جنگ امپراتوری

نام های جایگزین: جنگ امپراتوری

جنگ امپراتوری های آنلاین - بازی رایگان مرورگر، که در حال حاضر به دست آورده بسیاری از طرفداران است. جنگ بازی امپراتوری آنلاین دارای گرافیک عالی و طرح جالب است. این بازی ارائه می دهد شما را به ساخت امپراطوری خود، هزینه های تمدن خود را از طریق بسیاری از جنگ برای سلطه بر جهان! جنگ امپراتوری بازی آنلاین در دسترس در هر مرورگر می کند و نصب و راه اندازی از مشتری بازی نیاز ندارند.

برای ورود به بازی نیاز به ثبت نام جنگ امپراتوری: را انتخاب کنید بر روی سرور اصلی صفحه بازی (گلادیاتور، لیو بی، Megion Ankela، و به زودی یکی دیگر از باز کردن - والات)، سپس با کلیک بر روی دکمه "ثبت نام"، در نوع پنجره باز شده در پست الکترونیکی خود را، و سپس رمز عبور خود را وارد کنید و "بازی." قبل از اینکه شما برای باز کردن یک صفحه جدید که در آن شما باید انتخاب کنید مسابقه از رم، چین، ایران و مصر. پس از انتخاب نژاد، در صفحه بعد، شما تصویر خود، جنسیت، نام خود را قهرمان و نام شهرستان، و محل بر روی نقشه جهان برای شهرستان خود را انتخاب کنید. کلیک کنید »ورود به بازی" و ثبت نام در بازی جنگ های امپراتوری به پایان میرسه.

هر قهرمان است مهارت توانایی های ویژه ای است که در مبارزه استفاده می شود. قابلیت Vsego16 و می توان به چهار گروه اصلی تقسیم می شوند: قدرت (سرعت حمله و آسیب به آن را افزایش می دهد)، رهبری (آن تعداد سربازان را افزایش می دهد)، چابکی (این تاثیر در حفاظت و زندگی) و ذهن (آن را افزایش قدرت و آسیب). همه این توانایی را می توان با استفاده از سطح بازی عبور، لباس و elixirs های مختلف پمپ می شود.

چیزهایی که شما برای بازی نیاز دارید می توانید برای ماموریت برای پیروزی در دن و مدال به دست آمده در میدان جنگ، دریافت. در این بازی منابع مانند سنگ و جواهر، است که توسط آن شما می توانید همه چیز شما را بهبود بخشد وجود دارد.

بازی جنگ امپراتوری بازی آنلاین سه مکان اصلی: شهرستان شما، بازی جهان و منطقه. هر مکان دارای ویژگی های خاص خود را دارد ...

بازی جنگ امپراتوری razvinut به کمک و یا بهبود تفکر استراتژیک، در زندگی واقعی مفید است.

آیا شما این بازی را بازی جنگ امپراتوری آنلاین در شهرستان خود را، که در آن شما یک سری از ماموریت آموزش اجباری انجام برای کمک به شما به سرعت قادر به درک تمام جنبه های بازی است. در طول آموزش، توصیه می شود به دنبال دهید. در آینده، از اتمام ماموریت شما می توانید منابع لازم و یا برخی از جوایز به دست آوردن.

تمام ماموریت در بازی به پایه تقسیم شده است، و توسعه روزانه. در هنگام انتخاب یک کار، به شما خواهد شد محتوای آن هدایت، از هر ماموریت است توضیحات خود را، هدف، راهنمایی در پیاده سازی و، البته، پاداش!

بازی آنلاین بازی جنگ امپراتوری شما نه تنها با شاخص های اقتصادی هدایت، بلکه دین، و قدرت نظامی، به عنوان آنها نیز توسعه بیشتر تحت تاثیر قرار دهد.

این بازی دارای پنج دوره است که شما می توانید دوره از بازی را تغییر دهید. این: عصر وحشی دوران تاریک فئودالیسم، قرون وسطی و امپراطوری.

دوران وحشی - دوران با این بازی که شما می توانید برای اولین بار از ساختمان خود را ساخت شروع می شود.

سایه دوران - در این دوره، شما می توانید یک بازار ساخت، پناهگاه، معابد، تیراندازی، دفاع کارکنان، دروازه و حصار، و حتی استخدام کمانداران

فئودالیسم - در این دوره، شما می توانید یک سالن شهر ساخت، پایدار، عادلانه، و نیز استخدام سواران

قرون وسطی - در این دوره، شما می توانید قهرمانان مدرسه ساخت، آرسنال، استخدام ballista و trebuchets (این ماشین های جنگی می باشد)

امپراتوری - در این دوره، شما می توانید یک قلعه ساخت، و همچنین استخدام نیروهای ویژه.

پیشرفت در هر عصر جدید سخت تر از قبل است.

بازی جنگ امپراتوری ممکن است با استفاده از حراج، که شما را قادر به خرید و فروش انواع مصنوعات، مهارت ها و همه دیگر بازیکنان.

در جنگ امپراتوری می توانند بازی کنند، مبارزه در pvp-جنگ با دیگر بازیکنان. در اینجا چند گزینه برای نبرد: حمله (شما می توانید به تصرف اردوگاه های خارجی)، سرقت (شما می توانید از سرقت از منابع و طلا از بازیکنان دیگر را) و رهگیری (در اینجا شما می توانید به قهرمانان از بازیکنان دیگر در نقشه جهان گرفتن). علاوه بر این PvP است، جنگ، شما هنوز هم می تواند با هیولا مبارزه با.

این بازی دارای چت بیشتر، پست الکترونیکی، انجمن، و قرعه کشی. و این از حد مجاز است. ... اگر شما می خواهید به یادگیری بیشتر در مورد جنگ بازی از ثبت نام امپراتوری خواهد قبل از اینکه شما تمامی احتمالات را از این بازی باز کردن پرده!

 

بازی همچنین