Virtonomics

نام های جایگزین: Virtonomica

Virtonomics آنلاین - یک قالب رایگان و مرورگر بازی آنلاین منحصر به فرد، اجرای آن هیچ آنالوگ در اینترنت. با و بزرگ، Virtonomics بازی آنلاین - شبیه ساز اقتصادی در مقیاس بزرگ. در این بازی آنلاین ارتباط برقرار و با هر میلیون ها نفر دیگر از اعضای از سراسر جهان تعامل داشته باشند.

در بازی Virtonomics نمی کشد طولانی تاریخ و تنها شرط لازم به منظور شروع به بازی بازی Virtonomics آنلاین است. برای ثبت نام، شما نیاز به تصمیم گیری در یک کشور مجازی که در آن شما بازی و آدرس ایمیل خود را وارد کنید. در واقع، پس شما را به آگاه شدن از طریق ایمیل که ثبت نام Virtonomics کامل است آمده، شما می توانید با خیال راحت بازی را شروع کنم. با انتخاب یک کشور باید تحت درمان به دقت، چرا که آن را تبدیل به خانه مجازی خود را به دنیای بازی.

Virtonomics بازی آنلاین، آن است که ادعای به موقعیت جغرافیایی و یا سن و عوامل اجتماعی نمی igrakov و بازی می توان آن را به هر کسی که نه تنها هیجان انگیز را دوست دارد، اما آن را می سازد بازی Bashers حرکت، امید.

با و بزرگ، مشتری بازی - سایت که در اطراف می چرخد ​​در کل گیم پلی بازی است. این همه بومیان زندگی می کنند و دنیای مجازی Virtonomics. بازی شبیه سازی کیفی برخی از فرآیندهای اقتصادی و فعالیت های که در زندگی روزمره در بسیاری از شرکت های بزرگ رخ می دهد، و گاهی حتی در دستگاه دولت است. تجارت، صنعت، بانکداری، علوم و بازار سهام: گیم پلی است مشروط به چند بخش از فعالیت تقسیم شده است. علاوه بر این صنایع، این بازی چند نفر دیگر، که در آن شما خود را با شروع بازی Virtonomics پیدا کردن در دسترس است.

Virtonomics بازی آنلاین ساخته شده است به طوری که فرمان خود را امکانات خاص: فروشگاه ها، صندوق های سهام، شرکت و یا شرکت، به نحوی در فرآیندهای کسب و کار شرکت می کند. در اختیار شما، شما می توانید کارگران در شرکت شما استخدام، تعیین حقوق خود و اطمینان حاصل شود که، تا آنجا که مولد و کارآمد آنها عمل می کنند، مدیریت منابع مواد خام لازم برای کسب و کار شما این است که همیشه برای تولید سود. در اختیار شما می باشد همچنین قابلیت کنترل سیاست مالی خارجی. شما شخصا می توانید تعیین قیمت محصولات منتشر شد. Virtonomics بازی که تقریبا هرگز تایر خود را به عنوان یک شبیه ساز عالی اقتصادی و پایه نظری و عملی خوبی برای کسانی که همیشه در خواب به انجام کسب و کار خود را اثبات شده است، اما بیش از حد و گرامی داشتن پول خود را به آنها را به خطر شروع به مطالعه مدیریت کسب و کار. ظاهرا با امکان فروش این شرکت به دیگر بازیکنان راضی است.

این خیلی اتفاق افتاده است که در جهان کسب و کار از رقابت به جایی نمی رود. رویارویی در این زمینه روش های کنترل از بازار کالا رخ می دهد، کالاهای به فروش می رسد و اوراق بهادار. البته، توسعه دهندگان جانبی و انواع معاملات در امان نیست، موافقت نامه ها و اتحاد است یک ابزار عالی برای توسعه sobstvennogoo کسب و کار شما. واقعا چیزی برای گفتن، تاکید بر مولفه های اجتماعی از این بازی بیهوده ساخته شده بود، و آن را پرداخت کردن.

زمان پخش در Virtonomics هر شب و یک روز عادی به پرواز در هفته تمام بازی محاسبه. در نتیجه، هر هفته در بازار آن و یا دیگر شاخص های مالی را تغییر دهید، با قیمت پرش، قیمت سهام همواره بالا برود و یا سقوط به طرز چشمگیری، انبارها پر از منابع جدید و کسب و کار شما به ارمغان می آورد شما سزاوار درآمد. دو واژه، زندگی می جوشد. هر بار پس از این تغییر شما می توانید پارامترهای خاصی از کسب و کار خود را، که پس از آن در عملکرد است که در پایان بازی بعدی هفته محاسبه تاثیر را تحت تاثیر قرار.

در اصل، بدون ذهن و بسیار خوشحال است که پول - ارز اصلی و منبع اصلی در بازی. آنها می توانند در توسعه کسب و کار موجود، ساخت و ساز جدید، تجهیزات تولید و خیلی بیشتر خرج کند.

به طور خلاصه، باید بگویم که بازی Virtonomics بازی آنلاین ارزش هر کسی که برده داری دفتر جایگزین و رویاهای روح مورد خود می بیند. ثبت نام و پرورش یک شرکت مشهور در جهان واقعی! جهان گیج کننده از کسب و کار و پول زیادی است در انتظار شما!

 

بازی همچنین