جنگ قبیله ای

نام های جایگزین: جنگ های قبیله ای

جنگ های قبیله ای: قبایل جنگ آنلاین - یک بازی مرورگر است که شما را به قرون وسطی است. بازی جنگ های قبیله ای ممکن است حتی بر روی کامپیوتر دفتر خود، از حداقل مورد نیاز کامپیوتر مورد نیاز برای اجرای بازی: سیستم عامل ویندوز 98/ME/2000/XP/Vista / هفت پردازنده اینتل پنتیوم III 800 مگاهرتز RAM 256 مگابایت و 64 videlkarta MB.

تاریخ در بازی جنگ های قبیله ای: قبایل جنگ نیازی نیست هر برنامه اضافی پرید و بسیار ساده است. تاریخ جنگ های قبیله ای: قبایل جنگ می پرسد برای یک نام مستعار - نام خاص از بازی، رمز عبور و آدرس ایمیل. شما می توانید در هر یک از 18 دنیای بازی ثبت نام، با این حال، بررسی ویژگی های از جنگ های قبیله ای: قبایل جنگ ثبت نام آنلاین توصیه بازیکن با تجربه برای پیوستن در جهان محبوب تنها اگر شما می خواهید به طور کامل بررسی ویژگی های بازی. سازگاری با کشورهای همسایه در توسعه شما هنوز هم موفق نیست، و روستای کوچک نمی خواهد تحت امپراتوری ساخت و ساز جذب در حال حاضر. بعد از آن شما می توانید در دنیای جدید وجود دارد از آنجا بازی و تبدیل شدن به یک حاکم مستقل است. حساب در هر یک از جهان در تمام جهان دیگر معتبر است، اما در هر یک از جهان شما می توانید بیش از یک حساب ندارد.

بازی آنلاین جنگ های قبیله ای: جنگ با قبایل آغاز می شود، آن را به شما می دهد یک دهکده کوچک، که برای اولین بار باید به نحوی زیبا به نام (نام را می توان در سالن شهر تغییر) و توسعه. برای این کار شما نیاز به منابع

- تولید شده در کارخانه اره کشی چوب،

- خشت گودال خاک رس می دهد

- معدن - فلزی.

ساختمان بالاتر باشد، منابع بیشتری را تولید می کند. بنابراین، در اوایل روز شما به منابع معدن نیاز دارید. به همسایگان حریص می تواند میوه را از کارگران خود را ندارد، منابع را می توان در ظرفیت ذخیره سازی که بستگی به سطح خود پنهان است. همچنین در اطراف روستای شما می توانید یک دیوار غیر قابل تسخیر ساخت.

هنگامی که اجازه می دهد بازی جنگ های قبیله ای: قبایل جنگ آنلاین، شما نیاز دارید که فورا تولید نیروها را دارند. و سپس شما می توانید به غارت روستاهای کوچک و یا رها شده، شروع، در نتیجه افزایش عرضه منابع و شتاب توسعه آن است. اگر شما می توانید هنوز نه غارت و نه دفاع، و همسایه خود را به وضوح آماده برای رفتن به جنگ، شما می توانید سعی کنید نامه ای دیپلماتیک را به او ارسال. هنگامی که شما کمی قوی تر، شما می توانید شروع به متحدان هم فکر نگاه کنید، با آنها به شما قبیله خود را برای دفاع و حمله توسعه.

جنگ های قبیله ای: جنگ های قبیله ای بازی آنلاین را قادر می سازد هفتگی گرافیکی بسیار زیبا از روستای خود، و صاحبان حساب حق بیمه، به غیر از رسانه های معمول می تواند بیشتر و بیشتر دریافت خواهید کرد، به عنوان مثال، زمانی که در آن پر از انبار.

وقتی که شما این بازی را بازی جنگ های قبیله ای: قبایل جنگ آنلاین، پس از آن شما قادر خواهید بود به انتخاب از 13 نوع از واحد، هر واحد تا به هدف خود را دارد. به عنوان مثال، دیده بانی می تواند به کشف آنچه که در همسایه و چه مقدار از منابع آن اتفاق می افتد، و با کمک از اشراف می تواند روستاهای دیگر به طور کامل ضبط، اتصال آنها به اموال خود را. همه سربازان دیگر نیز از مهارت های خاص خود است که باید به خوبی قبل از شروع به مبارزه داشته باشد.

این بازی آنلاین، بازی جنگ های قبیله ای: جنگ های قبیله ای - یک فرصت برای تبدیل شدن به رهبر قبیله خود را، و یا فقط یکی از بزرگان که حق اعضای جدید به شرایط به قبیله، و همچنین نوشتن نامه به بازیکنان قبیله خود و انجام روابط دیپلماتیک با کشورهای همسایه است . بازی برای بازی آنلاین جنگ های قبیله ای: قبایل جنگ، ما باید فراموش کنیم که این یک بازی تیم است، به طوری انتخاب کنید تا یک قبیله به طعم بسیار مهم است. اگر شما را به شما و یا هر یک قبیله را ندارد و یا مانند، شما می توانید قبیله خود را ایجاد کنید. موفقیت در بازی جنگ های قبیله ای: قبایل جنگ را می توان به طور فعال در تجارت درگیر - معاملات تجاری کشورهای همسایه قرار داده و در بازار منابع مازاد خود را. این ویژگی همچنین اجازه می دهد تا شما را به ارسال کمک های منبع را به یک دوست و یا از تخصیص منابع به روستاهای خود.

در جنگ های قبیله ای: قبایل جنگ بازی - یک فرصت منحصر به فرد از آقای روستای کوچک برای تبدیل شدن به فرمانروای جهان!

 

بازی همچنین