با حقوق و دستمزد تعلق تجمع می یابد کاهش می یابد. با گذشت زمان، شما به اندازه کافی پول برای باز کردن شرکت خود را ذخیره کنید و دیگر برای شخص دیگری کار شود. این باید بگویم که در این راستا به کاربر آزادی انتخاب داده شده است. می خواهم باز تسهیلات ساخت، شما می خواهید - یک آزمایشگاه برای تحقیقات، می خواهم - فروشگاه برای منابع پردازش و یا امکانات تولید برای منابع بسیار و غیره § برای شروع یک کسب و کار، شما نیاز به یک مجوز و قادر به خرید آن را با پس انداز خود را دارند.

روشن است که شما VirCities بازی، با تمرکز توجه خود را نه تنها در نقاط کار. بنابراین شما قادر خواهد بود، اگر شما مایل به بازدید از یک پایگاه خاص و در جنگ. این کمک می کند تا حد زیادی به فرار از نگرانی های روزمره. سیستم مبارزه شامل مبارزه با رباتها و دیگر بازیکنان (با رضایت خود). که جنگ در حالت اتوماتیک وجود دارد. موفقیت بستگی به پارامترهای، که با هر یک قهرمان، و همچنین به عنوان سلاح استفاده وقف.

راه های جالب در دنیای بازی سیستم سیاسی است. در سر از شهرستان می ایستد. این مسئول برای مدیریت شرکت های دولتی واقع در شهرستان است، و ارائه قوانین مختلف، که سپس در یک جلسه از این افراد جدی به عنوان مشاور مورد بحث. شورا با رای تصمیم گیری یا نه قانون دیگری به دست. همه ساکنان شهرستان می تواند در زندگی سیاسی را و سرنوشت این شهرستان را تحت تاثیر قرار به طور جداگانه. پس از همه، هر ماه یک رای، که منجر به اقدامات و نمایندگان انتخاب می شوند. باید بگویم که هیچ محدودیتی وجود ندارد و می توانید هر شهروند را اجرا کنید. بنابراین، اگر چنین خواسته ای وجود دارد، شما می توانید در سیاست حرکت می کند.

این بازی دارای بسیاری از عناصر مختلف است. گیم پلی واقعا اشباع و جذاب! و بهتر است اگر به جای داشتن در مورد ویژگی های پروژه به عنوان خوانده شده، شما را در تجربه خود را می خواهد شایستگی خود را قدردانی میکنیم. باور کنید، شما خوشحال خواهید - نه دقیقا رو به ناامیدی! خلق و خوی خوب و موفق باشید در تمام تلاش خود را!

 

بازی همچنین