رزمندگان و ماگس

نام های جایگزین: رزمندگان و ماگس

رزمندگان و ماگس آنلاین - مرورگر بر اساس بازی آنلاین نقش بازی کردن، رایگان، که موضوعی را می توان به بسیار محبوب ژانر امروزه فانتزی نسبت داد. رزمندگان بازی آنلاین و ماگس شاخه است، به این معنی که برای پول غیر بازی شما می توانید به اصطلاح حساب حق بیمه، فراهم می کند که پاداش خاص خرید. سازندگان این پروژه بازی مفتخر است به تماس محصول خود را به یکی از جامعه بازی سریع ترین رشد است که به طور مداوم به روز شده و با انواع پاداش و کننده موضوعات برای هر دو پر و بازیکنان جنگ و تازه کار و هوای به طور یکسان، تنها به آغاز خواهد شد توسعه بازی جهان است. دقیقا به خاطر این رزمندگان و ماگس بازی آنلاین است که شهوت و میل از هر کسی که تصمیم به سعی کنید خودتان را در بازی جهان پر از انواع از اسرار شگفت انگیز و معماهای.

تاریخ در رزمندگان بازی و ماگس - فرایند است وقت گیر نیست. همه شما باید انجام دهید برای شروع بازی جنگجو بازی و ماگس آنلاین - نام حساب کاربری، آدرس ایمیل خود و رمز عبور را وارد کنید. در واقع، این رزمندگان ثبت نام و ماگس تکمیل خواهد شد و شما می توانید شروع به بازی بازی رزمندگان آنلاین و ماگس. نخست هر چند، به شما E-mail باید اطلاع رسانی است که حساب خود را فعال می آمده است.

جنگجو بازی و ماگس آنلاین اجرا به طوری که شانه های خود را استوار کنترل شخصیت بازی فردی، بهبود و توسعه که در شما بستگی دارد. به طور کلی، هدف شما در بازی - توسعه مهارت های خاصی از شخصیت خود، شرکت در مسابقات، جنگ شدید، و حتی یک کار سیاسی و یا دیپلماتیک.

بعد از هر نبرد شدید شما نیاز به در جهت سلامت خود قرار داده است. این می تواند انجام شود را در بیمارستان می شود. سلاح های تعمیر و یا تجهیزات لازم است. سیستم مبارزه در این بازی، همانطور که در بسیاری از بازی های مشابه عرفی تبدیل شده است - گام به گام. شما اول بروید، و سپس حریف خود را. مبارزه با شما این فرصت را به عنوان بازیکن عادی، و با NPC دارند - هیولا. در واقع، هر یک از شخصیت داده می شود قابلیت های شخصی و ویژگی در حال حاضر آشنا و کاملا جدید: ترنجبین، بهداشت، جاذبه، ایمان، سحر و جادو، خستگی، مقاومت در برابر سحر و جادو، و غلظت بدن است. از آنچه در حال حاضر، سطح شخصیت خود را به طور مستقیم در مورد نحوه رایگان به شما در بازی احساس می کنید بستگی دارد. تجربه که از طریق آن شخصیت خود را تکامل خواهد شد، شما می توانید در مبارزات و جنگ های کسب درآمد. هر افزایش سطح به ارمغان می آورد که به شما مقدار مشخصی از نقاط توسعه از piggy.

مبتدی شروع بازی در سطح صفر و در پنج آن را باز کرد، امکان مطالعه جادوها سحر و جادو، ده دسترسی آزاد به درمان و بهبودی در نبرد به pyatnidtsatomu سطح آن خون محرمانه در دسترس می شود. خوب همان سطح بیستم گذار در آموزش به همه رمز و راز از خدایان است.

لازم به ذکر است که سیستم های مشابه در حال حاضر اعتماد خود را و از مزایای اثبات شده بیش از بسیاری از فرمت های دیگر در بسیاری از بازی های آنلاین مدرن به دست آورد. مولفه های اقتصادی از این بازی و همچنین در سطح مناسب است که درست است از بسیاری از هموطنان Igroprom او اجرا شده است.

پول بازی در بازی نیاز به خرید کالاهای مختلف، از جمله تجهیزات، سلاح و دیگر تجهیزات. طلا، نقره و مس: آزمایشی می توان آن را به سه نوع تقسیم می شود. سکه یک اندازه گیری از ارزش کالاهای خاصی که شما در فروشگاه خرید است. در واقع، خوش خوشحال است که پیروزی در جنگ شدید به عنوان جایزه می کنید نه تنها از انواع سلاح و تجهیزات، بلکه مالی پاداش. اندازه آن است که تا چه حد آسیب شما در مقدار حریف خود را در طول یک مبارزه ایجاد می شود تعیین می شود.

بسیاری از انواع جهان آنلاین پارسه و هوای گویند که آنها شروع به بازی در رزمندگان و ماگس، بعد در حالی که شما شروع به به به و واقعا به شدت معتقدند که در جایی در یک جهان موازی است دنیای جادویی وجود دارد، البته در خارج از محدود مورد استفاده قرار نظارت بر است، اما هنوز بزرگ، مرموز و جذاب. و اگر شما بیگانه به روح ماجراجویی نیست، اما در قلب شما هنوز هم همان شوالیه رمانتیک علاج ناپذیر، سپس این بازی برای شما.

 

بازی همچنین