سلطنت آتش

نام های جایگزین: سلطنت آتش

سلطنت آتش آنلاین - چند نفره بازی آنلاین رایگان، ساخته شده در سبک استراتژی. ساخته شده، به هر حال، بازی آنلاین سلطنت فانتزی آتش و توسط بزرگ آن است - استراتژی به نوبه خود مبتنی بر، که در آن پس از یک زمان خاص هر یک از شخصیت این فرصت را به مانند داده می شود. هدف اصلی از این بازی - برای ایجاد و توسعه استان از یک کشور قدرتمند است.

تاریخ در بازی سلطنت آتش بسیار ساده است و تلاش زیادی نیاز ندارد. همه چیز شما نیاز به شروع به بازی به بازی قدرت آنلاین از آتش - وارد کردن یک نام بازی و رمز عبور. در واقع، این ثبت نام آتش خودگردان انجام خواهد شد.

از همان ابتدا، توسعه بستگی دارد که تنها بر روی شما است در دست های خود را در یک اندازه های استان هکتار،. افزایش تقسیم آنها شما می توانید با کمک دو روش: آتش و شمشیر و یا با استفاده از جذابیت دادن، ترغیب و مهارت های دیپلماتیک. سلطنت آتش بازی آنلاین است که نیاز به یک غلظت واقعا جدی است، اما اگر شما هنوز هم گوش و معتاد به گیم پلی، اگر خواهد از جذابیت ویژه ای از سحر و جادو است که با این بازی آغشته تجربه، و سپس شما تضمین هم خوب است.

در واقع، انتخاب مسیر نیروی بی رحم با افزایش در داخل استان خود را، شما نیاز به درک روش از جمله بخشی جدایی ناپذیر از گیم پلی، به عنوان یک اعلان از حکومت نظامی. پس از برنده استان دشمن جنگ می گذرد به طور کامل تحت کنترل شما. عاقلانه با توسعه دهندگان strorony توانایی در حالت جنگ بود و تنها دو دشمن در یک بار است. از زمان اعلام شما پیراهن چهار ساعت به منظور predsotavlyaetsya برای آماده شدن برای نبرد. سلطنت، جمهوری، دموکراسی، کمونیسم، دیکتاتوری، استبداد یا حکومت دینی: در مناطق که شما دستگیر کرده اند، شما می توانید یکی از انواع مختلفی از کنترل نصب! سلطنت آتش بازی کیفی متفاوت از سایر محصولات است که آن را به فروش می رسد بسیاری از ساختمان های مختلف، واحد و دیگر موضوعات، بنابراین لازم پیچیده پارسه-gourmets است. با این حال، سازندگان بازی هیچ کمی تلاش به توسعه دولت خود را ساخته شده واقعا جالب شد.

شاخص اصلی کیفیت توسعه کشور خود را به اندازه و قدرت ارتش خود را. شخصیت های مبارزه در بازی، به هر حال، یک مقدار دیوانه عظیم: سواره نظام، پیاده نظام، منجنیق، برج های محاصره و حتی اژدها. بازی آنلاین عشق آتش قدرت همه طرفداران از تاکتیک های نظامی و استراتژی، و فقط مردم لذت داشتن در برنده خائنانه در جنگ های خونین بی رحمانه.

قلمرو خود را اسیر در طول زمان رشد خواهند کرد، به دست آوردن سربازخانه خود، سربازخانه، خواهد شد که mages و پیاده نظام آموزش دیده، بازار، که کلید توسعه اقتصادی می باشد. جادوگران برج و معادن، که منابع اصلی تولید معدن تولید شده است نیز برای هر کسی که می خواهد دولت خود هماهنگ توسعه یافته بسیار مهم است.

هر ساختمان قیمت خود را، در سکه های طلا اندازه گیری شده و مقدار مشخصی از مواد خام است. آیا نیاز به تخفیف استراتژی به نوبه خود مبتنی بر، که بدان معنی است که به اهمیت ساخت و ساز بستگی دارد تعداد حرکت برای آن ساخته خواهد شد. اما شما می توانید وضعیت اصلاح، همه آنچه نیاز دارید - چگونه به استخدام کارگران بیشتر، و پس از آن زمان برای ساخت ساختمان های خود را به طور قابل توجهی کاهش می یابد.

در یک بازی مانند آتش خودگردان لذت بخش و جالب را به همه کسانی که عاشق ناشناخته ها خواهد بود، چرا که سحر و جادو - این چیزی است که جهان بازی زندگی می کنند.

یکی از ویژگی های بازی - مواد مصرفی خاص، در دنیای جادوگری Magimatami اشاره شده است. آنها باز پخش دسترسی به پاداش های مختلف لذت بخش، هر دو نظامی و صنعتی می باشد.

مگی - می چهره های اصلی در بازی. در سطح خود را از توسعه و kollichestva بستگی دارد سرنوشت کمپین های اطلاعاتی خود را sabbotazh ارتش دشمن و کشتار وحشتناک از اژدها بزرگ و نابود کردن آنتاگونیست ساختمان خود را.

آتش بازی قدرت مانند هر فردی که به عنوان یک کودک همیشه از ماجراهای جادویی خواب، و اگر شما هنوز هم با اشاره صدا زدن و ناشناخته به شما در افسانه ها و ایمان دارم پیروز خواهد شد - برای ثبت نام اینجا و ثابت چه چیزی شما را قادر به تبدیل شدن به خداوند از آتش!

 

بازی همچنین